Psie sny - štekanie, vrčanie, "behanie" zo spánku

Sem píšte to čo neviete nikam zaradiť.
Pravidlá fóra
Pravidlá pre sekciu Ostatné :

1. Nezamieňajte si túto sekciu s voľnou diskusiou. Sekcia ostatné slúži ako poradňa pre vaše problémy. Nepridávajte sem príspevky typu ,,Aké psie mená sa vám páčia ??" to patrí do voľnej diskusie.

2. Zakladajte tu témy ktoré už neviete kam máte pridať tak ich dáte sem a ak sa hodia inam moderátori ich prenesú.

Re: Spánok vášho psa

Poslaťod Nia » Sob 25.10.2008 12:19

kusanec zo sna som este neschytala, ale zato dodnes nezabudnem ako zacal zo sna krutit chvostom.. :heh: alebo ked si zacne tak mrmlat...ale take ze vrcat a podobne, om este u neho nezazila. ja ho vacisnou budim tak, ze ho zacnem skrabkat a potom sa obrati na chrbat a az ked mu stacilo vtedy je ochotny sa vysmochtat z postele...hrozny pes :pac:
Obrázok
Nia
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3073
Bydlisko: Levice

Re: Spánok vášho psa

Poslaťod Lenka.Buddy » Sob 25.10.2008 12:35

nám sa raz tak stalo v lete,že mama išla do roboty a zvyknutá,že Bado ju vždy odprevádza k bráne..a zrazu len ležal na tráve ráno a nič..zavolala ho nič,prihovárala sa nič,potom mu zdvihla labu,laba padla a nič,potom ešte asi 2 krát kým na ňu trošku zavrčal asi že "nechaj ma na pokoji" :ha: najskôr už bola zhrozená,že čo teraz s ním,že preboha on zomrel a take :pac:
www.bafbaf.webnode.sk tu nájdete všetko o nás :)
Lenka.Buddy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2429
Bydlisko: Dolné Orešany

Re: Spánok vášho psa

Poslaťod Slawin » Sob 25.10.2008 16:13

riadny lenivec :heh: :heh: aspon teda v ten den
Nemůže pršet věčně
Slawin
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1978
Bydlisko: Trnava

Re: Spánok vášho psa

Poslaťod Mackie » Sob 25.10.2008 16:35

ja som mala taky sok prvu noc, ked som si svoju malu priniesla domov - rano sa zobudim a ona vyvalena bruchom hore, laby otrcene - som zrevala jej meno a ona kukla na mna a sa este pohniezdila ze co ju budim
a teraz je sranda, ked takto spi pri stene zacne tym chvostom kyvat zo spanku ako so stieracom a susti to na tapete :lol:
ta tu je tota tuja
Mackie
Multišampión
 
Príspevky: 10435
Bydlisko: PO/KE (mon)

Re: Spánok vášho psa

Poslaťod Tatranská Afrika » Sob 25.10.2008 21:32

Lena píše:Čafte,dúfam že tu nie je nič podobné. Mám dotazy na spánok môjho psa. Je normálne aby spal šialene dlho? keď je vonku tak samozrejme bez prestania kňučí ale keď je so mnou dnu tak chrápe a chrápe a chrápe. hrá sa asi 5minút a zas chrápe. zaspáva už po sediačky keď ho chcem zobudiť.?

Koľko má tvoj pes? Ak je to ešte šteňa, je normálne, že spí veľa a vonku za tebou kňučí.
Psie sny sú úplne normálne, naša Cathy zo sna kňučí, behá, poštekáva a vrtí chvostom. Keď sa zobudí, nechápavo pozerá, kde to všetko zmizlo ...
Vôbec sa nečudujem, že ťa psík chňapol, ja keby som mala zlý sen a niekto na mňa vtedy dá ruku, asi tiež uhryznem :nie: ...
Rhodesian Ridgeback - chováme s láskou...
http://www.tatranskaafrika.sk
Obrázok
Tatranská Afrika
Chovateľ
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2732
Bydlisko: Štôla, Vysoké Tatry

Re: Spánok vášho psa

Poslaťod Leila Tobrok » Ned 26.10.2008 13:56

Aj Nerovi sa sníva, že beží, cerí zuby, natiahne sa ako čiara, vystre nohy hore a opre si ich všetky 4 o stenu a tak spí :lol:
http://www.tobrok.sk
Plánujeme šteniatka, vrh "I" - Leonberger - zima 2022 / jar 2023
Leila Tobrok
Chovateľ
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5940
Bydlisko: terra Illmer castri Zolgagyeriensis


Re: Spánok vášho psa

Poslaťod Silwuska » Štv 05.03.2009 10:36

Uz sme tu toho psika niekde preberali, ale nemyslim si ze je unho vsecko s kostolnym poradkom :nwm:

kuk tu, je s toho cely taky vycerpany a zmeteny :nwm:

http://www.youtube.com/watch?v=6QrGDmJd ... re=related
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Re: Spánok vášho psa

Poslaťod Endžinka » Sob 21.03.2009 18:50

Leon nás našťastie nekusol,ale len vrčal.Neviem či aj Váš hafan okrem vrčania ešte aj chrápe???Nooo ten náš hoci má 2,65 kg a výšku nejakých 24 cm hrozne chraptí.Minule ho manžel musel zobudiť čo on sa sám na to chrápanie zobudil a nemohol zaspať. :hi:
Endžinka
Šteniatko
 
Príspevky: 53

Re: Spánok vášho psa

Poslaťod Lena » Sob 21.03.2009 20:21

chrápanie???no jasnééé to je úplne bežné.....my mu musíme posunúť hlavu aby nemal nejak potlačený krk alebo čo-vtedy hrozne chrápe....ale musím povedať že už ani taro nekuše. keď ho náhodou aj kopnem v noci tak len zamumle a zíde z postele :ha:
Lena
Big Dog
 
Príspevky: 1754

Re: Spánok vášho psa

Poslaťod Julianka » Sob 07.11.2009 12:44

mne pes normalne chrape teda ked spinka na chrbatiku prevaleni tak chrape normalne ako clovek tak ho vzdi prevalim na bok abi prestal..............prosim vas reco to moze byt?? moze to byt tim ze ked spi na chrbatiku tak sa mu tasie dicha a preto chrape??

A aj moj sik vykrikuje zo sna no teda bafka zo sna ale nikdi a neuhrizne len zavrci a kukne sa namna a spi dalej
Julianka
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 43

Re: Spánok vášho psa

Poslaťod Wickyy & Classy » Sob 07.11.2009 13:09

Julianka píše:mne pes normalne chrape teda ked spinka na chrbatiku prevaleni tak chrape normalne ako clovek tak ho vzdi prevalim na bok abi prestal..............prosim vas reco to moze byt?? moze to byt tim ze ked spi na chrbatiku tak sa mu tasie dicha a preto chrape??

hej to jepresne ono, ja bysom asi tiež chrápala, keby som mala zalomenú hlavu :lol:
Wickyy & Classy
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1841

Re: Spánok vášho psa

Poslaťod zuzka:) » Sob 07.11.2009 13:35

moj tiez chrape, vrci, brese a neviem co vsetko ked spi, ale som rada ze ked ho budim, tak necvaka zubami :smile: lebo ja ho vzdy len pohladkam alebo posteklim medzi prstami na zadnej labke :lol:
zuzka:)
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1951

Re: Spánok vášho psa

Poslaťod Naty » Pia 20.11.2009 11:06

U nás sú to divoké sny. Občas mi zo sna kňučí, mrmle si a niekedy aj brechne.
V noci pravidelne vydáva zvuky, akoby sa dusila a ja už celá vystrašená s ňou trasiem, či je v poriadku a ona sa zobudí, spoza ofiny na mňa urazene kukne, odfukne si a zlezie na koberec. :pac: Tam sa jej neskôr sníva, že naháňa poštárku, takže nohami zaberá o život. :joint:
Naty
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 103

Re: Spánok vášho psa

Poslaťod Cleo » Uto 01.12.2009 15:18

u nás sú to prechádzky na záhrade díce sú štyri hodini ráno ale Fíkovi je to tak desať :jazyk:
Obrázok
Cleo
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 13

PredchádzajúciĎalší

Späť na Ostatné