Chodza "za pätami" ....

Re: Chodza "za pätami" ....

Poslaťod Silwuska » Str 19.11.2008 15:04

Offtopic: :haha: dedine praveze asik nepomozem kedze budem pluhuvat role :haha: ale dik za napad :lol: dalsi a zbytocny :rocky: :lol:
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Re: Chodza "za pätami" ....

Poslaťod Nyssa » Str 19.11.2008 15:05

Offtopic: no sorry, človek ti tu nahádže toľko možností a nápadov a ty s ničím nie si spokojná :hmm: :haha:
"Nie vždy dostaneme psa, akého chceme, ale vždy dostaneme psa, akého potrebujeme"
Cesar Millan
Nyssa
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5077

Re: Chodza "za pätami" ....

Poslaťod pigie » Str 19.11.2008 15:32

My mame povel za mna, na uzkych chodnikoch. Ako som ucila, nooo, cez mlsku nie, lebo to uz bol stary cap a mlska pri ruke nebola a vedel to asi za 15s, co po nom chcem :lol: Len asi dotycny, co by stal vedla mna by mal zalahnute v usiach :lol: Ucila som tak, ze som chvalila, ked siel za mnou, ked sa siel predbiehat, zhucala som po nom, akoby som ho sla zavrazdit, a pes bol chapavy a zase sa zaradil za mna. Takto sa to zopakovalo asi 4x a odvtedy pes na uzkych chodnikoch po povele za mnou mi slape na paty (ako ho naucit, neslapat na ne, uz neriesim, som rada, ze ma nesejme zo strmej strane pri jeho vecnom obiehani :haha: )

No a co sa tyka dvoch psov... Tak mam napad :ok: Naucis to dobre jedneho a potom musis vyrobit take dva kovove kruzky, pevne spojene dvoma tycami v bodoch, kde sa meria priemer kruzkov. Tieto kovove kruzky potom nasadis na krk psom. V podstate taky pevny zaprah a ten prvy bude manevrovat toho druheho a ty nebudes musiet ho nic ucit :haha: :haha: :haha:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Chodza "za pätami" ....

Poslaťod Silwuska » Str 19.11.2008 17:01

:haha: :haha: ale uz vas mam plne zuby :haha:
Dik pigie ten prvy odsek sa mi pozdava, zhuknutie oni poznaju :lol: :lol:

Este ma napadlo, mozem to skusat cvicit ako bezny trik nadoma?? co poviete?? ako mavame vecer take kolecko cirkusovych trikov, tak by som tam zaradila zamna...proste by si musel zadnut zamna... :yes:
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Re: Chodza "za pätami" ....

Poslaťod Nyssa » Str 19.11.2008 17:03

skúsiť to môžeš, ale podľa mňa ti to peso najrýchlejšie pochopí práve na tých úzkych chodníkoch a pod. :no:
"Nie vždy dostaneme psa, akého chceme, ale vždy dostaneme psa, akého potrebujeme"
Cesar Millan
Nyssa
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5077

Re: Chodza "za pätami" ....

Poslaťod Silwuska » Str 19.11.2008 17:09

A de ich asi tak najdem??? :nwm: sak mi chodime po rolach...a polnych cestach :nwm: to nemam sancu
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Re: Chodza "za pätami" ....

Poslaťod Nyssa » Str 19.11.2008 17:14

no veď to budeš učiť pomedzi hriadky :haha: nuž ostáva ti len počkať na sneh - ak bude :jazyk:
"Nie vždy dostaneme psa, akého chceme, ale vždy dostaneme psa, akého potrebujeme"
Cesar Millan
Nyssa
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5077

Re: Chodza "za pätami" ....

Poslaťod lusy » Str 19.11.2008 17:28

Silwuska píše:A de ich asi tak najdem??? :nwm: sak mi chodime po rolach...a polnych cestach :nwm: to nemam sancu


ja som to prave ucila psa predtym na tej roli. ale na nasej. kedze mame cez nu chodnicek a vedla mna sa nezmestil.
lusy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3706
Bydlisko: Taliansko

Re: Chodza "za pätami" ....

Poslaťod Nyssa » Str 19.11.2008 17:31

no tak som to myslela :yes:
"Nie vždy dostaneme psa, akého chceme, ale vždy dostaneme psa, akého potrebujeme"
Cesar Millan
Nyssa
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5077

Re: Chodza "za pätami" ....

Poslaťod Amaguk » Str 19.11.2008 17:32

Silwuska píše:Este ma napadlo, mozem to skusat cvicit ako bezny trik nadoma?? co poviete?? ako mavame vecer take kolecko cirkusovych trikov, tak by som tam zaradila zamna...proste by si musel zadnut zamna... :yes:

iste ze hej, ja som to tiez trenovala aj doma :yes:
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Re: Chodza "za pätami" ....

Poslaťod AlicaGGG » Str 19.11.2008 18:53

dobry napad ucit psa chodit po mne :smile:
ale Bellu bavi sa nahanat v snehu - cim viac ho je a cim viac sa mi donho bella prepadava tym ju to viac bavi a asi by som jej tym len kazila radost, keby som ju toto ucila :ha:
aj tak si myslim ze tento rok u nas moc snehu nebude - ako aj minuly rok :ua: :bum:
AlicaGGG
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3765
Bydlisko: Nové Mesto nad Váhom

Re: Chodza "za pätami" ....

Poslaťod Aris » Str 19.11.2008 20:04

A čo tak naučiť to Maca a potom Montyho priviazať o Macov chvost? Alebo skús to s tou slaninkou na Macovom chvoste :haha:
Všichni se můžou přetrhnout, aby zachránili Hitlerův mozek, ale když ho člověk voperuje žraloku lidožravému, tak to najednou zašel příliš daleko!
Pazuzu, you ungrateful gargoyle!
Aris
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2681
Bydlisko: Kysuce

Re: Chodza "za pätami" ....

Poslaťod Cathie » Str 19.11.2008 21:23

Super povel, urcite ho niekedy v buducnosti skusim naucit :yes: Mne by najprv ale stacilo, keby si mala za mna vedela sadnut.. lebo ide k nam pes a ju musim drzat pomaly vo vzduchu na voditku, aby sa nepredrala dopredu :ach:
Obrázok
Cathie
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3922
Bydlisko: BA - Ružinov

Re: Chodza "za pätami" ....

Poslaťod zeane » Str 19.11.2008 21:28

silwuch, silwuch, načo je ti na roli povel "za mňa" pre Maca a pre Montyho "za Maca"? Fikni ich na snežnice, abo ich nauč na bežky a môžu šmrdliť po snehu..... :angel: :angel: :angel:
zeane
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2393

Re: Chodza "za pätami" ....

Poslaťod Amaguk » Str 19.11.2008 21:32

zeane píše: a môžu šmrdliť po snehu..... :angel: :angel: :angel:

neeee...ja z teba nemozem... :haha: :haha: :haha:
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

PredchádzajúciĎalší

Späť na Pokročilý výcvik