Poistenie psa

Sem píšte to čo neviete nikam zaradiť.
Pravidlá fóra
Pravidlá pre sekciu Ostatné :

1. Nezamieňajte si túto sekciu s voľnou diskusiou. Sekcia ostatné slúži ako poradňa pre vaše problémy. Nepridávajte sem príspevky typu ,,Aké psie mená sa vám páčia ??" to patrí do voľnej diskusie.

2. Zakladajte tu témy ktoré už neviete kam máte pridať tak ich dáte sem a ak sa hodia inam moderátori ich prenesú.

Re: Poistenie psa

Poslaťod zuzkamil » Ned 20.09.2015 18:37

wer píše:pokial je "rizikovy", tak si nemyslim, ze ho poistia... tak, ako by nepoistili ckoveka a ani auto...


ale on má proste už určenú diagnózu, to ho fakt nepoistia? ale čítala som tu, že náklady na poistenie sú cca 170e/rok a to vychádza niečo málo cez 14e mesačne, takže sa mi to asi neoplatí... :ua:
zuzkamil
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 143
Bydlisko: Skalica

Re: Poistenie psa

Poslaťod wer » Ned 20.09.2015 18:48

no isto nepoistia, ked uz ma diagnozu a ty chces na nu prispevky. :heh: oni chcu ZARABAT, nie prerabat a nefunguju ako charita. ved oni nepoistia ani cloveka v suvislosti s jeho diagnozou.
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Poistenie psa

Poslaťod katkariinka » Ned 20.09.2015 22:08

Resp poistia, ale nebudu preplacat to, o com vies v čase uzavretia poistky.
Nazory vyjadrene v prispevkoch vychadzaju z mojich skusenosti s vlastnymi psami a zo studia literatury. Nemam zlozene ziadne skusky. Som uplny laik. Kazda rada je bez zaruky a pouzitie na vlastne riziko. Ak mate pochybnosti, vyhladajte odbornu pomoc.
katkariinka
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3567
Bydlisko: Žilina

Re: Poistenie psa

Poslaťod zuzkamil » Ned 20.09.2015 22:37

díky. a keď si kúpim ďalšieho psa, čo všetko mi budú preplácať? očkovanie odčervenie a pod. určite nie, ale skrátka nejakú nedaj Bože operáciu a pod. to ano asi, že? neviete mi dať nejaký dobrý odkaz, kde je to super vysvetlené? díkes :no:
zuzkamil
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 143
Bydlisko: Skalica

Re: Poistenie psa

Poslaťod pigie » Pon 21.09.2015 6:35

Ano, jednorazovky preplacaju. ALe napr. bude mat zapal ucha, preplatia, ale dalsi zapal uz nie.
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Poistenie psa

Poslaťod kives » Pon 21.09.2015 8:46

kives
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2890
Bydlisko: Košice

Re: Poistenie psa

Poslaťod zuzkamil » Pon 21.09.2015 13:04

kives píše:niečo sa píše tu:
https://www.poistenie.sk/poistenie-psa
toto neviem, či je aktuálne:
http://webtest.generali.sk/produkty/maj ... tenie-psa/


Ďakujem ti pekne :jop:
zuzkamil
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 143
Bydlisko: Skalica

Re: Poistenie psa

Poslaťod katkariinka » Štv 23.06.2016 14:10

Vyuzili ste uz niekto cestovne poistenie pre psa?
Minuly rok sme uzatvorili cez union ako doplnkove poistenie k nasmu cestovnemu poisteniu, ale tento rok uz mame celorocne poistenie v inej poistovni a tak hladam, kde by sa dal pes poistit samostatne.
Nazory vyjadrene v prispevkoch vychadzaju z mojich skusenosti s vlastnymi psami a zo studia literatury. Nemam zlozene ziadne skusky. Som uplny laik. Kazda rada je bez zaruky a pouzitie na vlastne riziko. Ak mate pochybnosti, vyhladajte odbornu pomoc.
katkariinka
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3567
Bydlisko: Žilina

Re: Poistenie psa

Poslaťod majjuna25 » Uto 15.11.2016 12:28

Ahojte :ahoj: má prosím niekto nejaké konkrétne skúsenosti s poistením liečebných nákladov v prípade úrazu/choroby psa?
Osvedčilo sa to? využili ste už poistku? Poisťovňa nemala problém s preplatením nákladov u veterinára? Čo všetko boli ochotní preplatiť: operácie asi hej, tipujem, ale i vyšetrenia ako napr. magnetická rezonancia...? Aj napr. kontrolné vyšetrenia po operácii a pod.?
Díky moc :ahoj:
majjuna25
Hafan
 
Príspevky: 974
Bydlisko: Bratislava

Re: Poistenie psa

Poslaťod majjuna25 » Pia 18.11.2016 13:33

Pre zaujímavosť: písala som do Generali, o nich ako jediných som našla info, že poisťujú psy,a le nič konkrétne som na ich stránke nenašla...
došla mi táto odpoveď:

"reagujeme na Váš email zo dňa 15.novembra 2016, v ktorom sa informujete na poistenie psa.

Poistenie psa už nie je možné u nás dojednať v samostatnom produkte, iba v produkte Domino Extra spolu s poistením nehnuteľnosti a domácnosti.

Poistenie psa kryjeme ako pripoistenie: Domáce zviera v rámci poistenia nehnuteľnosti a domácnosti, produkt Domino Extra.
https://www.generali.sk/produkty/majeto ... extra.html

Predmetom poistenia je spoločenské zviera - pes, žijúce v domácnosti poisteného, kt. vlastníkom alebo chovateľom je poistený. Poistenie je možné dojednať s poistením domácnosti alebo nehnuteľnosti.

Ďakujeme za využívanie našich služieb."


Fakt super :prd: Tak hľadám ďalej, nemá niekto dáky tip prosím?
majjuna25
Hafan
 
Príspevky: 974
Bydlisko: Bratislava

Re: Poistenie psa

Poslaťod lucik » Pia 18.11.2016 16:24

spytam sa kamosa co robi brokera, ci to existuje a ak, ktora poistovna ponuka.. zvysok si uz doriesis sama, ze?
A million words would not bring you back. I know because I´ve tried.
Neither would a million tears. I know because I´ve cried.
I miss you, my black angel Gipsy!
lucik
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5960
Bydlisko: Piešťany

Re: Poistenie psa

Poslaťod wer » Pia 18.11.2016 17:02

Asi sa im to moc neoplati... Myslim, ze liecba psa je dost nakladna a poistencov maalo - nemaju to ako vykryvat a im ide, samozrejme, o zisk. Nechcem byt prilis skepticka, ale som presvedcena, ze ak by aj mali vyplacat 2-3 x po sebe aj rozne diagnozy, vypovedaju zmluvu kvoli privelkemu riziku...

Asi je lepsie si tie prachy kdesi odkladat, ale nie je to sranda veru tie palky u vetov. :ua: A Maji, uplne ta chapem, to co sa na vas lepi, to ani nie je mozne. :ua: To uz si si fakt musela vybrat aspon na dalsich tvojich buducich, prinajlepsom, 20 psov...
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Poistenie psa

Poslaťod pigie » Pia 18.11.2016 17:23

A neverim, ze pripoistenie je zdravotne. To bude za skody...
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Poistenie psa

Poslaťod lucik » Pia 18.11.2016 17:51

takze uz mam odpoved - pripoistenie je za skody, za skody ma aj Union (tam mame poistene zachranarskych psov), ale "zdravotne" neposkytuje ziadna poistovna, resp. nie komercny produkt.. povedal, ze teoreticky je mozne poistit vsetko, prakticky to nestoji 50 ani 100 EUR rocne, urcite viac, a daju tolko dodatkov a vynimiek, ze sa to neoplati..
A million words would not bring you back. I know because I´ve tried.
Neither would a million tears. I know because I´ve cried.
I miss you, my black angel Gipsy!
lucik
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5960
Bydlisko: Piešťany

Re: Poistenie psa

Poslaťod clupko » Štv 29.06.2017 14:12

ma niekto na tip na cestovne poistenie pre psa? union to uz zrejme neposkytuje, a nejak sa mi nepodarilo najst ine..
edit: tak hej, union. ja som pozerala celorocne poistenie a tam ta moznost nie je, iba pri kratkodobom.
It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living.
clupko
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1916
Bydlisko: za horami

PredchádzajúciĎalší

Späť na Ostatné