Priebeh skúšok, Príprava na skúšky

Pravidlá fóra
Táto časť fóra je "vo výstavbe". Témy sem budú presunuté zo starého subfóra Výchova a výcvik. Bude to trvať nejaký čas, preto si prosím pred založením novej témy najprv pozrite, či už neexistuje v starej časti.

Zoznam tém vo fóre nájdete >> TU <<

Re: Priebeh skúšok, Príprava na skúšky

Poslaťod wer » Pia 15.04.2016 19:00

Aspon si toho usetrena. :ha:
Ja ale musim povedat, ze uz sa s tym moc nestretavam.. Bud teda sa uz pohybujem v inom okruhu ludi, alebo sa fakt situacia zlepsila.
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Priebeh skúšok, Príprava na skúšky

Poslaťod raky » Pia 15.04.2016 21:45

Puk píše:Napriek tomu, že SP hovorí o skúškach ako o verejnej akcii (kto a kedy môže zakázať na verejnej akci natáčanie???), tak ako to je?

ja len k tomuto - stretol som sa s rozhodcom - ktorý vravel len že mu to nie je príjemné - nakoľko mu potom nie sú príjemné ani tie komentáre - mudrci mudrujú a vedia ako v krčme na hokeji ako kto hrá a ako píska... Súhlasím s WER že možno sila internetu trocha obmedzila nekalé činnosti, taktiež viem už teraz na čo narážaš... Ber to odo mňa ako zamyslenie - raz si mi vravel tiež veci, ktoré som pochopil až neskôr ... :hi:
raky
Chovateľ
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4149

Re: Priebeh skúšok, Príprava na skúšky

Poslaťod Puk » Sob 16.04.2016 8:15

[quote="raky"]
ja len k tomuto - stretol som sa s rozhodcom - ktorý vravel len že mu to nie je príjemné
To, že mu to nie je príjemné je to najmenšie zlo. To väčšie je to, že sám sa hádže do toho istého vreca, keď sa tomu nebráni!

raz si mi vravel tiež veci, ktoré som pochopil až neskôr ... :hi:
Veď to... :yes:

Wer - situácia sa zlepšila - poznáš to : Kto ukradopl raz, ukradne aj druhý krát, kto podviedol raz... :nwm:
Puk
Big Dog
 
Príspevky: 1833

Re: Priebeh skúšok, Príprava na skúšky

Poslaťod kives » Sob 16.04.2016 16:14

wer píše:Aspon si toho usetrena. :ha:.

tak hej, tých pár. čo sme stihli, boli ok.
kives
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2890
Bydlisko: Košice

Re: Priebeh skúšok, Príprava na skúšky

Poslaťod lucik » Ned 17.04.2016 11:22

kives, ja sa v športovke veľmi neorientujem a nepohybujem, ale tiež viem o prípade "súkromných mimoriadnych" skúšok, kde dali štartovné 100 EUR (!) aby eliminovali účasť cudzích.. :nwm:
A million words would not bring you back. I know because I´ve tried.
Neither would a million tears. I know because I´ve cried.
I miss you, my black angel Gipsy!
lucik
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5960
Bydlisko: Piešťany

Re: Priebeh skúšok, Príprava na skúšky

Poslaťod kives » Ned 17.04.2016 15:41

tak ja som sa zatiaľ pohybovala len v tých "normálnych" hladinách 15-20e vlezného. ale to boli akcie v kalendári.
ja nespochybňujem, len mi to teda príde choré.
kives
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2890
Bydlisko: Košice

Re: Priebeh skúšok, Príprava na skúšky

Poslaťod elfinka » Ned 17.04.2016 16:25

Fiha, taku pandorinu skrinku som otvorila, a to som len bola zvedava ci je normalne sa hlasit na cudzie skusky :aaa:

Ale vlastne mi to nepride divne, ked treba preliezt do chovu a niekomu nejde vobec o povahy. A ze ich takych bude... Fakt divne mi to ale pride ked sa cvici len tak pre srandu :yes: (ak teda neratam BH, tu nech si pre mna za mna skladaju ludia aj s rozhodcom pozerajucim sa opacnym smerom cely cas :hmm: )
Obrázok
elfinka
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3327
Bydlisko: Česká Kanada

Re: Priebeh skúšok, Príprava na skúšky

Poslaťod Efa » Pon 18.04.2016 6:57

Elis píše:... ale no tak...proc hned za vsim hledat podvody.

Elis nehľadala som podvody len som napísala o čom reálne viem ... konkretizovať však nebudem ...
Puk píše:Toto sa Efa, stáva a deje stále....

viem preto som to aj napísala ...
http://kkdogsport.webnode.sk/

Obrázok
... moje okolie mi každý deň dokazuje, že život bez mozgu je predsa len možný ....
Efa
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2948

Re: Priebeh skúšok, Príprava na skúšky

Poslaťod Elis » Pon 18.04.2016 8:26

Efa píše: len som napísala o čom reálne viem ...


ale jo, me uz ty ruzove bryle taky spadli davno.

nemyslela jsem o zle - jen ze i jiny, ryze prakticky důvod muze byt, proc te na zkousku nevezmou...
Elis
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6377
Bydlisko: Praha

Re: Priebeh skúšok, Príprava na skúšky

Poslaťod Nyssa » Pon 18.04.2016 8:33

elfinka píše:to som len bola zvedava ci je normalne sa hlasit na cudzie skusky :aaa:

toto je úúúplne normálne a bežné :no: ja som robila skúšky už v Spišskej Novej Vsi, Prešove, Košiciach, Liptovskom Hrádku, Martine, Žiline,... a to je môj domovský cvičák v Kežmarku (tam som robila asi len 1-2 skúšky) :joint:

nemám rada tých frajeríkov, čo sa chvascú, akých super truper psov majú a pritom z domáceho pľacu nemôžu vyjsť, lebo by sa pes rozsypal alebo vyzabíjal polku osadenstva, aj pes do dvojice musí byť špeciálne vybratý, lebo by dotyčný ani v odkladačke neostal a podobne. ale hlavne že si napíšu potom mrte skúšok, no nik nepozrie na to, že mimo vlastného cvičáku pes ani nebol...
"Nie vždy dostaneme psa, akého chceme, ale vždy dostaneme psa, akého potrebujeme"
Cesar Millan
Nyssa
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5077

Re: Priebeh skúšok, Príprava na skúšky

Poslaťod Elis » Pon 18.04.2016 8:43

Nyssa píše: ale hlavne že si napíšu potom mrte skúšok, no nik nepozrie na to, že mimo vlastného cvičáku pes ani nebol...


nepodcenuj lidi :hi: :ha:
kdo chce a umi cist mezi radky - podle vysledku, druhu zkoušky, mista - se dovida skoro všechno, co bylo "tajeno" :joint:
Elis
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6377
Bydlisko: Praha

Re: Priebeh skúšok, Príprava na skúšky

Poslaťod Buchťa » Pon 18.04.2016 8:49

Offtopic: Nyssa, Ty jsi z Kežmarku?
KDYŽ BOFINEK, FALDÍK A BONINKA NEODEŠLI DO NEBE, TAK CHCI JÍT JEDINĚ TAM, KAM ONI.
JE MI STRAŠNĚ MOC LÍTO, ŽE NEDOKÁŽI VRÁTIT ČAS.
DALA BYCH ZA TO NAPROSTO VŠE, MÍTI TUTO MOŽNOST.
DROBEČCI, NESKUTEČNĚ MI CHYBÍTE :(
Buchťa
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2491

Re: Priebeh skúšok, Príprava na skúšky

Poslaťod Nyssa » Pon 18.04.2016 8:57

joooj, Elis, nehnevaj ma :heh: vieš ako to myslím. presne je to o tom, koho to zaujíma. ale koľko je reálne takých, ktorí majú chuť sa v tom šprtať, hľadať?

Offtopic: Buchťa, nie priamo, Kežmarok mám od domu cca 14 km
"Nie vždy dostaneme psa, akého chceme, ale vždy dostaneme psa, akého potrebujeme"
Cesar Millan
Nyssa
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5077

Re: Priebeh skúšok, Príprava na skúšky

Poslaťod Buchťa » Pon 18.04.2016 9:04

Nyssa píše:
Offtopic: Buchťa, nie priamo, Kežmarok mám od domu cca 14 km


Offtopic: Já jen, že bábina kdysi spolupracovala se dvěmi výcvikáři z Kežmarku. Jen si už nevzpomenu na jména :ua: . Viděla jsem je naposledy před 25-ti lety :ach:
KDYŽ BOFINEK, FALDÍK A BONINKA NEODEŠLI DO NEBE, TAK CHCI JÍT JEDINĚ TAM, KAM ONI.
JE MI STRAŠNĚ MOC LÍTO, ŽE NEDOKÁŽI VRÁTIT ČAS.
DALA BYCH ZA TO NAPROSTO VŠE, MÍTI TUTO MOŽNOST.
DROBEČCI, NESKUTEČNĚ MI CHYBÍTE :(
Buchťa
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2491

Re: Priebeh skúšok, Príprava na skúšky

Poslaťod wer » Pon 18.04.2016 9:04

ja som tiez vlastne vsetky skusky skladala mimo :haha: teda, okrem jednej vlastne. a to mavame terminy u nas vzdy zahlasene 2x do roka :ha: ale tak to vyslo, no. :heh:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

PredchádzajúciĎalší

Späť na Športová a služobná kynológia