Oblečenie pre psíkov

Sem píšte ohľadne psích potrieb(kefy,šampóny,hrebene...).

Re: Oblečenie pre psíkov

Poslaťod hruska » Ned 13.12.2015 14:36

Vavrena. No lebo :P coat som kupila do dazda, lebo ma prisernu srst a kde je iman suchy za hodku, fox schne den. A vsetok bordel jej v srsti ostava. No mala to oblecene raz rovnako ako iman. A ja teda vobec nie som na obliekanie psov, ale dakedy radsej to. Iman ho mal tiez raz na paseni. Zima a dazd a bol x hodin na uvaze... Na bezny venc nedam hoci je fox oblickarka a pokazena.
A frost jacket vyhrala. Dam mozno, ak bude riadna kosa a budeme musiet kdesi cakat bez pohybu.

No a fox ma hrudnik asi 64cm, rovnako ako iman, problem je, ze ona ho ma hlboky i dopredu vystrceny a imanovi prsia chybaju, foxa je proste sexica nabuchana :D ale co kukam tabulky, tak je kdesi chyba, lebo 50ka by jej mala byt, ved chest je tam 70-90cm, co teda si neviem predstavit.
hruska
Multišampión
 
Príspevky: 7379

Re: Oblečenie pre psíkov

Poslaťod zuzkamil » Str 30.12.2015 0:40

ahojte. neviem, či sa mi podarí dať sem dobre fotku môjho psa s oblečkom. jeho kabárik som dala exovej fenke, mojej bývalej. ale nemá žiaden štítok s výrobcom, značkou. zdá sa mi, že sa to začínalo na L... cez googla to neviem nájsť, je to už dobrých možno aj 5r dozadu. poznáte ho niekto prosím?
Prílohy
23525_1290486315156_6598160_n.jpg
bundička
zuzkamil
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 143
Bydlisko: Skalica

Re: Oblečenie pre psíkov

Poslaťod Bad » Pon 04.01.2016 11:32

netušíte někdo, jaký je rozdíl mezi zimní vestou od zera dc http://www.zerodc.cz/cs/eshop/3_zimni-z ... si-zvirata
a hurtty http://www.hurtta-collection.cz/ultimate-warmer-hurtta/ ?

Že tam je takový cenový rozdíl - to je ta hurtta o tolik lepší, nebo se platí jenom za značku, či....?
Bad
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5691

Re: Oblečenie pre psíkov

Poslaťod Lindchen » Pon 04.01.2016 11:45

Hurrta je ľahučká, ale veľmi teplá. Mne sa na oblekoch vždy nepáčilo, že ak hriali, tak boli také mohutné, masívne, tvrdé. Hurrta je veľmi ohybná, ľahko prenosná a poskladateľná, na psovi sedí. Už sme mali zopár oblekov, po Hurtte už by som iný nebrala, len toto.
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8626
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: Oblečenie pre psíkov

Poslaťod Sunny » Pon 04.01.2016 11:47

Ja mám Zerácky aj jesenný aj zimý a spokojná som - dobre sedí, neodstáva psovi na zadku, pekne kryje aj bedrové kĺby. Akurát nejde pomedzi predné packy, má krytie len spredu na hrudníku a zospodu. A masívny ani tvrdý nie je :smile:
Sunny
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8296
Bydlisko: Morava

Re: Oblečenie pre psíkov

Poslaťod wer » Pon 04.01.2016 16:58

A ja mam konkretne ten ultimate warmer od hurtty a moc nesedi. Materialovo super, len lepsie je asi dat upravit na mieru. Paxovi je to uzke okolo krku, siroke okolo tela, akurat dlzka ok.
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12736
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Oblečenie pre psíkov

Poslaťod hruska » Pon 04.01.2016 17:01

toto, toto, u nas vecny problem, foxa ma hlboku siroku hrud a vsetko je jej tam male
hruska
Multišampión
 
Príspevky: 7379

Re: Oblečenie pre psíkov

Poslaťod Bad » Štv 07.01.2016 9:42

Se koukám - Hurtta zimní ať už parka nebo warmer se navlíkají přes hlavu? Takže když velká hlava tak smůla?
Bad
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5691

Re: Oblečenie pre psíkov

Poslaťod moschino » Štv 07.01.2016 9:44

to navlečieš aj na väčšiu hlavu, potom sa to dá pri krku stiahnuť
@frrr_dogtricks_agility
moschino
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2687
Bydlisko: Bratislava

Re: Oblečenie pre psíkov

Poslaťod wer » Štv 07.01.2016 9:59

Ten warmer - co ja viem, podla mna nenavlecies. (pokial ma vaciu hlavu ako Pax krk :ha: ) Potom zas nesedia zvysne rozmery. Podla mna to je na takych chrtov slor robene. Nieco tensie a hlavne hladkosrste.
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12736
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Oblečenie pre psíkov

Poslaťod Bad » Štv 07.01.2016 10:09

no, sice mu vychrtla i hlava, ale furt bude v poměru k tělu velká
Takhle strašíme kolemjdoucí, ale má to úspěch :joint:
Prílohy
Fotografie0305.jpg
Bad
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5691

Re: Oblečenie pre psíkov

Poslaťod Connie » Štv 07.01.2016 15:34

Ja mám pre baby (v prípade potreby) Torrent Coat od Hurtty. Akurát tie veľkosti im nejak nesedia. Veverka má 35 a pláštenka je jej dlhá, Alici zase nesedí 55 na hrudníku. Inak som s nimi spokojná, nepremoknú, dá sa v nich behať a tak celkovo plnia účel. :yes: (Veverka s Alicou ju mali na sebe dvakrát, ale Connie ju používa pravidelne)

Dávali ste už takéto oblečenie pre psov skrátiť, prípadne upraviť u niekoho?
Prílohy
KIF_5258.JPG
'"Dogs never bite me - just humans" - Marylin Monroe
„Live fast, love hard, die young.“ - Janis Joplin
Connie
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1725
Bydlisko: Pezinok

Re: Oblečenie pre psíkov

Poslaťod moschino » Štv 07.01.2016 16:11

veverka má 35? Ja tú veľkosť kupujem Baxymu, čo je dobrý kus väčší :lol: Frapcovi 31
@frrr_dogtricks_agility
moschino
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2687
Bydlisko: Bratislava

Re: Oblečenie pre psíkov

Poslaťod Connie » Štv 07.01.2016 16:15

Tak nech som merala, ako som merala...vyšla tá 35ka. :nwm: Inak jej sedí, len dĺžkovo nie. Aj som zvažovala, že kúpim menšiu a hentú predám, len sa bojím, že to jej zas bude malé :lol:
'"Dogs never bite me - just humans" - Marylin Monroe
„Live fast, love hard, die young.“ - Janis Joplin
Connie
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1725
Bydlisko: Pezinok

Re: Oblečenie pre psíkov

Poslaťod wer » Štv 07.01.2016 16:21

bad, nechcem sa mu smiat, chudakovi, ale.. :haha: :aaa:

no a ty krize nezakryvas? ja som ten warmer kupovala predovsetkym kvoli krizom + krk som chcela mat zakryty. ale teda pouzivam to len cisto do auta/kotca, nie na vence - to beha, tak to jemu netreba este.
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12736
Bydlisko: Záhorská Bystrica

PredchádzajúciĎalší

Späť na Potreby pre psy