Postroj

Sem píšte ohľadne psích potrieb(kefy,šampóny,hrebene...).

Re: Postroj

Poslaťod moschino » Uto 08.03.2016 14:01

inak som minule kukala, ja som im kupovala ešte minulý rok a tie malé na nich a za 17e a teraz že 28?? :oo:
@frrr_dogtricks_agility
moschino
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2687
Bydlisko: Bratislava

Re: Postroj

Poslaťod Sunny » Uto 08.03.2016 14:13

Petspecial má stále cenu 19€ za short :nwm:
Išlo Zero s cenami hore, to jo, ale čo vídam, tak aj materiály aj vypracovanie sa mení, a k lepšiemu. :yes: Ale ja kupujem vždy priamo od nich, takže vôbec neviem jak lietajú ceny na nete :hi:
Sunny
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8294
Bydlisko: Morava

Re: Postroj

Poslaťod margot » Uto 08.03.2016 14:31

áno, ceny išli hore od nového roka u Zera. Práve preto, že sa navýšila kvalita produktov. Aj čo sa týka materiálu, aj prevedenia. A nielen postroje. Malé zmeny sú aj u sedákov. Ale ten FASTER a SHORT, na ne sa vývoj zameriava najviac, tam sú tie zmeny evidentné.
Prešlo cezo mňa tých zero produktov za posledné tri roky strááášne veľa a naozaj to ide riadne dopredu. :jop:

ten petspecial neviem, či ešte funguje. :nwm: skôr by som povedala, že nie, príp. za takú cenu pôjde o nejaké staršie ks
margot
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 898

Re: Postroj

Poslaťod Sunny » Uto 08.03.2016 14:35

Podľa obrázkov sú to tie staršie typy :yes:
Sunny
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8294
Bydlisko: Morava

Re: Postroj

Poslaťod Silvuch » Uto 08.03.2016 17:07

Funguju
JSUT*

Dont panic
Silvuch
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6333
Bydlisko: Petržalka, vs srdco Malych Karpát

Aký postroj pre jazvečíka?

Poslaťod Domčikitka » Štv 10.03.2016 20:57

Ahojte, viete mi poradiť aký postroj by som mohla kúpiť môjmu jazvečíkovi na dlhšie túry, kde by nemohol byť pustený na voľno s ohľadom na dlhú jazvečiu chrbticu?? Niektorí vravia, že jazvečík by postroj nemal nosiť, ale podľa mňa na dlhú túru po skalnatom teréne, je lepšía voľba postroj ako obojok. Čo by ste povedali na niečo takéto? http://propsiska.cz/produkt/norsky-postroj/ alebo čo by ste mi prípadne poradili vy?? Diki :smile:
Domčikitka
Okoloidúci
 
Príspevky: 3

Re: Postroj

Poslaťod Sunny » Pia 11.03.2016 12:29

Sranda, pozerám Crufts a dáky akožecanicross - veľká prevaha shorty od Zera, ale videla som aj pár Fasterov a potom tie free motion od Nonstopu. Len ako zaujímavosť :smile:
(Ale teda hovoriť tam tomu čo predvádzali canicross, fu...)
Sunny
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8294
Bydlisko: Morava

Re: Postroj

Poslaťod moschino » Pia 11.03.2016 12:36

čo predvádzali? ja som nekukala nič
@frrr_dogtricks_agility
moschino
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2687
Bydlisko: Bratislava

Re: Postroj

Poslaťod Sunny » Pia 11.03.2016 12:39

Behali dokola tej súťažnej plochy :pac: , neviem či dve kolečká či kolko. Ako zábava pre detičky a predstavenie športu dajme tomu, ale tam behali aj normálne dospeláci a vyzeralo to ako seriózna súťaž. :ach:
Sunny
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8294
Bydlisko: Morava

Re: Postroj

Poslaťod Domčikitka » Pia 11.03.2016 18:06

takže mi nikto neporadí? :ua: :plac:
Domčikitka
Okoloidúci
 
Príspevky: 3

Re: Postroj

Poslaťod zuzkabluzka » Pia 11.03.2016 19:53

margot píše:áno, ceny išli hore od nového roka u Zera. Práve preto, že sa navýšila kvalita produktov. Aj čo sa týka materiálu, aj prevedenia. A nielen postroje. Malé zmeny sú aj u sedákov. Ale ten FASTER a SHORT, na ne sa vývoj zameriava najviac, tam sú tie zmeny evidentné.

Ako sa zlepšil materiál pri shorte? Je ľahší/pevnejší/príjemnejší/rýchlejšie schne? Ako sa zmenilo prevedenie?
A čo nórske postroje, tam je aká zmena? :smile:

Domčikitka píše:Ahojte, viete mi poradiť aký postroj by som mohla kúpiť môjmu jazvečíkovi na dlhšie túry, kde by nemohol byť pustený na voľno s ohľadom na dlhú jazvečiu chrbticu?? Niektorí vravia, že jazvečík by postroj nemal nosiť, ale podľa mňa na dlhú túru po skalnatom teréne, je lepšía voľba postroj ako obojok. Čo by ste povedali na niečo takéto? http://propsiska.cz/produkt/norsky-postroj/ alebo čo by ste mi prípadne poradili vy?? Diki :smile:

Ja by som sa to opýtala veterinárneho ortopéda alebo fyzioterapeuta. :no:
Koniec dobrý, všetko dobré. :)
zuzkabluzka
Big Dog
 
Príspevky: 1719

Re: Postroj

Poslaťod Shel-chan » Pia 11.03.2016 21:36

Hej, to je dobrý nápad... pri jazvecikovi ti asi nikto z nás zodpovedne neporadí. Akurát podľa mňa možno skús napísať na psihratky.cz, oni v e-shope predávajú normálne chovateľské potreby, ale aj fyzioterapeutické, tak by sa mohli vyznať do oboch.

Sent from my BlackBerry Passport using Tapatal
only expect the worst, and you'll always be either right or nicely surprised
(and they say i'm not an optimist!)
-----------------------------------------------------
http://www.sheimi.sk
Shel-chan
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5360
Bydlisko: Bratislava – Lamač

Re: Postroj

Poslaťod margot » Ned 13.03.2016 19:15

zuzkabluzka píše: Ako sa zlepšil materiál pri shorte? Je ľahší/pevnejší/príjemnejší/rýchlejšie schne? Ako sa zmenilo prevedenie?
A čo nórske postroje, tam je aká zmena? :smile:

Sú nové jasnejšie farby, pevnejšie látky, aj samotný postroj je pevnejší. Jednoznačne lepšie zmývateľný od bordelu, kvalitnejšie zapínanie.
Na nórskych postrojoch pribudlo x farebných variacií (aj s labkami, milión farieb a možností), zlepšenie kvality látky. Vpredu a zhora sú "polstrované" alebo ako to nazvať kvalitnejším materiálom (pevnejší, aj pre psíka príjemnejší).

V princípe, ak sa vracali produkty na reklamačky, tak všetky problémy sa zohľadnili a vylepšovalo sa to práve tým smerom. :smile:
margot
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 898

Re: Postroj

Poslaťod Tinka123 » Pia 29.07.2016 18:14

Ahojte, pozerám postroje pre Maňa, ale akosi sa neviem rozhodnúť ktorý je lepšia voľba. Chcem postroj hlavne na dogtrekking. Pozerala som na ten ťažný postroj od Zera, len neviem či mu nebude nejak zavadzať keď bude na voľno... Rada by som ho používala aj na nejaké dlhšie prechádzky alebo turistiku a vtedy je väčšinou na voľno. Skúšame aj beh pri bicykli i keď len raz za čas, na vodítku šiel zatiaľ len párkrát, väčšinou beží sám niekde pred bicyklom. :smile:
Potom som ešte pozerala na short, ten by aj veľkostne sedel, len mi bolo od viacerých povedané, že nie je veľmi dobrý k bicyklu. Na bicykel chodíme, len raz za čas, tak myslím, že by to nejak veľmi nevadilo a ak by bol na voľno... Ale radšej si nechám poradiť. :lol: Ťažný by som musela dať šiť na mieru, lebo mu nesedí veľkosť hrudníka.
Tinka123
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 485

Re: Postroj

Poslaťod Aris » Pia 29.07.2016 18:34

By som brala short. Mas to multifunkčniejsie ako faster alebo tazny postroj.
Všichni se můžou přetrhnout, aby zachránili Hitlerův mozek, ale když ho člověk voperuje žraloku lidožravému, tak to najednou zašel příliš daleko!
Pazuzu, you ungrateful gargoyle!
Aris
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2681
Bydlisko: Kysuce

PredchádzajúciĎalší

Späť na Potreby pre psy