Taste of the Wild

Sem píšte všetko ohľadne granúl.

Re: Taste of the Wild

Poslaťod hugo :) » Pia 16.01.2015 7:12

Exor, vďaka pekne, kukla som sa ale jediné miesto kde som našla aj nakúpiť bolo už nad mojím finančným maximom... môžem si dovoliť tak 60/65 za 15kilák, samozrejme k tomu mäso, doplnky atď... čo som sa tu kukala a nemalo kritiky až pod zem bolo aj AG, akurát neviem ktorým smerom by to šlo z TOWT... už som zľavila keď som šla z Acany na Taste ale po Acane posledný čas neskutočne hnačkoval... najprv bral ešte bezobilné v pohode ale potom aj z toho... dávala som ho dokopy probiotikami a mäsom s kosťami :/
Obrázok
hugo :)
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 385

Re: Taste of the Wild

Poslaťod Marco Varhol » Pia 16.01.2015 13:47

Ponuka vacsiny americkych krmiv vzhladom na vyvoj kurzu na Slovensku skonci. Budu nepredajne.
Marco Varhol
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2455
Bydlisko: Bratislava, Nottingham

Re: Taste of the Wild

Poslaťod Rapptor » Str 16.12.2015 14:18

Kúpil som svojim psíkom - jazvečíkom TASTE OF THE WILD High Prairie, prvý a posledný raz! Psi mali z neho stolicu ako rotveiler, predpokladám že obsahovalo samú sóju alebo niečo podobné, len maximálny naiva (ako ja) sa mohol domnievať, že by v týchto granulách mohlo byť čo i len stopovo mäso z bizóna, ktorý je tuším od 1878 roku v USA zákonom chránený a nie určite určený na priemyselné spracovanie do krmiva pre psov! Krmivo vonia ako starý suchý chlieb a je slané!!!!
Kúpil som im predtým Taste of the Wild Southwest Canyon s hovädzím mäsom, jahňacinou a diviakom. Dnes po skúsenosti TASTE OF THE WILD High Prairies silne pochybujem, že tam nejaké diviačie či jahňacie mäso je, kde by ho k priemyselnému spracovaniu vzali toľké množstvo, pravdou je že jazvečíci mali stolicu menšiu ako z "bizónieho" mäsa. Najlepšie skúsenosti mám jednoznačne s granulami Orijen (adult), ktoré bohužiaľ v poslednej dobe nie sú k dostaniu - len v malých baleniach.
Rapptor
Okoloidúci
 
Príspevky: 8

Re: Taste of the Wild

Poslaťod Miki.no » Sob 09.01.2016 6:22

Zdravicko

Chcem sa spytat. Krmim svojho psa tymito granulami, ale zda sa mi, ze kladie nenormalne kopy. Mam masovu zmes z bizona a peceneho jelena, je mozne, ze ked objednam rybacie, ze mnozstvo vykalov sa zmeni?
Miki.no
Okoloidúci
 
Príspevky: 17

Re: Taste of the Wild

Poslaťod AL75 » Pon 11.01.2016 10:53

Rapptor píše:Kúpil som svojim psíkom - jazvečíkom TASTE OF THE WILD High Prairie, prvý a posledný raz! Psi mali z neho stolicu ako rotveiler, predpokladám že obsahovalo samú sóju alebo niečo podobné, len maximálny naiva (ako ja) sa mohol domnievať, že by v týchto granulách mohlo byť čo i len stopovo mäso z bizóna, ktorý je tuším od 1878 roku v USA zákonom chránený a nie určite určený na priemyselné spracovanie do krmiva pre psov! Krmivo vonia ako starý suchý chlieb a je slané!!!!
Kúpil som im predtým Taste of the Wild Southwest Canyon s hovädzím mäsom, jahňacinou a diviakom. Dnes po skúsenosti TASTE OF THE WILD High Prairies silne pochybujem, že tam nejaké diviačie či jahňacie mäso je, kde by ho k priemyselnému spracovaniu vzali toľké množstvo, pravdou je že jazvečíci mali stolicu menšiu ako z "bizónieho" mäsa. Najlepšie skúsenosti mám jednoznačne s granulami Orijen (adult), ktoré bohužiaľ v poslednej dobe nie sú k dostaniu - len v malých baleniach.


Ja mam podobne skusenosti s Taste of the Wild High Prairie Puppy. Riedka bledohneda stolica a poriadna kopa. Myslim ze to je asi zemiakmi ktore sa v krmive nachadzaju. Teraz chcem ale vyskusat Taste of the Wild Southwest Canyon Canine tam by mal byt miesto zemiakov hrach len sa bojim toho aby to neboli opat vyhodene €. Vie niekto poradit?
AL75
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 38

Re: Taste of the Wild

Poslaťod Aris » Pon 11.01.2016 12:09

Ja popri BARFu dávam práve Taste of the wild. S High prairie mám podobné skúsenosti, psisko mal veľké :kak: , ale tvar ok. Nám najlepšie sedia práve southwest canynon canine formula a to som už vyskúšala všetky príchute :smile: Nám toto kŕmenie celkom vyhovuje, mám to fakt len ako doplnok k BARFu, takže cca raz za dva-tri týždne.
Všichni se můžou přetrhnout, aby zachránili Hitlerův mozek, ale když ho člověk voperuje žraloku lidožravému, tak to najednou zašel příliš daleko!
Pazuzu, you ungrateful gargoyle!
Aris
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2681
Bydlisko: Kysuce

Re: Taste of the Wild

Poslaťod sunkafit » Štv 31.08.2017 19:10

Dobrý den od mala čiže 1,5 roku krmime našho Bígla len touto značkou...ale v poslednej dobe som na amerických forach okolo tohto krmiva zachytil nejaku paniku alebo čo...nevie niekto o čo ide?
sunkafit
Okoloidúci
 
Príspevky: 6

Predchádzajúci

Späť na Granule a konzervy