Dogpark prosim piste nazory

Dogpark prosim piste nazory

Poslaťod nikola.harnadekova » Sob 26.07.2014 23:12

Ahojte potrebovala by som vediet nazory na to keby v Martine vznikol dogpark aj s cviciskom a aj s kvalitnym psim hotelom (ten hotel ak tak casom alebo podla ohlasov ludi)... dalej by som tam chcela usporiadavat rozne beneficne akcie pre psiky v utulkoch, vystavy psikov aj bez pp :) a podobne. Potrebovala by som co najviac nazorov na prieskum trhu kvoli podnikatelskemu planu :) Dakujem
nikola.harnadekova
Okoloidúci
 
Príspevky: 10
Bydlisko: Martin, Slovensko

Re: Dogpark prosim piste nazory

Poslaťod raky » Ned 27.07.2014 6:44

myslím že konkrétne v Martine a v okolí je dosť možností na cvičenie a priestor na akcie sa dá prenajať... :no:
raky
Chovateľ
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4149

Re: Dogpark prosim piste nazory

Poslaťod nikola.harnadekova » Ned 27.07.2014 10:13

Ano ale napriklad ja by som tiez chodila na cvicak ale nemam ako lebo je to vsetko daleko a psy by umreli kym by dosli tam.. tam cvicili a este potom cesta spat... proste ludia ktory su bez auta tak su strateni a nemaju kam ist :) a poznam ich takych dost. A k tym akciam.. no ano daju sa pre ajat miestnosti..ale preco to teda nikto neurobi? :)
nikola.harnadekova
Okoloidúci
 
Príspevky: 10
Bydlisko: Martin, Slovensko

Re: Dogpark prosim piste nazory

Poslaťod gaidheal » Ned 27.07.2014 11:13

nikola.harnadekova píše:Ano ale napriklad ja by som tiez chodila na cvicak ale nemam ako lebo je to vsetko daleko a psy by umreli kym by dosli tam.. tam cvicili a este potom cesta spat... proste ludia ktory su bez auta tak su strateni a nemaju kam ist :) a poznam ich takych dost.


tak potom v chýba konkrétna lokalizácia, kde ten park chceš mať, prípadne prístupnosť MHD


nikola.harnadekova píše:A k tym akciam.. no ano daju sa pre ajat miestnosti..ale preco to teda nikto neurobi? :)


veď keď ich plánuješ organizovať, tak prečo sa toto pýtaš a sama niečo nezorganizuješ?

Offtopic: a mimochodom, nechápem, prečo zakladáš tri identické témy
gaidheal
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 531

Re: Dogpark prosim piste nazory

Poslaťod Ulfheiðr » Ned 27.07.2014 12:25

No, na napísanie podnikateľského zámeru, to zvládneš aj bez nejakých "názorov" psíčkarov.
Reálne, je úplná utópia robiť niečo takéto na komerčnej báze (ak teda správne rozumiem slovu podnikanie) a najmä v menšom meste. Niečo takéto ťa neuživí. Robí sa xy akcií orieškiád, výstav, súťaží - nikto z toho nežije, ale s odretými ušami zháňa sponzorské. Myslím, že takí jediný čo niečo podobné robia na komerčnej báze je ranč z Polytanu a to teda majú pekne našlápnuté z rôznych smerov, včetne predaja kyno potrieb a organizovaní špičkových podujatí v športe.

Ak chceš niečo takéto robiť, tak skôr v rámci nejakého OZ-tka z grantov, kde by sa ti ako tak vrátili náklady na miesto a na organizáciu podujatí (neviem koľko podujatí ročne myslíš, že je schopný región uniesť, aby tam ludia opakovane prišli a hlavne!! platili!!) Upozorňujem, že slovo platiť je niečo čo na slovensku málo kto rád počuje a ak, tak v symbolickej forme. A možno časom - časooom by sa to mohlo prehupnúť do ľahko zárobkovej činnosti.
Pre začiatok veľmi odporučujem skontaktovať sa z organizátormi podujatí, s majiteľmi cvičákov a v neposlednom rade vyhľadaj nejaké združenie, alebo koho, kto už takýto psí park vyrobil. Len pre prču, aby bola predstava, čo to obnáša.

Prosím, nič neber v zlom, ale ber to ako pár postrehov od človeka, čo zrušil podnikanie :no: :ahoj:

P.S., vôbec nič ma nieje do Tvojej finančnej situácie, ale zmysel to začne mať jedine v okamihu ak máš so svojich vlasntých prostriedkov to všetko cálnuť, vybudovať a naštartovať.... Tak ako urobili teraz v Šamoríne areál Napoli pre koníčkarov.
Naposledy upravil Ulfheiðr dňa Ned 27.07.2014 12:30, celkovo upravené 1
“The scuba diver dives to look around. The freediver dives to look inside.
Ulfheiðr
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6089
Bydlisko: riečny kilometer 1852

Re: Dogpark prosim piste nazory

Poslaťod nikola.harnadekova » Ned 27.07.2014 12:29

Skvele praveze som uplne rada ze konecne normalny nazor bez hlupych poznamok :) dakujem pekne teraz viem co by to obnasalo.. ako zrejme by som na to prisla pri priprave pp ze to asi nebude moc vynosne.. :) ale este raz dakujem a velmi si cenim tento prispevok..
nikola.harnadekova
Okoloidúci
 
Príspevky: 10
Bydlisko: Martin, Slovensko

Re: Dogpark prosim piste nazory

Poslaťod Ulfheiðr » Ned 27.07.2014 12:33

Za málo, začať podnikanie je v dnešnej dobe priam istý pád na držku a ešte v takomto odbore, čo je vlastne hobby. :hi:
“The scuba diver dives to look around. The freediver dives to look inside.
Ulfheiðr
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6089
Bydlisko: riečny kilometer 1852

Re: Dogpark prosim piste nazory

Poslaťod nikola.harnadekova » Ned 27.07.2014 12:36

Super :)
nikola.harnadekova
Okoloidúci
 
Príspevky: 10
Bydlisko: Martin, Slovensko


Späť na Stredné Slovensko