Športová kynológia pozitívkou

Pravidlá fóra
Táto časť fóra je "vo výstavbe". Témy sem budú presunuté zo starého subfóra Výchova a výcvik. Bude to trvať nejaký čas, preto si prosím pred založením novej témy najprv pozrite, či už neexistuje v starej časti.

Zoznam tém vo fóre nájdete >> TU <<

Re: Športová kynológia pozitívkou

Poslaťod Renata » Uto 24.02.2015 16:24

Offtopic: Puk, ehm, velmi dobre sa citas a velmi dobre pises, jasne, vystizne, zrozumitelne, skusenosti v zazitkoch a pribehoch su uplne super. nechcel by si napisat knihu? :no: alebo knizku :lol: kynologia vcera a dnes :smile: taky dar reci, tolko skusenosti a zazitkov by nemalo vyjst len tak nazmar. ja by som si ju kupila (nestiahla si zadarmo z netu :heh: ) ale naozaj.
Maybe the reason I love animals so much, is because the only time they have ever broken my heart, is when they've crossed that rainbow bridge
Renata
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 932

Re: Športová kynológia pozitívkou

Poslaťod Puk » Uto 24.02.2015 20:01

Renata píše:Offtopic: Puk, nechcel by si napisat knihu? ot]


[OT]Renátka :hi: :hi: :hi: Ale ja? A prečo? Je tu jedna osôbka, ktorá ma na to už lámala, ale ja sa fakt necítim povolaný. Poznám kopec ďaleko kynologicky zaujímavejších osobností. Ver, že ja na to nemám. A je tu ešte jeden aspekt : Buchťa a ja sme pozdný stredovek, musel by som písať švabachom a kto už by to čítal. :yes: Ale ďakujem Ti za lichôtky... Som imúnny! :ahoj: :oo:
Ivanpa, žiaľ toto všetko ide naprieč plemenami, bez výnimky. Zažil som pekné kynologické časy a rád by som si zachoval aspoň v spomienkach to, čo dnešní psovodi nikdy nezažijú. V ich mene mi je naozaj ľúto, že prišla doba technického pokroku a zároveň odišlo z kynológie človečenstvo a neraz aj zdravý rozum... :nwm: Vieš, dá sa o tom hovoriť s ľuďmi, ktorí tú dobu zažili, ale pre veľa ľudí sme dnes už len dinosaury...
Puk
Big Dog
 
Príspevky: 1833

Re: Športová kynológia pozitívkou

Poslaťod Efa » Str 25.02.2015 8:18

Offtopic: Puk myslím si že si len zbytočne skromný :no: ver tomu že je dosť ľudí čo by si radi prečítali :yes: ... faktom je že ja som tú dobu nezažila ( bohužiaľ nie preto žeby som bola tak mladá :hi: skôr len preto že som s kynológiou začala neskôr a vlastne úplne náhodne :hi: ) ale tvoje príspevky akoby mi z duše písali ...
http://kkdogsport.webnode.sk/

Obrázok
... moje okolie mi každý deň dokazuje, že život bez mozgu je predsa len možný ....
Efa
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2948

Re: Športová kynológia pozitívkou

Poslaťod Renata » Str 25.02.2015 8:20

Offtopic:
Ale ja? A prečo? Je tu jedna osôbka, ktorá ma na to už lámala, ...

ha som vedela, ze to nemohlo napadnut len mna :lol: no ja som uz napisala preco, lebo mas fakt dar reci a pisma :hi: a to sa pri knihach ceni. je vela ludi, ktori by aj chceli nieco povedat, ale nevedia ako, a ked to urobia, tak uz v pisanom prejave to nie je to, co mysleli. a mozu to byt akokolvek kynologicky zaujimave osobnosti
Buchťa a ja sme pozdný stredovek, musel by som písať švabachom a kto už by to čítal
to je jednoduche - napises k tomu malu prirucku citanie a pisanie svabachom :heh:
Maybe the reason I love animals so much, is because the only time they have ever broken my heart, is when they've crossed that rainbow bridge
Renata
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 932

Re: Športová kynológia pozitívkou

Poslaťod wer » Str 25.02.2015 8:54

Puk píše:
Zažil som pekné kynologické časy a rád by som si zachoval aspoň v spomienkach to, čo dnešní psovodi nikdy nezažijú. V ich mene mi je naozaj ľúto, že prišla doba technického pokroku a zároveň odišlo z kynológie človečenstvo a neraz aj zdravý rozum... :nwm: Vieš, dá sa o tom hovoriť s ľuďmi, ktorí tú dobu zažili, ale pre veľa ľudí sme dnes už len dinosaury...

ja som sice mlada, ale toto som este zachytila :jazyk: ale to nie problem cisto kynologicky - to je vseobecny problem dnesnej rychlej doby :ua:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Športová kynológia pozitívkou

Poslaťod Efa » Str 25.02.2015 9:30

wer píše:... ale to nie problem cisto kynologicky - to je vseobecny problem dnesnej rychlej doby :ua:

asi tak nejak ... a to človečenstvo a zdravý rozum neodišli len z kynológie ale vytrácajú sa čoraz viac aj z medziľudských vzťahov :ach:
http://kkdogsport.webnode.sk/

Obrázok
... moje okolie mi každý deň dokazuje, že život bez mozgu je predsa len možný ....
Efa
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2948

Re: Športová kynológia pozitívkou

Poslaťod Bad » Str 25.02.2015 9:49

Efa píše:a to človečenstvo a zdravý rozum neodišli len z kynológie ale vytrácajú sa čoraz viac aj z medziľudských vzťahov

zdravý rozum neodešel a jen tak se nic nevytrácí, nositelem jsou jenom a jenom lidé..... :no:
Bad
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5691

Re: Športová kynológia pozitívkou

Poslaťod raky » Str 25.02.2015 16:50

Offtopic: Puk - myslím, že aj ja som Ti to už pred rokmi asi navrhoval a presviedčal Ťa... :hi: Ako vidíš, nie som tiež sám koho to napadlo a poznám veľa ľudí okolo seba, ktorým by som to kúpil aj ako darček v rámci povinného čítania... :yes:
raky
Chovateľ
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4149

Re: Športová kynológia pozitívkou

Poslaťod Puk » Str 25.02.2015 18:52

raky píše:Offtopic: Puk - myslím, že aj ja som Ti to už pred rokmi asi navrhoval a presviedčal Ťa... :hi:
:


Offtopic: Veď ja som tou osôbkou myslel práve Teba! :jazyk:
Wer - buď rada, odstupom času môžeš porovnávať. Len to chce trochu nadhľadu... :yes:
Bad - nositeľom sú ľudia, lenže keď sa to vytráca v ľuďoch samotných, tak sa to vlastne vytráca... Či?
Puk
Big Dog
 
Príspevky: 1833

Re: Športová kynológia pozitívkou

Poslaťod wer » Str 25.02.2015 19:20

porovnavat... kazda doba sa raz bude nazyvat "stare dobre casy" :ha:
hlavne ja som vtedy bola este skoro dieta, plna idealov, s ruzovymi okuliarmi, verila v vseobjimajucu lasku... :haha: takze tak som vnimala aj svet okolo. potom som vyrastla a stretla sa s realitou (nielen v kynologii) :haha:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Športová kynológia pozitívkou

Poslaťod Silvuch » Str 25.02.2015 19:36

Offtopic: a ten svet nepadol k noham. :haha:
JSUT*

Dont panic
Silvuch
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6333
Bydlisko: Petržalka, vs srdco Malych Karpát

Re: Športová kynológia pozitívkou

Poslaťod wer » Str 25.02.2015 19:52

toto som ani neocakavala nastastie nikdy :haha:
skor najvacsim sklamanim boli tie spominane vztahy :ua:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Športová kynológia pozitívkou

Poslaťod Tchor » Štv 26.02.2015 7:39

Jde o to na co se clovek kouka - vzdy se najde skupina lidi kte ty "vztahy" jsou lepsi a jina kde jsou horsi. Nezdrava rivalita a komercnost kynologie mi hodne vadi, ale stale se mi dari spolupracovat s lidma me kterejma se to temner neprojevuje...
Tchor
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1644
Bydlisko: Svinarov ( u Slanyho) - Stredocesky kraj

Re: Športová kynológia pozitívkou

Poslaťod Bad » Štv 26.02.2015 8:03

Offtopic:
Puk píše:Bad - nositeľom sú ľudia, lenže keď sa to vytráca v ľuďoch samotných, tak sa to vlastne vytráca... Či?

"se" TO (ať už tím myslíš cokoliv) nevytrácí, to ty lidi.......mamí, se to rozbilo, já za to nemůžu.... :no:
Bad
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5691

Re: Športová kynológia pozitívkou

Poslaťod Elis » Štv 26.02.2015 8:10

Tchor píše:ale stale se mi dari spolupracovat s lidma me kterejma se to temner neprojevuje...


Offtopic: taky si myslim, ze svoje pratele a lidi, kteryma se clovek obklopuje - si vybira sam :no:
a lepsi hrstka stejne smyslejicich nez zastup, kterymu nerozumim...
Elis
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6377
Bydlisko: Praha

PredchádzajúciĎalší

Späť na Športová a služobná kynológia