Skok do náručia

Konkrétne triky a ich nácvik

Re: Skok do náručia

Poslaťod Tomáš » Ned 27.07.2014 12:23

No to skusam aj ja najprv na stolicku som ju ucil potom ked na nej sedim to skace uplne v pohode ale hned ako sa oprem o stenu do takej polohy akoby som sedel tak to nechce vyskocit vobec .
Tomáš
Šteniatko
 
Príspevky: 75

Re: Skok do náručia

Poslaťod Barbor » Str 10.09.2014 17:04

Je tu niekto kto to vie so svojim 30kg psom? :ach:
Chcem to nasu zacat ucit tak som zvedava ze ci ma sekne alebo co... :nwm:
Skakat na mna vie len som zvedava toho chytania...
Barbor
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1144

Re: Skok do náručia

Poslaťod Haleth » Str 10.09.2014 19:08

Barbor, bavili sme sa o tom už skôr :smile: Moja má síce iba 25 kíl, ale skáče silou. Ono je trochu rozdiel, keď pes na teba vyskočí, ako keď dvíhaš psa. Tam dvíhaš mŕtvu váhu. A zásadne odporúčam učiť skákať zboku a nie priamo na teba.
2:30 :smile:
"Some days you're the pigeon, some days you're the statue." David Brent
Haleth
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3553
Bydlisko: BA

Re: Skok do náručia

Poslaťod Barbor » Str 10.09.2014 21:12

Diik Haleth :poklona:
Skusala som tak ze na mna skoci ked sedim na posteli/sedačke, cela som došrabana dotlačena :ach:
Supišne videjko :love:
Temu som si len tak zbezne rychlo precitala ze ako na to, musim to tu ešte podrobnejsie preluskat :yes:
Len labroš to je trošku taka ina aj stavba tela, uvidime, poskusame tak z boku. Vie na mna skočit ked jej poviem hopi-packami sa oprie o brucho a ked ju hecujem tak sa snazi vyssie a vyssie, poskusame :yes:
Barbor
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1144

Re: Skok do náručia

Poslaťod Haleth » Str 10.09.2014 21:52

Ja som sem dávala aj video, kedy sme mali ten medzistupeň - bola som opretá o stenu. Hlavne teda ja by som psa vždy nechala v odložení, nech má rozbeh, nech neskáče z miesta. To je celkom namáhavé pre také väčšie masy :lol:
"Some days you're the pigeon, some days you're the statue." David Brent
Haleth
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3553
Bydlisko: BA

Re: Skok do náručia

Poslaťod Barbor » Str 10.09.2014 21:58

Uz som ho videla...zajtra na tom popracujeme :smile:
Len 'problem' ze mala mi nechce skakat z boku na stolicku lebo nie je miesto ale je taka nalomena, za chvilu skoci...
A tiez sa bojim ze mi padne, nechcem si to dosrat :ach:

:poklona:
Barbor
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1144

Re: Skok do náručia

Poslaťod aNeMiC » Sob 22.11.2014 0:31

Potrebujem radu. Skôr potvrdenie môjho uvažovania od niekoho, kto je skúsenejší než ja. Moja fenka LR vedela výskok do náručia - stále ho vie, len mi ho nechce spraviť. Poviem "náruč", nastavím ruky... ona si nadkročí, no zastaví sa a nadhodí taký pohľad : "čo to po mne chceš" ale ja viem, že vie čo od nej chcem. Vedela to 100%, mala to úplne zafixované a robila ten trik rada. Proste mi to prestala robiť zo dňa na deň... ostatné jej idú stále rovnako (chvalabohu :lol: ) ako napr. preskok cez ruky, keď z nich spravím obruč - alebo to isté, len to spravím s nohou... To, že mi "náruč" prestala robiť prisudzujem tomu, že som ju niekedy zle pustila. Bude to určite niekde moja chyba a nie v nej. Každopádne, ju ten povel chcem naučiť znova, no spravím si nejakú pauzu s tým povelom : pár mesiacov nebudem s tým nič robiť a potom to naučím úplne iným postupom a pod iným povelom. Je toto riešenie správe? Mám tak postupovať, alebo radšej to spraviť inak? Poraďte ... ten povel bol best medzi našimi všetkým 55 trikmi :plac:
...Dream as if you'll live forever. Live as if you'll die today...
aNeMiC
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 554
Bydlisko: ♡ Rajecká dolina ♡

Re: Skok do náručia

Poslaťod Tinka123 » Sob 22.11.2014 10:18

Asi sa vráťte o pár krokov späť. A dávaj pozor ako ju chytáš. Nepadla ti niekedy?
Tinka123
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 485

Re: Skok do náručia

Poslaťod aNeMiC » Sob 22.11.2014 11:54

Nie, nikdy mi nespadla. Vždy som ju položila opatrne na zem a potom poriadne odmenila. :ua: Teraz cez zimu sa teda asi pokúsim sa teda vrátiť. :smile:dakujem
...Dream as if you'll live forever. Live as if you'll die today...
aNeMiC
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 554
Bydlisko: ♡ Rajecká dolina ♡

Re: Skok do náručia

Poslaťod Slausa » Sob 03.01.2015 18:39

jooj naš naj trik... :jupi: psisko sa to naučilo akosi samo, ani neviem ako...
ale musím sa trochu prikrčiť a vystrčiť nohu aby sa mal o čo "zachytiť"
Slausa
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1483

Re: Skok do náručia

Poslaťod aNeMiC » Pia 09.01.2015 19:35

Juu, musím sa pochváliť, preučila som to a už to vie a začala všetko bez problémov. Akurát som si teraz uvedomila, že som ju aj zle odmeňovala. Ja som ju odmenila až na zemi, takže si asi myslela, že som ju odmenila za to, že som ju z náručia položila... takže sa tešila na to, kedy už bude na zemi. Teraz mám vždy v pravej ruke pamlsok (skáče z ľavej) a keď vyskočí tak jej nechávam ochutnávať pamlsok (no stále ho mám v ruke) až jej ho nakoniec dám a až potom položím na zem... ide to lepšie a dokonca sa aj po tom povele tešíí :3
...Dream as if you'll live forever. Live as if you'll die today...
aNeMiC
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 554
Bydlisko: ♡ Rajecká dolina ♡

Re: Skok do náručia

Poslaťod Tinka123 » Pia 09.01.2015 21:05

super :jop: mne zase prestal skákať :pac: vrátim sa o pár krokov späť :lol:
Tinka123
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 485

Re: Skok do náručia

Poslaťod aNeMiC » Pia 09.01.2015 22:42

Sa to vymenilo :-D Veľa šťastia!
...Dream as if you'll live forever. Live as if you'll die today...
aNeMiC
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 554
Bydlisko: ♡ Rajecká dolina ♡

Predchádzajúci

Späť na Triky