Dornova metóda

Sem píšte to čo neviete nikam zaradiť.
Pravidlá fóra
Pravidlá pre sekciu Ostatné :

1. Nezamieňajte si túto sekciu s voľnou diskusiou. Sekcia ostatné slúži ako poradňa pre vaše problémy. Nepridávajte sem príspevky typu ,,Aké psie mená sa vám páčia ??" to patrí do voľnej diskusie.

2. Zakladajte tu témy ktoré už neviete kam máte pridať tak ich dáte sem a ak sa hodia inam moderátori ich prenesú.

Dornova metóda

Poslaťod apbt28 » Sob 15.02.2014 18:20

počuli ste niekto o tejto metode? alebo lepšie absolvovali ste niekto dornovku z vaším hafanom? počula som onej len tie najlepšie referencie a rozmýšlam práve nad takouto liečbou mojho psíka...
apbt28
Okoloidúci
 
Príspevky: 1

Re: Dornova metóda

Poslaťod majaz » Pia 04.04.2014 12:10

majaz
Snoopy
 
Príspevky: 187

Re: Dornova metóda

Poslaťod Buchťa » Pia 04.04.2014 12:40

apbt28 píše:počuli ste niekto o tejto metode? alebo lepšie absolvovali ste niekto dornovku z vaším hafanom? počula som onej len tie najlepšie referencie a rozmýšlam práve nad takouto liečbou mojho psíka...


Ano, počula. Vykonává ji moje kamarádka :pusa: , má certifikát. Zatím jsem neabsolvovala, ale máme to letos naplánováno (a slíbeno :jupi: ). Minimálně s Bonou (starší dáma) a popřípadě i s Bruntelesem (obří kříženec - nalezenec, cca 75kg). I já o tom slyšela hodně dobrého a mé kamarádce naprosto dúvěřuji :yes: .
KDYŽ BOFINEK, FALDÍK A BONINKA NEODEŠLI DO NEBE, TAK CHCI JÍT JEDINĚ TAM, KAM ONI.
JE MI STRAŠNĚ MOC LÍTO, ŽE NEDOKÁŽI VRÁTIT ČAS.
DALA BYCH ZA TO NAPROSTO VŠE, MÍTI TUTO MOŽNOST.
DROBEČCI, NESKUTEČNĚ MI CHYBÍTE :(
Buchťa
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2491

Re: Dornova metóda

Poslaťod calwen » Pia 04.04.2014 19:57

Mardi chodi na Dornovku obcas - musim povedat, ze to je velmi zaujimava metoda :jop: A urcite mu pomaha :yes: Len teda na prvom sedeni bol riadne nervny - skoro cely cas prevrcal ale nechal so sebou robit :oo: Teda ked mu napravali krk tak nebol zrovna privetivy a keby ho poriadne nedrzim tak schytam asi aj ja :pac: Ale pomaha to a to je hlavne :jop:
Obrázok
calwen
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5556
Bydlisko: Bratislava

Re: Dornova metóda

Poslaťod majaz » Ned 12.10.2014 16:28

Od 11.10.2014 som Doporuceny terapeut Dornovej metody. Pracujem v BA, Samorine, pripadne viem aj prist v ramci zapadu, robim psikov, koniky a v pripade potreby aj majitelov. Na SK su od 11.10.2014 okrem mna este dalsi dvaja doporuceni terapeuti, s ktorymi spolupracujem, jeden na vychode, druhy na zapade a na strednom slovensku. Kontakty v pripade zaujmu mam.

Obrázok
majaz
Snoopy
 
Príspevky: 187

Re: Dornova metóda

Poslaťod Buchťa » Ned 12.10.2014 16:33

Maji, tak jsi to zvládla :poklona: .

Moc a moc gratuluji :aplause: :aplause: :aplause: a moc Ti to přeji :jupi: .
KDYŽ BOFINEK, FALDÍK A BONINKA NEODEŠLI DO NEBE, TAK CHCI JÍT JEDINĚ TAM, KAM ONI.
JE MI STRAŠNĚ MOC LÍTO, ŽE NEDOKÁŽI VRÁTIT ČAS.
DALA BYCH ZA TO NAPROSTO VŠE, MÍTI TUTO MOŽNOST.
DROBEČCI, NESKUTEČNĚ MI CHYBÍTE :(
Buchťa
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2491

Re: Dornova metóda

Poslaťod zuzkabluzka » Ned 12.10.2014 17:11

Ja uz rozmyslam nad dornovkou dost dlho, ale doteraz som sa bala maleho niekomu zverit.
Koniec dobrý, všetko dobré. :)
zuzkabluzka
Big Dog
 
Príspevky: 1719

Re: Dornova metóda

Poslaťod Haleth » Ned 12.10.2014 17:47

Majaz, gratulujem :smile:
zuzka, určite ti majaz odporúčam :yes:
"Some days you're the pigeon, some days you're the statue." David Brent
Haleth
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3553
Bydlisko: BA

Re: Dornova metóda

Poslaťod majaz » Ned 12.10.2014 18:15

Dakujem. Toto je pre mna velmi povzbudzujuce a hlavne ocenenie mojej prace.
majaz
Snoopy
 
Príspevky: 187

Re: Dornova metóda

Poslaťod Buchťa » Ned 12.10.2014 18:16

zuzkabluzka píše:Ja uz rozmyslam nad dornovkou dost dlho, ale doteraz som sa bala maleho niekomu zverit.


Nepsala jsem Ti snad, že se máš zeptat i Haleth, né jen mě :au: ?
KDYŽ BOFINEK, FALDÍK A BONINKA NEODEŠLI DO NEBE, TAK CHCI JÍT JEDINĚ TAM, KAM ONI.
JE MI STRAŠNĚ MOC LÍTO, ŽE NEDOKÁŽI VRÁTIT ČAS.
DALA BYCH ZA TO NAPROSTO VŠE, MÍTI TUTO MOŽNOST.
DROBEČCI, NESKUTEČNĚ MI CHYBÍTE :(
Buchťa
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2491

Re: Dornova metóda

Poslaťod katkariinka » Ned 12.10.2014 18:28

Majaz, co znamena to doporuceny? Maju certifikaty nejake stupne?
Odkial je ten terapeut pre stred - mozno by som mala zaujem v ziline.
Dakujem!
Nazory vyjadrene v prispevkoch vychadzaju z mojich skusenosti s vlastnymi psami a zo studia literatury. Nemam zlozene ziadne skusky. Som uplny laik. Kazda rada je bez zaruky a pouzitie na vlastne riziko. Ak mate pochybnosti, vyhladajte odbornu pomoc.
katkariinka
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3567
Bydlisko: Žilina

Re: Dornova metóda

Poslaťod Lindchen » Ned 12.10.2014 18:32

Doporučený znamená, že robil asistenta inštruktorovi, že chodil po seminároch s lektormi, čiže taký, ktorého "poznajú", videli jeho prácu, učil sa akoby "viac", zdokonaľoval sa.
Ja by som mala záujem v BA, napíšem, keď to bude aktuálne.
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8616
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: Dornova metóda

Poslaťod katkariinka » Ned 12.10.2014 18:35

Cize este je aj vyssi level?
Nazory vyjadrene v prispevkoch vychadzaju z mojich skusenosti s vlastnymi psami a zo studia literatury. Nemam zlozene ziadne skusky. Som uplny laik. Kazda rada je bez zaruky a pouzitie na vlastne riziko. Ak mate pochybnosti, vyhladajte odbornu pomoc.
katkariinka
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3567
Bydlisko: Žilina

Re: Dornova metóda

Poslaťod Lindchen » Ned 12.10.2014 18:37

Nie je to level, len je to taký aktivista, ktorý sa proste snaží. Tú teoretickú odbornosť získaš tak či tak, ale toto je skôr prax pod dohľadom, tiež to plánujem takto, príde mi to lepšie.
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8616
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: Dornova metóda

Poslaťod majaz » Ned 12.10.2014 18:49

Komu svěřím své zvíře do rukou????
DORNOVA METODA-ZVÍŘATA
Jak najít ověřeného terapeuta DM nebo jak se jím stát.

1.ZÁKLADNÍ KURZ: absolvováním základního kurzu získá člověk ucelený manuál, jak praktikovat Dornovu metodu, naučí se základy anatomie opěrného aparátu a pochopí jeho funkci. Na našem kurzu neučíme jen JAK, ale taky PROČ. Absolvent dále rozvíjí své získané dovednosti v praxi.
2.PRACOVNÍ SEMINÁŘ: zde si mohou absolventi znovu ověřit své dovednosti nebo se mohou ucházet o profesní postup, což je získání certifikátu DOPORUČENÝ TERAPEUT. Na seminář přinesou ke zhodnocení dosavadní zpracované materiály a jsou prozkoušeni.
3. ASISTENCE: absolventi pracovních seminářů se zdarma účastní kurzů, znovu mohou slyšet celý výklad a zároveň pomáhají svými radami kurzistům na základním kurzu. Nejvíc se člověk naučí opakovanou účastí na kurzu,jeho teorii i praxi.Terapeut, který splní znalosti teoretické i praktické dovednosti, získá certifikát

DOPORUČENÝ TERAPEUT: základním požadavkem je spolupráce s veterinárním lékařem, pokud sám veterinárním lékařem není.TENTO CERTIFIKÁT MÁ OMEZENOU PLATNOST -a to na dobu jednoho roku. Po roce je terapeut na asistenci opět zkontrolován, jeho evidence pacientů a spolupráce s lektorem.

Tento systém byl vypracován pro dodržení kvality vzdělání, zodpovědnosti při práci a má mezinárodní platnost.

Mou snahou bylo a je vypracovat a udržet vysoký standart kurzu Dornova metoda-zvířata.

Andrea Ája Dunová
majaz
Snoopy
 
Príspevky: 187

Ďalší

Späť na Ostatné