Trovet

Sem píšte všetko ohľadne granúl.

Trovet

Poslaťod Mirka & Tyson » Pia 14.11.2008 13:47

Ahojky, mate prosim niekto skusenosti s granulkami TROVET (hypoalergénne veterinárne granule)? My sme doteraz krmili Royal Cannin + varena strava, pretoze psikovi nechutili .. po odskusani vzoriek u veterinarky sme zistili, ze nas pes v pohode papa uz 7 dni samotne granule znacky Trovet / kacka + zemiaky. Planujeme teda kupirt cele 15 kg balenie, pretoze mu ozaj tak chutia, ze nepotrebujeme do nich nic pridavat (dufam, ze to teraz nezarieknem) a tiez su hypoalergenne, co je pre AST, ktori su nachylni na kozne problemy velke + ...

Dakujem za vsetky nazory, poznatky.
Mirka & Tyson
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1238
Bydlisko: Modra

Re: TROVET / hypoalergenne veterinarne granule

Poslaťod Silwuska » Pia 14.11.2008 14:00

No Marko poradi asi najlepsie, treba vediet vyrobcu a original zlozenie, pretoze toto zlozenie co som nasla na stranke je tak troska na smiech :ach:
maso a živočišné produkty(100% kachní maso), cerealie (brambory 100%), oleje a tuky, minerály a vitaminy
Vybraný zdroj bílkovin a karbohydrátů, esenciální mastné kyseliny.
Deklarované znaky v g / 1kg:
protein 200g, tuk 140g, vláknina 10g, popel 70g, vlhkost 9,0%, karbohydráty 490g, vápník13g, fosfor 9g, sodík 3g, draslík 6g, zinek 120 ppm, hořčík 1g, kyselina linoleová 25g, A 25 000 IU, D3 2000 IU, E 100 mg/kg, C 0,250g, biotin 0,5mg

Este, ak mate doma balicek s toho tak by bolo najlepsie opisat zlozenie s neho...
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Re: TROVET / hypoalergenne veterinarne granule

Poslaťod Mirka & Tyson » Pia 14.11.2008 14:06

Hmm, dikes .. pozriem doma a opisem tu ... ale ratam, ze je to to iste ako si nasla ty, mame doma presne tento balicek:

http://www.veterinarnipece.cz/trovet-pes-dpd-2163.html
Mirka & Tyson
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1238
Bydlisko: Modra

Re: TROVET / hypoalergenne veterinarne granule

Poslaťod Silwuska » Pia 14.11.2008 14:09

Hej kopirovala som to s toho balicku...no pokial bude na balicku to iste co som sem dala!! tak to bude riadna pakaren...100% masa?? a k tomu 100% zemiakov :lol: podivne...ved opis budeme mudrejsi :no:
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Re: TROVET / hypoalergenne veterinarne granule

Poslaťod Amaguk » Pia 14.11.2008 14:13

vies ako treba citat tie precenta: to nie je 100% z celej granuly ale 100% z podielu tej zivocisnej ci obilnej zlozky. pricom ich vzajomny pomere nevieme, moze to byt aj 1% zivicisne ku 99% obilnej v celej granuly, ale to 1% zivocisnej zlozky obsahuje 100% kachny, kapis :no: :lol:
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Re: TROVET / hypoalergenne veterinarne granule

Poslaťod Silwuska » Pia 14.11.2008 14:15

Offtopic: Sak kapisem :lol: prave zato pisem ze to je naka pakaren :nwm: ono to moze byt myslene aj ako 100% kacka, akoze nieje s nicim krizena...napriklad s kacerom donaldom :jazyk:
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Re: TROVET / hypoalergenne veterinarne granule

Poslaťod Lena » Pia 14.11.2008 14:16

Offtopic: a teraz aby som si ja dala plienku :haha:
Lena
Big Dog
 
Príspevky: 1754

Re: TROVET / hypoalergenne veterinarne granule

Poslaťod Amaguk » Pia 14.11.2008 14:17

Offtopic: myslis ako, ze ta kacka je papierova? nieco taketo?
Obrázok
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Re: TROVET / hypoalergenne veterinarne granule

Poslaťod zeane » Pia 14.11.2008 14:19

mne sa náramne páčia živočíšne produkty zo 100% kačacieho mäsa a najviac sa mi ale páčia tie krumplové cereálie... :lol: Myslím že keby sme mali rubriku "hlod týždňa" tak toto je môj tohtotýždenný kandidát... (príšerné čo dokážu prekladatelia a výrobcovia, že?)

Offtopic: ps: silwuš, krížená aspoň s Mickey Mouse, alebo ešte lepšie s Mackom Pu... Káčer Donald je ešte stále kačka...
zeane
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2393

Re: TROVET / hypoalergenne veterinarne granule

Poslaťod Mirka & Tyson » Pia 14.11.2008 14:32

Hmm, nasa veterinarka spominala, ze tieto granule su ozaj kvalitne, tak teraz som trosku v miernom pomykove ... (cenova relacia - viac ako RC)
Mirka & Tyson
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1238
Bydlisko: Modra

Re: TROVET / hypoalergenne veterinarne granule

Poslaťod Silwuska » Pia 14.11.2008 14:33

Mirka este otazka...predava ich vasa veterinarka??
ale myslim ze je este skoro ich nejako zatratit, alebo hodnotit ked naozaj nevieme to zlozenie...toto zlozenie si tam mohol dobasnit ktokolvek, takze smerodajne bude to co napises...
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Re: TROVET / hypoalergenne veterinarne granule

Poslaťod Amaguk » Pia 14.11.2008 14:34

tu je linka na vyrobcu: http://www.trovet.nl/export.php
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Re: TROVET / hypoalergenne veterinarne granule

Poslaťod Lena » Pia 14.11.2008 14:34

myslím že by sa k tomu mohol vyjadriť konečne niekto kto by tomu rozumel.... :ach: musíš len čakať.....len nech veterinárka nechcela iba predať a zarobiť.....
Lena
Big Dog
 
Príspevky: 1754

Re: TROVET / hypoalergenne veterinarne granule

Poslaťod Silwuska » Pia 14.11.2008 14:36

Amaguk no k tomuto som sa preklikala aj ja, len som sa nedostala dalej, a uz vobec nie na zlozenie :nwm:
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Re: TROVET / hypoalergenne veterinarne granule

Poslaťod Amaguk » Pia 14.11.2008 14:39

bolo by dobre pozriet sa na original text na obale :no:
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Ďalší

Späť na Granule a konzervy