Catahoula, Lousiansky leopardí pes / Catahoula ... (AKC)

Re: Catahoula (Lousiansky leopardí pes)

Poslaťod aysi » Štv 23.10.2008 13:35

tak sa mi podarilo stvorit album, takze si pozrite fotky :D
aysi
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 14

Re: Catahoula (Lousiansky leopardí pes)

Poslaťod Slawin » Štv 23.10.2008 13:42

uaaaaa za hypnoticke oci :oo: krasny..ti ale poviem v dave sa ti teda nestrati :heh: bohovska farba
Nemůže pršet věčně
Slawin
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1978
Bydlisko: Trnava

Re: Catahoula (Lousiansky leopardí pes)

Poslaťod aysi » Štv 23.10.2008 14:11

joj, dnes som bola zase vypomahat v utulku a to ju vzdy berem so sebou, ze nech sa tam baba vyblazni s inymi psami. tak sme ju dali pekne do vybehu, jednu dogu a jedenho krizenca k nej, tak doga mala za 10 minut dost, tak ta sla inam a nechali sme s nou toho druheho psa, ze ten ma trosku lepsiu vydrz, lebo musim podotknut, ze jej v rychlosti a vydrzi asi ziaden pes tam nestaci :D a sadli sme si teda na kavu kym si rozdelime ulohy. nepresla ani pol hodina a tara bola pri nas pri stole. ludia, co ju este nepoznaju ostali s otvorenymi ustami, lebo ten vybeh je oploteny pletivom minimalne 2 metre vysokym a este hore je to zahnute smerom dovnutra a dva droty natiahnute /samozrejme nie ostnate/. tak toto sa nam stava pravidelne, ked sa jej uz nechce hrat. ona sa bez najmensieho problemu presplha von. ja neviem, nekrmim ju ziadnymi steroidmi, ale teda toto je iny artista :D
aysi
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 14

Re: Catahoula (Lousiansky leopardí pes)

Poslaťod Slawin » Štv 23.10.2008 14:14

kokos ten splh by som chcela vidiet :heh: ako si ten plot opisovala neviem si to predstavit :heh:
Nemůže pršet věčně
Slawin
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1978
Bydlisko: Trnava

Re: Catahoula (Lousiansky leopardí pes)

Poslaťod Ivanka.P » Štv 23.10.2008 14:22

:no: prečo sa asi volá že LEOPARDÍ PES :otaznik:
Ivanka.P
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2735
Bydlisko: Bratislava

Re: Catahoula (Lousiansky leopardí pes)

Poslaťod Amaguk » Štv 23.10.2008 14:35

a ja ze kvoli tym bodeckam :no:
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Re: Catahoula (Lousiansky leopardí pes)

Poslaťod aysi » Štv 23.10.2008 14:54

ako ona je vazne iny batman :D ona si uz skocila aj z balkona, boli sme u kamosky, a boli sme na poschodi, leto, otvoreny balkon, tara stoji na zadnych a kuka cez zabradlie, normalne drevene zabradlie, ze ked stoji na zadnych, len hlava jej kuka, pri com si clovek nic nemysli. len oni predtym grilovali, cize tam stala aj stolicka a stol. a co taruska nevidi, dole je felix - pes, tak kuka, on steka, a odrazu ryxlostou guloveho blesku vyrazila doprava, hop ho stolicka, stol, zabradlie a dole. a my sme nestihli ani zareagovat a ona dole. uz sme videli vsetky labky zlomene, jak letim k veterinarovi, strasna operacia a toto vsetko mi preblesklo hlavou a ona? otriasla sa a veselo vyrazila za felixom na ulicu :D sekundu nato prisiel priatel tej kamosky hore a pyta sa ze preco je pes v zahrade a my ze skocila z balkona, dva dni nam neveril.
dalsia sranda s nou, ona je sikovna a hlavne dlha, a furt okukuje na kuchynskej linke, ze co by zozrala, zakazujem jej sto krat denne na tu linku vyskakovat, neeeeeeee. no a idem ja na wc, za 5 minut sa vratim a co nevidim, tara lezi na sedacke, medzi prednymi labkami noz, ale tak ze pekne stal, a olizuje ho, lebo sme nim predtym krajali syr. ukradla ho normalne z umyvadla. no mna skoro trafilo. ako s nou zazivame vazne pekne soky. ma taky pekny hnedy obojok s lebkami, sme hovorili, ze ked som ho kupovala ani som netusila ako som vystihla jej povahu :D to je pes kaskader, a sebevrah :D asi to bude vazne s mackou krizene :D
jaj a este jeden vesely - nastastie - pribeh s nou ma napadol. v lete sme boli v chorvatsku. a ako sa tak chystame uz na dofku, balime secko, moj drahy balil udice a veci na ryby. nevsimol si, a jeden hacik mu v pivnici vypadol. no skuste uhadnut, kto si spravil pearsing papule? uhadli ste, pozeram v ako bola vonku v zahrade, ze co jej to trci z papule, a to silon, potiahnem silon a on nic. pozeram, ze ci ho ma zaseknuty medzi zubami alebo co a ako pozeram, co nevidim, ona si zapichla ten hacik do spodnej pery. takze veterinar, 87 euro, no bolo to vesele. nastastie sa nic vaznejsie nestalo. mate este niekto takehoto sialenca doma ? :D
aysi
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 14

Re: Catahoula (Lousiansky leopardí pes)

Poslaťod Donna » Štv 23.10.2008 15:45

no ako tak vidim tak tara je jedna velka guca hiperaktivity. ale sak toto plemeno je o tom :D aj moj je neznicitelny. na sidlisku mu okrem Karininych leopardov nestaci nikto :lol: a andy tiez perfektne cestuje.. som ho pripasala v kufri a lezi a spi... a ked zastavime tak strazi :lol:

Ivanka.P- no sak oni kedysi v minuloswti boli prikrizovany s beauceronmi.....ale aj tak si myslim ze to zvadza len ta farba ze na neho hovoria ze je to doberman, rtw a podobne
Obrázok
Donna
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1022
Bydlisko: Bratislava

Re: Catahoula (Lousiansky leopardí pes)

Poslaťod aysi » Štv 23.10.2008 18:17

hehe ona tiez, minule isiel za nami motorkar, to si mala vidiet to jej vuvuvuvuvuuuuuuuuuuuuuu, lebo nevedela pochopit, ze je nejaky "clovek" za nami:D strasne sme sa na tom bavili :D inak hovorim, aj ja som mala vzdy psov, ale teraz fenu, aby nahodou nevznikli nejake nedorozumenia, ked som u nasich , lebo ten kaukazan je pes. ale inak som nemala v zivote fenku, tak sa ucim :D
aysi
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 14

Re: Catahoula (Lousiansky leopardí pes)

Poslaťod Sally&Fanky » Pon 27.10.2008 19:11

Assii ja sa ti priznam s jednou vecouu ked bola mala tak uz vtedy mi preliezala plot a podobneee oplotenia rano som sa s nou zobudila v postelii a podobnee a pak to ucila ostatnych bolo to strasnee sidloo :lol: inak co ty a vystavyy s nou budes mat tu velky uspech?? a este daco mohla by si mi poslat dake foto na strankuu???? ccela by som to tam aktualizovat a pokila mas daku webku tak tam mozme dat odkaz ak chces...?? :no:
Sally&Fanky
Okoloidúci
 
Príspevky: 14
Bydlisko: Bratislava

Re: Catahoula (Lousiansky leopardí pes)

Poslaťod Ailenka » Str 29.10.2008 0:20

Ahojtěě :lol: Dlouho jsem tu nebyla, nějak se to rozrostlo :angel: Alexey bude mít radost z tolika dětí :ha:

Karin: Tyy, uvidíme se v Praze ?? A jak bylo v Brně ??
Ailenka
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 11
Bydlisko: Duchcov

Re: Catahoula (Lousiansky leopardí pes)

Poslaťod Sally&Fanky » Str 29.10.2008 19:49

Noo a neee hrdii rodicia sa ozvalii cooo:DDDD inak k tej prahe?? jj tam idem... ale budem tam od stvrtka v prahee a pak v endelu na vystavuuu a brnoo?? parada...res cac co ti mam povedatt...bolo tma suepr..a faknyy uplne nadherne isiel a aj krasne stal...ale to je na rozhodcoviiii tak pak tma pokecameee..joppp...donesiem ti aj dake fotoo
Sally&Fanky
Okoloidúci
 
Príspevky: 14
Bydlisko: Bratislava

Re: Catahoula (Lousiansky leopardí pes)

Poslaťod Federika » Str 29.10.2008 21:30

Super hafan, ale musim si zistit viac. Pekny je velmi, ale na mna velky. Zaujimave oci, ale na weimara nema. Alebo zeby? Taka modra je fakt vynimocna.
Federika
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 508
Bydlisko: Košice

Re: Catahoula (Lousiansky leopardí pes)

Poslaťod Donna » Str 29.10.2008 22:30

federika no u leoaprdov mas farbu oci aku si zmyslis :heh: takze aj tvoju vysnivanu farbu ma kopa psov. tu je link kde su relativne zhrnute ich raby srsti a oci.. je tam toho mrte.. je to co obdivovat :aaa: http://www.catahoula.info/cz/index.php? ... %20leopardů
Obrázok
Donna
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1022
Bydlisko: Bratislava

Re: Catahoula (Lousiansky leopardí pes)

Poslaťod Ailenka » Štv 30.10.2008 0:35

Karin: No to víš, jsem tam, kde je potřeba :D :D :D Dobroš, já ti zavolám třeba v pátek před výstavou na to tvoje CZ číslo a domluvíme se, ale přijedu se každopádně vynadívat :ha: Hmm foto, sežeň mi fotky dětí našich :D Vyřídíš mi toho SK šampiona, když ti dovezu prachy a papíry ?? Prosím, prosím, prosím :king:

Donna: Moc děkuju za fotky Andynka, co nejdřív je hodim na web :no: Jinak jsem si tě přidala na to ICQ :no:
Ailenka
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 11
Bydlisko: Duchcov

PredchádzajúciĎalší

Späť na Plemená uznané kynologickými organizáciami vo svete