Dovolenka so psíkom

Sem píšte to čo neviete nikam zaradiť.
Pravidlá fóra
Pravidlá pre sekciu Ostatné :

1. Nezamieňajte si túto sekciu s voľnou diskusiou. Sekcia ostatné slúži ako poradňa pre vaše problémy. Nepridávajte sem príspevky typu ,,Aké psie mená sa vám páčia ??" to patrí do voľnej diskusie.

2. Zakladajte tu témy ktoré už neviete kam máte pridať tak ich dáte sem a ak sa hodia inam moderátori ich prenesú.

Re: Dovolenka so psíkom

Poslaťod Bee House » Ned 14.06.2015 22:12

ja ako domaca som s velkym psom pobehala cele vysoke a belianske tatry na volno a s negativnou reakciou som sa nestretla. ale urcite zalezi na koho natrafis :smile:


chystame sa v auguste na zemlinsku siravu na tyzden aj so posm. viete odporucit nejaku turistiku. popripade ako je to tam s kupanim a psom?
Bee House
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1968
Bydlisko: Tatry/Bratislava

Re: Dovolenka so psíkom

Poslaťod Boro » Pon 15.06.2015 10:11

Dobrý deň..chcem sa spýtať mám pitbulla krizeneho zo stafordom... Môžem ísť s ním do Maďarska na balaton na dovolenku?
Boro
Okoloidúci
 
Príspevky: 1

Re: Dovolenka so psíkom

Poslaťod Sára 6 » Uto 16.06.2015 17:52

My máme 3 mesačné šteniatko zlatého retrievera. Chceli by sme ho zobrať na dovolenku do Talianska. Akurát máme obavy či 3 mesačné šteniatko nieje na takú dlhú cestu malé. Ak máte skúsenosti, prosím poradte mi!
Sára 6
Okoloidúci
 
Príspevky: 1

Re: Dovolenka so psíkom

Poslaťod Tiny & Teddy » Pon 20.07.2015 18:54

Ahojte :smile: nieje to celkom o dovolenke, ale je to o vycestovaní so psíkom do zahraničia. Nieje niekde rozpis vakcín a podmienok ktoré treba splniť pri vycestovaní do konkrétnych krajín? Prípadne niekto, kto by ste mi vedel povedať čo všetko musí psík spĺňať hlavne v krajinách: Rakúsko, Poľsko a Estónsko? Pôjdeme ešte určite za veterinárom ale chcem byť už vopred informovaná :smile: ďakujem krásne
Tiny & Teddy
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 572
Bydlisko: Brezno

Re: Dovolenka so psíkom

Poslaťod zuzkabluzka » Str 22.07.2015 19:02

Ja som išla k dr., ktorá skontrolovala platnosť očkovaní, potvrdila odčervenie a klinickú prehliadku. Ale záleží od krajiny, to si treba nájsť.
Koniec dobrý, všetko dobré. :)
zuzkabluzka
Big Dog
 
Príspevky: 1719

Re: Dovolenka so psíkom

Poslaťod Slausa » Uto 11.08.2015 18:48

K cestovaniu do iných krajín s jednotlivými plemenami je teraz článok v augustovom Pes Přítel Človeka. Dosť krajín zakazuje vstup s pitom, stafordom...
Sama som práve na dovolenke v Hr (Makarska) a psov je tu oveľa viac ako po minulé roky. Ale myslím si, že so psom je to dosť ohubu. Predsa, je tu hrozne veľa ľudí, hlava na hlave, hlavná pláž zachvíľu praskne. Ale kúsok za mestom sú malé plážičky (väčšinou nuda :lol: ) ktoré sú oddelené skalami. V mori kamene, pre psa myslím ok. Keby so psošom, radšej dedinky okolo (Baška voda, Tučepi...). Roky preto dovolenkuje u babky. Lieta po dvore, chodí okopávať vinice s babkou.
Pozdravujem celé osdenstvo z dovolenky! :ahoj:
Slausa
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1483

Re: Dovolenka so psíkom

Poslaťod Barbor » Uto 25.08.2015 10:38

viete mi niekto dat konkretny overeny tip na miesto kam so psom do Talianska??? :angel:

pozerám ze tu majú vypísane psie pláže len neviem, nemam moc dôveru v takéto články, ocením osobnú skúsenosť :angel:
Barbor
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1144

Re: Dovolenka so psíkom

Poslaťod Haleth » Sob 29.08.2015 16:22

Skôr povedz, kam do Talianska chceš ísť a podľa toho hľadaj pláž pre psov. Je ich tam dosť, niektoré sú obmedzené veľkosťou či počtom psov vo vode, mnohé dog friendly sú ale so zákazom do vody. Väčšinou na pláži musia byť psy na vodítku. Niektoré sú platené či časovo obmedzené. A na fórach nájdeš aj recenzie od Talianov. Daj, kam chceš cca ísť, podmienky a pozriem, čo tam odporúčajú :smile:
"Some days you're the pigeon, some days you're the statue." David Brent
Haleth
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3553
Bydlisko: BA

Re: Dovolenka so psíkom

Poslaťod Barbor » Sob 29.08.2015 21:42

:poklona: :poklona: poklad, hľadáme nieco najbližšie. Lignano alebo Caorle. Co som ja nasla. V lignane je plaz, zákaz hádzania hračiek, pes na vodzke a pod. Sorry ale ako...naco potom tam mam ist s tym psom? :ach: potom píšu ze medzi Caorle a bibione je úsek 4km volnej pláže co by bolo fajn -> problem je dostať sa tam, su tam polia ak som to dobre pochopila z Google maps, kúpať sa tam normalne da len nie je to ze vyjdem z apartmánu kúsok prejdem a vybavene. Proste ne nechce sa mi cestovať každé rano na plaz. Celkovo to Taliansko vidim ako nie moc výhodne pre psov, teda aspon tieto blízke časti kam chceme ist. Vsetko je to taka klasická vybudovaná turistická destinácia s miliardou ludi na plazi :ach: diky moc haleth ale myslim ze co som nasla zatial je dostatočne. Keby mi niekto da konkrétne miesto ze tu chod tu môžeš so psom tu je dobre tak by sme šli.

Este stale sme naklonený na Chorvátsko, zajtra to chceme riesit. Tak som zvedava kde skončime :smile:
Barbor
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1144

Re: Dovolenka so psíkom

Poslaťod kikal » Ned 27.12.2015 11:30

ahojte,máte nejaké nové tipy prosím ? hotel na SK, kde je wellness a môžete ísť aj so psíkom ?

Ďakujem :)
kikal
Šteniatko
 
Príspevky: 58

Re: Dovolenka so psíkom

Poslaťod clupko » Pon 28.12.2015 9:37

my sme boli napriklad v hoteli branica, kusok za zilinou. a kdesi na prednej hore, ale nepamatam si nazov hotela - asi penzion predna hora? :joint:
It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living.
clupko
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1916
Bydlisko: za horami

Re: Dovolenka so psíkom

Poslaťod kikal » Pon 28.12.2015 9:42

Dakujem:) na prednej sa rovno preliecime- preventivne;)
kikal
Šteniatko
 
Príspevky: 58

Re: Dovolenka so psíkom

Poslaťod moschino » Str 06.07.2016 11:36

neviete ako je to so psom na Balatone?
@frrr_dogtricks_agility
moschino
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2687
Bydlisko: Bratislava

Re: Dovolenka so psíkom

Poslaťod jakut » Str 06.07.2016 12:41

neviem, to sa ani mne nepodarilo dopátrať, sme chceli tiež ísť, ale koho som sa pýtala čo tam boli pominulé roky nebol spokojný, tak sme to zavrhli

Odoslané z SM-P900 pomocou Tapatalku
16 labiek, 8 ušiek a 4 ňufáčiky....
jakut
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 907
Bydlisko: košice-okolie

Re: Dovolenka so psíkom

Poslaťod ivana1 » Str 06.07.2016 16:00

moschino píše:neviete ako je to so psom na Balatone?
no pred pár rokmi sme sa tam zastavili na cca dve tri hodky, ale psy nemohli ísť vôbec do areálu, vôbec k vode. :ua: Myslela som, že sa podarí ich niekde osviežiť, ale aspoň my sme také miesto nenašli.
ivana1
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2176
Bydlisko: Bratislava - Dlhé Diely

PredchádzajúciĎalší

Späť na Ostatné