,,recyklované'' zvratky

Sem píšte to čo neviete nikam zaradiť.
Pravidlá fóra
Pravidlá pre sekciu Ostatné :

1. Nezamieňajte si túto sekciu s voľnou diskusiou. Sekcia ostatné slúži ako poradňa pre vaše problémy. Nepridávajte sem príspevky typu ,,Aké psie mená sa vám páčia ??" to patrí do voľnej diskusie.

2. Zakladajte tu témy ktoré už neviete kam máte pridať tak ich dáte sem a ak sa hodia inam moderátori ich prenesú.

Re: ,,recyklované'' zvratky

Poslaťod hriva » Str 10.09.2014 14:37

No tak to bude asi špecialita mačiek všeobecne ze grcaju a behajú po byte pri tom :joint:
Those we love don't go away, they walk beside us every day.
Unseen, unheard, but always near; still loved, still missed and very dear.
hriva
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4816

Re: ,,recyklované'' zvratky

Poslaťod ivana1 » Str 10.09.2014 15:33

Jaja7778 píše: spím ako zabitá, tak ani nepočujem kedy ,,gága'' nebolo by na tom nič keby to celé nezlíže a ja ráno v kúte nenajdem malé zvyšky...
No - dúfam, že už je lepšie. Súhlasím s tým, čo tu bolo napísané, tráva len pomáha, nie je na vine...
Ale sa chcem opýtať :smile: - ako vieš, že to zlíže? Niektoré psy (veľa psov) to robia, ale ak spíš, tak to ani nevieš, nie? Lebo mohol vygrckať len penu (kyselinu) s trochou trávy - a kyselina dopení a keď vyschne, je toho málinko...
ivana1
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2176
Bydlisko: Bratislava - Dlhé Diely

Re: ,,recyklované'' zvratky

Poslaťod Lindchen » Str 10.09.2014 15:47

Môj recykluje len narýchlo pohltané, príp. nestrávené kosti, ale tie nedovolím zjesť nanovo, len práve dojedené mäso. Odkedy je na granuliach, nezvracia. Ak sa vyskytne pena, tu mi príde dokonca ukázať, že aha, aký hnus som našiel na line :heh: .
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8616
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: ,,recyklované'' zvratky

Poslaťod hriva » Str 10.09.2014 15:58

Moji to nezeru, Brii sa to dokonca hnusi, ale Gina. ..tak ta aj moje poopicne raz zedla :joint:
Those we love don't go away, they walk beside us every day.
Unseen, unheard, but always near; still loved, still missed and very dear.
hriva
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4816

Re: ,,recyklované'' zvratky

Poslaťod Whip it » Str 10.09.2014 18:45

hrivushka, to uz je vyšší level recyklácie :haha:
Whip it
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1830

Re: ,,recyklované'' zvratky

Poslaťod katkariinka » Str 10.09.2014 18:57

hrivushka píše:Moji to nezeru, Brii sa to dokonca hnusi, ale Gina. ..tak ta aj moje poopicne raz zedla :joint:

z toho sa aj opit mohla :heh:
Nazory vyjadrene v prispevkoch vychadzaju z mojich skusenosti s vlastnymi psami a zo studia literatury. Nemam zlozene ziadne skusky. Som uplny laik. Kazda rada je bez zaruky a pouzitie na vlastne riziko. Ak mate pochybnosti, vyhladajte odbornu pomoc.
katkariinka
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3567
Bydlisko: Žilina

Re: ,,recyklované'' zvratky

Poslaťod Jaja7778 » Sob 13.09.2014 12:28

No už sa hlásim prešiel takmer týžden a tyčka zatial žiadna jupiii a to vonku stihol dačo prehltnúť - možno huby ktoré nám rastú pred vchodom, len sa mi vonku motkal dokolečka tak som rýchlo zobrala von a išlo to análne :D asi bude Leo nosiť náhubok keď je taký pažravý :/ inak Barbara to nás musíš naučiť grcať do vane :DDD tento idiotko zvykne kňučať a behať hore dole no teraz som ho akosi nepočula :D weron, ty mala teda iné prekvapko v perinách :D
Jaja7778
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 51
Bydlisko: Rimavská sobota

Predchádzajúci

Späť na Ostatné