Doplnky na kĺby

Sem píšte všetko ohľadne doplnkov čo pridávate do stravy.

Re: Doplnky na kĺby

Poslaťod MAGNUS » Ned 24.05.2015 4:32

hruska
Aj Spiritovi chutilo prve balenie. Normalne to zral ako lentilky no pri druhom baleni sme uz museli drzat tlamicku, aby to prehltol. Ale bolo toho vela, tolko tabliet + prasok + antibiotika v tom case.
Človek si nevyberá psa, ale pes si vyberá človeka.
MAGNUS
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 598
Bydlisko: Suchá nad Parnou

Re: Doplnky na kĺby

Poslaťod hruska » Ned 24.05.2015 10:09

A pomahalo to aspon? Moji dostavaju len ako "prevenciu", tak neviem posudit, ale zmlsnu balenie a bude po kure :lol:
hruska
Multišampión
 
Príspevky: 7379

Re: Doplnky na kĺby

Poslaťod lenka_1705 » Ned 24.05.2015 12:13

ten geloren by zaujimal aj mna, lebo som to davnejsie pozerala, len akurat sa mi zda ze cenovo je to tiez nic moc :nwm: ale mozno zas to ma lepsiu vstrebatelnost

a ten Dromy FLEX liquid dam vediet, ci ma nejaky viditelny efekt. skusam jednak na zdravom psovi, nejaky je zatuhnuty v poslednom case (ale tak uz mu taha na 7 rokov takze asi aj tym to bude), takze som zvedava ci aspon jemu to zabere. a na tom s dysplazkou tiez, tam pridavame este Dromy DEVIL´s Flex liquid, ale teda tu necakam nejake zlepsenie
The easy day was yesterday
lenka_1705
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1251
Bydlisko: Trnava

Re: Doplnky na kĺby

Poslaťod MAGNUS » Ned 24.05.2015 15:30

hruska
JJ, pripravok od Caniny pomohol velmi. Super vec, vrelo odporucam.
Človek si nevyberá psa, ale pes si vyberá človeka.
MAGNUS
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 598
Bydlisko: Suchá nad Parnou

Re: Doplnky na kĺby

Poslaťod lenka_1705 » Str 17.06.2015 22:04

zda sa mi ze ten Dromy FLEX zabral, psiska ozili. moj uz nevyzera ze by bol taky stuhnuty, no asi aj plavanie tomu pomohlo :jop:
The easy day was yesterday
lenka_1705
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1251
Bydlisko: Trnava

Re: Doplnky na kĺby

Poslaťod zuzkabluzka » Štv 18.06.2015 6:03

lenka_1705 píše:moj uz nevyzera ze by bol taky stuhnuty, no asi aj plavanie tomu pomohlo :jop:

Plavanie je super. :yes: My sme vyplavali krc v nohe. :jop:
Koniec dobrý, všetko dobré. :)
zuzkabluzka
Big Dog
 
Príspevky: 1719

Re: Doplnky na kĺby

Poslaťod AgiKokre » Štv 25.06.2015 11:00

Viete mi poradiť niečo vhodné pre kokeršpaniela? Nemá žiadne zdravotné problémy ale baháme agility popri tom sme začali trénovať rôzne hody kde pes skáče cez človeka prípadne dlhé skoky a časté odrazy od tela čiže pes dopadá z vyššej výšky a kĺby sa určite viac zaťažujú. Chceli by sme určite nejaké doplnky na kĺby no vôbec neviem ktoré vybrať a ani neviem ako je to z dávkovaním :hi: ...+ak niekto dáva želatinu tak ako ju robí? iba z vody alebo aspoň z vývaru? :smile:
AgiKokre
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 192
Bydlisko: prievidza

Re: Doplnky na kĺby

Poslaťod ivana1 » Štv 25.06.2015 19:28

pozri napr. tu, je tu prehľad viacej rôznych výrobkov s popisom http://www.spokojnykon.sk/Pohybovy-aparat-c8_31_2.htm (ak je to neželaná reklama, prosím zmazať príspevok)
ivana1
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2176
Bydlisko: Bratislava - Dlhé Diely

Re: Doplnky na kĺby

Poslaťod AgiKokre » Štv 25.06.2015 21:08

Dakujem pozriem tu som ešte nekukala :no:
AgiKokre
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 192
Bydlisko: prievidza

Re: Doplnky na kĺby

Poslaťod oliver86 » Uto 18.08.2015 12:15

ahojte mam doma (v byte bez vytahu) 4-mesacne steniatko nemeckeho ovciaka, mozem jej uz davat obycajny Alavis preventivne na klby ? alebo to neni potrebne ? po schodoch moc nechodi (bravam ju na ruky) iba ked prsi ide hore sama :ach:
Dakujem :smile:
oliver86
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12
Bydlisko: Galanta

Re: Doplnky na kĺby

Poslaťod caramelbiscuit » Str 21.10.2015 22:01

Nakoľko téma je nekonečná, určite mi odpustíte že som ju nečítala celú a tak sa pýtam :) Potrebujem nejaké doplnky pre 3,5 mes. štendo NO, akurát sa prezubuje a začínajú sa jej nôžky kriviť do X a úplne jej padli ušká. Boli sme u veta, ten nám na prvýkrát dal fajné tabletky, ale len na 6 dní. (Ak by ich niekto vedel identifikovať bola by som rada :D Boli to celkom veľké okrúhle biele tablety s tým "prierezom" cez stred, mohli mať asi 1cm priemer. Vraj nejaké minerály ktoré jej môžu chýbať). Tie zabrali parádne, no keď som išla pre ne druhýkrát bola tam mladá doktorka a tá ani za svet nevedela prísť na to, čo za tabletky to boli tak nám dala nejaký vápnik iný a ten nám vôbec nepomáha, uši padli ešte viac ako boli a tie nôžky má fakt krivé. Plus tu som niekde čítala, že vápnik sa pridávať pomimo nemá a ona mi povedala že do 6. mesiaca môžem kľudne. Tak môžem alebo nie? :)
Našla som si nejakých adeptov na tie doplnky, mohli by ste mi pomôcť vybrať nejaké fajn?
Canina Petvital Mineral Tabs
Alavis
Canvit Biocal Plus
Canina Calcium Carbonat
Canina Calcium citrat
Fitmin na kĺby
Canina Caniletten
Roboran Chondro Natural
Canina Welpenkalk

Ďakujem za každú radu :)
caramelbiscuit
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 80

Re: Doplnky na kĺby

Poslaťod vavrena » Str 21.10.2015 22:57

Asi základná otázka - Čím kŕmiš?
vavrena
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2958
Bydlisko: Galanta

Re: Doplnky na kĺby

Poslaťod caramelbiscuit » Str 21.10.2015 23:07

Vavrena: Brit care pre šteniatka veľkých plemien
caramelbiscuit
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 80

Re: Doplnky na kĺby

Poslaťod tonamie » Str 21.10.2015 23:38

Ja na tvojom mieste by som vyberala zo 4:
Canina canhydrox gag
Alavis 5
Gelacan baby plus
Canvit chodro maxi
Kde nie je vôľa, tam je jedno koľko lámp svieti na cestu!
Obrázok
tonamie
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 890
Bydlisko: Martin

Re: Doplnky na kĺby

Poslaťod Lindchen » Štv 22.10.2015 7:51

Od šteňaťa NO mám dobrú referenciu na Gelacan baby plus, v súčasnosti 4-ročná suka, bez problémov.
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8616
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

PredchádzajúciĎalší

Späť na Doplnky Stravy