Handling & Grooming seminár-Olga Agapova (RUS) 18.a19.07.´16

Podujatia, ktoré sa už uskutočnili.

Handling & Grooming seminár-Olga Agapova (RUS) 18.a19.07.´16

Poslaťod Nisus » Str 08.06.2016 20:45

Pozývame Vás na seminár s Olgou Agapovou (Rusko).
Jedna z najúspešnejších handlerov a groomerov, majiteľka sučky, ktorá získala na Cruft´s CC. Olga je pripravená sa s Vami podeliť o svoje vedomosti ohľadom groomingu Golden retrievera od začiatku až po poslednú minútu prípravy pred nástupom do kruhu, tak isto aj o handling všetkých plemien.
Grooming seminár bude rozdelený do dvoch častí:
Prvá časť bude obsahovať teóriu s vysvetlením a ukážkou od Olgy na jednom z našich modelov.
Druhá časť je praktická, účastníci budú upravovať svojich psov pod dozorom a s pomocou Olgy. Bude to trvať približne 8-9 hodín s prestávkou na obed.
Handling seminár obsahuje teoretickú a praktickú časť s vlastnými psami. Učenie sa základných vecí a profesionálnych rád. Kurz bude trvať 8-9 hodín s prestávkou na obed.
Na oboch seminároch sa môžete zúčastniť ako účastník so psom alebo ako "počúvač" bez psa.
Počet účastníkov so psom je obmedzený!
Dátum konania: 18.07.2016 - Grooming seminár, 19.07.2016 - Handling seminár
Miesto konania: Kynologická hala RSDC (Drevárska 1649/23, Pezinok)
Informácie o seminári a o cene, prihlasovanie: mobil - +421 911 671 100, e-mail - 1salonrsdc@gmail.com
Prílohy
seminar.jpg
Naposledy upravil Nisus dňa Štv 09.06.2016 19:06, celkovo upravené 1
Ži a nechaj žiť...
Nisus
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1857

Re: Handling & Grooming seminár-Olga Agapova (RUS) 18.a19.07

Poslaťod Lindchen » Štv 09.06.2016 15:13

A ceny? Celkom by som mala záujem o počúvača na handling :angel: .
Ty si (spolu)organizátor?
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8616
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: Handling & Grooming seminár-Olga Agapova (RUS) 18.a19.07

Poslaťod Nisus » Štv 09.06.2016 19:06

Nie som ani s tým nič nemám, len to sem hádžem, lebo baby tu nie sú registrované :smile: Preto som aj dole napísala kontakty kvôli info či už o seminári alebo o cene.
Ži a nechaj žiť...
Nisus
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1857


Späť na Pozvánky z minulosti