Z - Trnava a okolie

V tejto téme organizujte stretávky dog fóra.

Re: Z - Trnava a okolie

Poslaťod lenka_1705 » Štv 06.08.2015 13:05

efa, ako ze s pristupom do vody? su tam dve pieskovostrkove bagroviska za dedinou, ku obom sa da autom :angel:

lucik, jedno je za leopoldovom a na druhej strane vahu je druhe, hlohovecke, to je trochu cistejsie
The easy day was yesterday
lenka_1705
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1251
Bydlisko: Trnava

Re: Z - Trnava a okolie

Poslaťod wewerica » Štv 06.08.2015 13:07

je taka fajn voda ze aj ja by som do nej mohla napr ist? lebo myslim ze moj sam nepojde do vody :lol: :lol:
wewerica
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4115
Bydlisko: Dolná Krupá

Re: Z - Trnava a okolie

Poslaťod Connie » Štv 06.08.2015 13:07

Leopoldovským myslím toto vľavo dole...
Na Váhu bežne kúpem psov, málokedy je tam ozaj silný prúd. V prvej polovici je to prakticky bez prúdu a ďalej, takmer na druhom brehu je to také, že Connie prúd trošku odnesie kým sa dostane do menšej hĺbky. Ale to len kúsok, zopár metrov :lol:
Prílohy
11831293_1469834916644772_1249389836_o.jpg
Naposledy upravil Connie dňa Štv 06.08.2015 13:12, celkovo upravené 1
'"Dogs never bite me - just humans" - Marylin Monroe
„Live fast, love hard, die young.“ - Janis Joplin
Connie
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1725
Bydlisko: Pezinok

Re: Z - Trnava a okolie

Poslaťod lenka_1705 » Štv 06.08.2015 13:10

v pustych a hlohovci je celkom cista, resp. kupu sa tam ludia.. v pustych je ale zakaz. no a teraz cez tie horucavy isto bude vsade ludi milion
The easy day was yesterday
lenka_1705
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1251
Bydlisko: Trnava

Re: Z - Trnava a okolie

Poslaťod Efa » Štv 06.08.2015 13:14

lenka_1705 píše:efa, ako ze s pristupom do vody? su tam dve pieskovostrkove bagroviska za dedinou, ku obom sa da autom :angel:

myslela som aké sú brehy - či strmé ako na niektorých bagroviskách, alebo v pohode sa človek dostane do vody = nevyláme si krk s bláznivým štendom na flexine :heh: ... momentálne chodím s nimi až navečer v SC na gulášku, ale problémom tam sú presne tie brehy = 10 x sa idem zabiť pokiaľ sa s nimi k tej vode zoštverám a 20 x pri štveraní sa späť hore :ach:
a "za dedinou" = kde? z ktorej strany :hi: lebo tam tých bágrovísk je veľa ... = ako sa tam dostať ... je to niekde tam pri železničnom prejazde? alebo koniec dediny smer sládkovičovo, alebo opačný? smer senec??? :hi:
http://kkdogsport.webnode.sk/

Obrázok
... moje okolie mi každý deň dokazuje, že život bez mozgu je predsa len možný ....
Efa
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2948

Re: Z - Trnava a okolie

Poslaťod lenka_1705 » Štv 06.08.2015 13:49

brehy v pohode si myslim, ale tusim trocha sa to tam zabara do dna.. :lol: ja som tam stratila dazdnik a zabky (chceli sme zabky vytiahnut dazdnikom :haha: ) :joint: je to ked prides od voderad po hlavnej tak sa das na krizovatke (uz v dedine) doprava a uplne dozadu take vacsie jazero.. tam sa chodia aj ludia kupat. ale je ich tam viac pri sebe to je pravda
The easy day was yesterday
lenka_1705
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1251
Bydlisko: Trnava

Re: Z - Trnava a okolie

Poslaťod lenka_1705 » Str 12.08.2015 20:13

cez víkend niekto? :nwm:
The easy day was yesterday
lenka_1705
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1251
Bydlisko: Trnava

Re: Z - Trnava a okolie

Poslaťod oliva » Ned 14.02.2016 16:26

Connie píše:a čo zajtra? :lol: Alebo kedy vám to vyhovuje budúci týždeň?

Pozdravujem CONNIE...
Prave som sa tu zaregistrovala a sliedim tu a hladam a Vas - Teba poznam zo surfovania po nete. Dufam, ze mozem tykat.
Aj ja chovam seltiu. Okukujem si obcas Tvoju svorku a hlavne tu malu chutnu Veverku. Tusim minuly rok sa Vam podarili od nej prve steniatka.
Vsimla som si aj zdravotne opletacky. Verim, ze uz je vsetko OK.
Pozdravujem
Martina zo Zvoncina
oliva
Okoloidúci
 
Príspevky: 1

Re: Z - Trnava a okolie

Poslaťod MAGNUS » Uto 17.05.2016 17:52

Kto je z Vás z Modranky? Práve som sa prisťahovala a rada by som s našimi s niekym venčila.
Človek si nevyberá psa, ale pes si vyberá človeka.
MAGNUS
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 598
Bydlisko: Suchá nad Parnou

Re: Z - Trnava a okolie

Poslaťod wewerica » Str 15.06.2016 13:03

ludia cez tyzden ma niekto cas? je mi jedno ktory den, potrebujem socializovat, Trnava a okolie, auto mam k dispozicii... :ahoj:
wewerica
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4115
Bydlisko: Dolná Krupá

Re: Z - Trnava a okolie

Poslaťod Connie » Str 15.06.2016 13:13

Príď za nami do Maduníc. :lol: Connie je totálny flegmoš a Alica sa zahrá s každým. :smile: (Vevera je poctivý ignorant)
'"Dogs never bite me - just humans" - Marylin Monroe
„Live fast, love hard, die young.“ - Janis Joplin
Connie
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1725
Bydlisko: Pezinok

Re: Z - Trnava a okolie

Poslaťod MAGNUS » Str 15.06.2016 14:16

wewerica
Ak by si chcela, ja chodím každý deň s mojimi okolo Trnávky v Modranke sa prechádzať. Budem veľmi rada, ak by si sa niekedy pridala. Moji sú obaja kľuďasi. Len Magiš niekedy chce vychovávať, ale toho spacifikujem, keby bol problém, čo nepredpokladám. Kľudne mi napíš, pošlem ti potom aj tel. kontakt.
Človek si nevyberá psa, ale pes si vyberá človeka.
MAGNUS
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 598
Bydlisko: Suchá nad Parnou

Predchádzajúci

Späť na Stretávky