IPO versus SVV

Pravidlá fóra
Táto časť fóra je "vo výstavbe". Témy sem budú presunuté zo starého subfóra Výchova a výcvik. Bude to trvať nejaký čas, preto si prosím pred založením novej témy najprv pozrite, či už neexistuje v starej časti.

Zoznam tém vo fóre nájdete >> TU <<

Re: IPO versus SVV

Poslaťod Lindchen » Pia 21.08.2015 16:19

Tak aj u nás je to tak, že skúšky sú kade-tade, ale väčšinu aspoň tuším, kde je :heh: . Idem kuk Moravákov :yes: .
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8616
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: IPO versus SVV

Poslaťod Elis » Pia 21.08.2015 16:21

wer píše:pche, my musime dopredu na cely rok...


akce ano, taky rok dopredu.

ale zkousky moravaci i jen tri tydny predem , CKS cca 2 mesice predem. Bohudik :lol:

tady treba MSKS a dohlasene zkousky mimo kalendar:
http://www.msks.cz/24823-dodatecne-hlasene-akce
Elis
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6377
Bydlisko: Praha

Re: IPO versus SVV

Poslaťod wer » Pia 21.08.2015 16:23

ale my aj skusky :ach: potom sa rusia... alebo si radsej vybavuju mimoriadne terminy (drahsie)
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: IPO versus SVV

Poslaťod Elis » Pia 21.08.2015 16:25

wer píše:alebo si radsej vybavuju mimoriadne terminy (drahsie)


to bude duvod, proc musite rok dopredu :ua:
Elis
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6377
Bydlisko: Praha

Re: IPO versus SVV

Poslaťod Lindchen » Pia 21.08.2015 16:33

wer píše:a lindchen, coze, coze? :hih:

Našťastie som sa nedala na nič, čo by si nečakala :heh: . Prďolu beriem na ZZO.
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8616
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: IPO versus SVV

Poslaťod wer » Pia 21.08.2015 16:45

vsak to je pekne :jop:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: IPO versus SVV

Poslaťod kives » Sob 22.08.2015 5:59

presne. do konca augusta výstavy a bobitácie, do konca septembra skúšky a preteky. sme to akurát dávali dokopy.
kives
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2890
Bydlisko: Košice

Re: IPO versus SVV

Poslaťod Lindchen » Ned 01.11.2015 8:24

Športovkári, mám na vás otázku: je normálne a bežné, že deň pred konaním skúšok si overujete, či teda môžete nastúpiť? Pýtam sa preto, lebo som sa prihlásila na BH-SK do KK Canis Sport, moja prihláška bola prijatá (dostala som e-mail), no keď som ráno prišla na skúšky, štartovať som nemohla, lebo som si vraj neoverila, či som na súpiske alebo nie, informoval ma vedúci skúšok p. Majtas. Takže sme včera skúšky nedchodili. Toto je fakt v športovke normálne? :oo: V živote som sa pre nijakou skúškou ani seminárom pri inom odvetví kynológie nepýtala deň vopred, či moja prijatá prihláška je fakt prijatá :pac: .
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8616
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: IPO versus SVV

Poslaťod pigie » Ned 01.11.2015 8:25

:oo: By ma porazilo, mna by to v zivote nenapadlo, ak by to nahodou nebolo v prihlaske uvedene a prehliadnem napr. tak OK. Ale inak :oo:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: IPO versus SVV

Poslaťod Lindchen » Ned 01.11.2015 8:29

Ako zrušila som prácu a zaplatila taxík v sume 24 eur, čiže v ten deň som zbytočne prišla o takmer 100 eur... Ako kašľať na to, ale aspoň tú skúšku sme mohli mať. Na ploche tréningovo odcvičil fakt krásne, cvičák neoplotený, za ním pole, pachy a napriek tomu pekne sledoval, bolo mi to strašne ľúto :ua: .
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8616
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: IPO versus SVV

Poslaťod wer » Ned 01.11.2015 8:41

To bola zjavne ich chyba. A hodili to na teba... A nie, nestava sa to.

A sam Majtas je aj rozhodcom, zaujimave... Mozes napisat podnet na ZSK.

Nechces ist buducu nedelu na pretek do Mostu? :hih:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: IPO versus SVV

Poslaťod Lindchen » Ned 01.11.2015 8:56

A vieš, že chcem(e, aj s jednou dogforačkou)? :heh: Len idem v sobotu do Budapešti, vraciam sa neskoro a neviem, či vstanem :ach: . Tam sa ale skúška nezadáva, či? Dnes je posledný deň na prihlásenie, tak to ešte zvážim. Ale Dáša by bola rada, že uvidí odchovanca :hi: .

Ten podnet som včera zvažovala, lebo som bola nasrdená, ale zas nechcem robiť nejako zle, možno proste zabudol a nechcel sa priznať, ale pre mňa by to bolo prijateľnejšie.
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8616
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: IPO versus SVV

Poslaťod wer » Ned 01.11.2015 9:10

Tusim to je bez zadania skusky. Ja rozmyslam, koho tam poslem... :heh:

A podnet daj. Neboj, jemu sa nic nestane - vsak sa poznaju vsetci.. :heh: , ale aspon by si dali pozor nabuduce :hmm:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: IPO versus SVV

Poslaťod Lindchen » Ned 01.11.2015 9:19

wer píše:Ja rozmyslam, koho tam poslem... :heh:

Niekoho s autom, kto nás odvezie :heh: .
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8616
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: IPO versus SVV

Poslaťod kives » Ned 01.11.2015 16:48

to je teda..... ja potvrdím prihlášku mailom, deň alebo dva predtým ešte pošlem mail s časom, kedy sa stretneme a nie je problém po dohode s rozhodcom niekoho dopísať. na zšk sa posiela len predbežné hlásenie s predpokladaným počtom prihlásených psov, tak tam problém nebude. žeby narýchlo chceli niekoho dopísať a mali už plno? by ma to tiež pekne nas...štvalo.
kives
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2890
Bydlisko: Košice

PredchádzajúciĎalší

Späť na Športová a služobná kynológia