Bratislava - Petržalka

V tejto téme organizujte stretávky dog fóra.

Re: Bratislava - Petržalka

Poslaťod Luffy » Str 04.06.2014 11:16

Super! Napísala som ti správu :no:
Luffy
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 41
Bydlisko: Bratislava

Re: Bratislava - Petržalka

Poslaťod janajka » Pon 29.12.2014 12:29

Kto by dnes okolo druhej tretej siel do psieho vybehu tam na rusovskej ceste - toho noveho?
Nieco hrave, nekonfliktne? :lol:
janajka
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3529
Bydlisko: Vysoke Tatry - Smokovec

Re: Bratislava - Petržalka

Poslaťod Silvuch » Pon 29.12.2014 19:23

neverim, ze tam nik nie je. :joint:
JSUT*

Dont panic
Silvuch
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6333
Bydlisko: Petržalka, vs srdco Malych Karpát

Re: Bratislava - Petržalka

Poslaťod janajka » Uto 30.12.2014 8:38

Ja uz rezignujem. Sla som teda o tretej do toho vybehu, a ono tam boli asi 4 psi. Psi. Skor by som chcela jednotlivca, ale tak konecne tam dakto bol. Ale preco prave medzi tymi psami sa hrdil jeden playboy stafford. Neverim tym psom. :joint: S malou dusickou som teda vstupila, vlastne ani som nesla k nim, len tak vôkol. Psi dobehli, onuchali a sli prec. Moc som sa tam okolo toho staforda motat nechcela, tak som isla na kraj pohadzat lopticku. Dlho vsak lopticka neostala moja, si ju tam ti psi prestriedali, no ked ju dostal ten staford, mohla som sa s nou rozlucit. On chytil taky amok, ze ma korist, chcel sa pretahovat, skakal, vrcal, samozrejme dostat od neho loptu nadludsky vykon. Tak skoncilo moje psie zoznamovanie, radsej som sla prec. Na staru dobru luku pri Chorvatskom. A tam bolo super. Sla som dnes rano uz radsej teda tam. Stretla som fenecku, tak sa trochu pohral, potom este jednu s velmi milou majitelkou. Pokecala o borderkach, pacil sa jej moj poslusny psik a sli sme spokojne domov. :lol:
janajka
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3529
Bydlisko: Vysoke Tatry - Smokovec

Re: Bratislava - Petržalka

Poslaťod clupko » Uto 30.12.2014 9:51

Offtopic: ako som to zacala citat, cakala som uz nejaku strasnu story o napadnuti nezvladnutym rotvajlerom alebo take nieco... ale ze tvoje psie zoznamovanie skoncilo kvoli lopticke, ktoru uchmatol druhy pes? :nwm: teda aspon ja ked beriem lopticku niekam, kde cakam aj ine psy, uz automaticky ratam s tym, ze je dost mozne ze o nu pridem. ci ten staford bol nejaky agresivny s tou loptou?
It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living.
clupko
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1916
Bydlisko: za horami

Re: Bratislava - Petržalka

Poslaťod janajka » Uto 30.12.2014 10:32

Né, ja nemyslim v zlom. :lol: Mne sa paci ten vybeh, ze je tam. Vsak nejaky ten svoj ucel ma.

Ale ja som nemala stastie. Bud tam nie je nikto alebo nie taky pre mna vhodny. :joint:
Ja som chcela aby sa moj pes aj s inymi psami trochu zoznamil, pripadne ponahanal a nie aby vsetci nahanali spolu loptu. Ja by som ju nehadzala medzi ne, viem ja ci nie su majetnicky? Sak by sa o nu mohli pobit. Ja som sla nakraj od nich, ze mu pohadzem a trochu sa prebehne ale nedalo sa to. Hoc mali svoje vlastne lopty, o ktore sa tam i handrkovali, dobehli ku mne, ukoristili moju a nechceli mi ju vratit spat. Moja lopta bola asi lepsia. :joint: Ale celkom boj dostat ju naspat a hlavne som sa stala ovela viac zaujimavou s mojou loptou ako ich majitel. Tak som radsej sla prec, ani sa s nimi nepohra (este skor trpnem aby nenastal konflikt) ani ho nevybeham, take pre mna nanic.
Ono zas majitelka sa mi ospravedlnovala, takze ludia tam boli v pohode, ale co ja viem. Cudzieho psa, ked nepoznam a sa mi nieco nepozdava, radsej nebudem pokusat osud.
janajka
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3529
Bydlisko: Vysoke Tatry - Smokovec

Re: Bratislava - Petržalka

Poslaťod clupko » Uto 30.12.2014 11:03

uz chnapem :lol: inak hej, cudzia lopta je vzdy lepsia ako ta vlastna :pac: detto miska s vodou.
It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living.
clupko
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1916
Bydlisko: za horami

Re: Bratislava - Petržalka

Poslaťod sith » Str 31.12.2014 9:49

nieco odolne pre moju rr? Rusovska, alebo priestor za Vienna Gate? Najlepsie blaznive stena okolo 30 kg.
sith
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 61

Re: Bratislava - Petržalka

Poslaťod clupko » Str 31.12.2014 9:52

o hodinu za ekonomickou :no: tam bude blaznivych psov dost :lol:
It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living.
clupko
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1916
Bydlisko: za horami

Re: Bratislava - Petržalka

Poslaťod sith » Str 31.12.2014 10:08

clupko píše:o hodinu za ekonomickou :no: tam bude blaznivych psov dost :lol:

Hej, to som si teraz precital, ale potrebujem nieco blizko, nakolko krpata neznesie zimu dlhodobo. A v kabatiku by som nechcel ist :) kedze uz sa mi parkrat vratila bez neho ...
sith
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 61

Re: Bratislava - Petržalka

Poslaťod Cory » Str 31.12.2014 18:06

Niekto na privítanie Nového roka? 2.1.2015 kedykoľvek medzi 11 a 17 hod. Za Ekonomickou napr.? :dunco3:
Neriešte, nechápte. Akceptujte ;)
Cory
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 208

Re: Bratislava - Petržalka

Poslaťod moschino » Sob 03.01.2015 9:40

ahojte. ak sa niekto chce pridať, ideme k Ekonomickej o 11tej :ahoj:
@frrr_dogtricks_agility
moschino
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2687
Bydlisko: Bratislava

Re: Bratislava - Petržalka

Poslaťod MariaS » Pon 16.02.2015 8:04

Ahojte, nejake steniatko na spolocne vencenie so 4 mesacnym BC psikom? :ahoj:
MariaS
Okoloidúci
 
Príspevky: 3

Re: Bratislava - Petržalka

Poslaťod Memphis » Ned 24.05.2015 17:20

Ahojte niekto na spolocne vencenie v Petrzalke ku dvom psikom hlavne pocas vikendov ?
Memphis
Okoloidúci
 
Príspevky: 7

Re: Bratislava - Petržalka

Poslaťod Zuzka&Badynka » Štv 28.05.2015 20:23

Ahojte zajtra niekdo za ekonomicku? :yes:
Zuzka&Badynka
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 281
Bydlisko: Bratislava-Rusovce

PredchádzajúciĎalší

Späť na Stretávky