Bratislava komornejšie

V tejto téme organizujte stretávky dog fóra.

Bratislava komornejšie

Poslaťod Rehssi » Pon 27.10.2008 21:32

Ahojky :smile: Pozeram ake krasne stratavky sa tu uz zorganizovali! Zial moj havino nema rad tolko psov pokope, popravde ani ja masovky nemusim. Napadlo ma, ze tu urcite bude viac ludi s podobnym pristupom. Mohli by sme do tejto temy pisat miesta a casy, keby sa kto chysta na vacsiu prechadzku, alebo trosku pocvicit, na stopy a pod. A tak sa snad obcas niekto inspiruje a prida sa!
Takze zacnem- vo stvrtok(30.10) aj v sobotu (1.11) sa chystam s pudlikom na prechadzku do lesa v okoli Zeleznej studnicky. Nikdy nemam dopredu naplanovany smer, ale vzdy idem tak, aby som sa vyhla ludom (s cim v tejto oblasti nie je problem ani len na spominane dusicky). V sobotu pojde okrem prdlika aj australska kelpie, fenka a jej panicka. Stretko by mohlo byt o 14tej na Patronke vo stvrtok a o 11tej pri Tescu Lamac alebo Vojenskej nemocnici v sobotu. Mozeme precvicit aj stopy, aspon ja by som mala :no:
Ak by sa ku mne niekto rad pridal, poslite mi SS, budem sa tesit :lol:

A kludne pokracujte aj ostatni, co mate zaujem o sprijemnenie svojho vyletu spolocnostou, ale nemate cas alebo povahu na Velke dogforacke stretka :ahoj:

(zmenila som cas v stvrtok)
Naposledy upravil Rehssi dňa Uto 28.10.2008 16:45, celkovo upravené 1
Rehssi
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1032
Bydlisko: Bratislava

Re: Bratislava komornejšie

Poslaťod Silwuska » Uto 28.10.2008 8:29

Offtopic: a co spravis ked sa ti sem prihlasi moc ludi?? povies im ze nemozu dojst?? :nwm: :no:
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Re: Bratislava komornejšie

Poslaťod camon » Uto 28.10.2008 9:02

Offtopic: no ked napisala ze hlada ludi co maju na stretkach radsej menej ludi, tak sa hadam budu hlasit taki :no: ved sa nemusia vsetci naraz stretnut hned prve stretko :ach:
camon
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1613
Bydlisko: blizky vychod

Re: Bratislava komornejšie

Poslaťod Silwuska » Uto 28.10.2008 9:33

Offtopic: Ja mam tiez rada ked je menej ludi :smile: a takych nas tu je plno :lol:
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Re: Bratislava komornejšie

Poslaťod camon » Uto 28.10.2008 10:59

no ved tak si vyberes kedy s kym ces a tu mas priestor na to aby sa to dohodlo :no:
Offtopic: ja na hromadne stretka chodim viac koli sebe ako koli psovi :ach: ona ma i tak seckych tam kdesi :pac: hned na zaciatku potencialnych zaujemcov o zblizenie vybrese a potom si beha sama :lol:
camon
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1613
Bydlisko: blizky vychod

Re: Bratislava komornejšie

Poslaťod Ivanka.P » Uto 28.10.2008 12:40

Také samostatné jednotky máme viacerí :no: náhodou aspoň môžeme v klude pokecať pes sa drží pri mne alebo popredu niečo ňuchá - úplná pohoda.
Ivanka.P
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2735
Bydlisko: Bratislava

Re: Bratislava komornejšie

Poslaťod pigie » Uto 28.10.2008 12:45

Ivanka.P píše:Také samostatné jednotky máme viacerí :no: náhodou aspoň môžeme v klude pokecať pes sa drží pri mne alebo popredu niečo ňuchá - úplná pohoda.


Tak-tak, suhlas :yes:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10297
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Bratislava komornejšie

Poslaťod Rehssi » Uto 28.10.2008 16:43

Myslim to cele asi takto: Mam volny den, rada by som vylietal/a psika, s kym bezne vencim, ten akurat nemoze, neviem kam ist- kuk do tejto temy, ci sa v ten den niekto niekam nechysta, aby som sa pridala :lol: Ak sa stretne viac ludi bude to len a len fajn. Kedze ide primarne o vencenie psika, nikomu nebudu vadit zrusene stretnutia, a pod... a tak :smile: Dufam, ze aj vy sem zacnete pridavat navrhy na prechadzky!
Rehssi
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1032
Bydlisko: Bratislava

Re: Bratislava komornejšie

Poslaťod energitc » Uto 28.10.2008 17:43

:jop:
super napad,ja mam kolkokrat volne doobedie alebo poobedie a neviem co s tym a tobinkovci tiez nie vzdy mozu a naopak..je dobre moct sa k dakomu privtirnut ked neni s kym ist alebo priamo hodit navnadu a cakat na obet :lol:
Ktokoľvek si môže myslieť, že si nikto- tvoj pes vie, že si stredobodom vesmíru.
(Pam Brown)
energitc
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 598
Bydlisko: Bratislava, Petrzalka

Re: Bratislava komornejšie

Poslaťod mairi » Uto 28.10.2008 18:07

je to velmi dobry napad! :jop: urco niekedy vyuzijem, ked nahle budem chciet kamosa na vencenie :yes:
The best friendships are built on a solid foundation of alcohol, sarcasm, laughter and a dislike of the same people. :D
mairi
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2639
Bydlisko: DNV

Re: Bratislava komornejšie

Poslaťod energitc » Sob 01.11.2008 12:44

ahojte,
ja viem ze tento vikend sa nesie v znameni dusiciek a vystavy v nitre ale ak by dakto mal chut vyvencit hafana v spolocnosti mna a civavy tak dajte vediet...v bratislave hocikde navrhnete, cestovanie nam problem nerobi.
Ktokoľvek si môže myslieť, že si nikto- tvoj pes vie, že si stredobodom vesmíru.
(Pam Brown)
energitc
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 598
Bydlisko: Bratislava, Petrzalka

Re: Bratislava komornejšie

Poslaťod Ulfheiðr » Pon 03.11.2008 14:40

No, to je super. Dávam do pľacu, že takmer každý deň poobede, zhruba v časoch od 15:00 do tmy a možno viac (podmienka dobrá baterka) chodíme do lesa v oblsti Lamač-Železná-Koliba, spríjemnenie menším ohníkom možné a časté.
:ahoj:
“The scuba diver dives to look around. The freediver dives to look inside.
Ulfheiðr
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6089
Bydlisko: riečny kilometer 1852

Re: Bratislava komornejšie

Poslaťod Tobin » Pon 03.11.2008 14:47

Ulf, jak je stary ten tvoj fesi? Ako sa znasa so psami? Bola by sanca, ze by sa s Tobom zniesli? Tob by mal byt OK... Dnes je extra pocko, radi by sme vybehli na nove miesta.... Nestoji to za pokus?
Zn.: Baterku nemam :joint:
Obrázok
Tobin
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1992
Bydlisko: Bratislava - Petržalka

Re: Bratislava komornejšie

Poslaťod Ulfheiðr » Pon 03.11.2008 15:05

Má 3,5 roka. No, to neviem, ako by sa zniesli, ešte sme podobného hava nikdy nestretli, iba fenku.
Ale myslím, že by to mohla byť klasika, uši nabok dozadu, očká na vrch hlavy, trochu ježno na chrbte a veľmi pomali. Potreboval by určo takých 15-20 minútiek len tak sa na mieste obšmietať a prečurávať, kým by sa uvolnil. Prvé stretko by asi bolo najlepšie bez špagátou a len tak mimochodom a prirodzene. V takejto atmosfére sa mi ešte nestalo, že by robil problém. Ale keď som mu takto nanútila čuvača, nanútim aj Tobina :ha:
Len s nami je prechádzka trošku šport :hi:
“The scuba diver dives to look around. The freediver dives to look inside.
Ulfheiðr
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6089
Bydlisko: riečny kilometer 1852

Re: Bratislava komornejšie

Poslaťod Tobin » Pon 03.11.2008 15:13

Was heisst - sport? Do kopca a behom? :joint:
Obrázok
Tobin
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1992
Bydlisko: Bratislava - Petržalka

Ďalší

Späť na Stretávky