Originalne a komicke triky nasich psov

Konkrétne triky a ich nácvik

Re: Originalne a komicke triky nasich psov

Poslaťod vavrena » Štv 17.07.2014 22:04

No, tak ak sú to ťažšie dvere, ktoré sa musia tak pricuknúť, asi bude lepšie prednými oboma. Najprv ju naučíš oprieť predné na dvere, potom dvere pootvoríš troška a odmeníš znova opretie s tým, že dvere sa pohnú, aby si zvykla, že sa jej to hýbe pod labkami. ďalšie kritérium bude, že dvere sa pribuchnú, čiže bude musieť vyvinúť väčšiu silu a pochopiť, že už odmeňujeme až buchnutie dverí. No a keď toto zvládne, dvere pootvoríš o pár cm viac. A viac, a viac.. koľko to bude trvať, záleží od psa aj od teba, ako vieš načasovať odmeny. Podobným princípom naučíš zatvárať čokoľvek, skrinky, šuflíky... len musíš vedieť, ako má cvik vyzerať - čím sa má pes oprieť a pod. Aby si ho vedela do toho nasmerovať.
vavrena
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2958
Bydlisko: Galanta

Re: Originalne a komicke triky nasich psov

Poslaťod Barbor » Pia 18.07.2014 6:11

Dakujem budeme skusat :poklona:
Barbor
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1144

Re: Originalne a komicke triky nasich psov

Poslaťod Barbor » Pia 18.07.2014 19:48

Ok. Tie laby su zly napad :lol:
Uz to vie, ked su dvere na 3cm pootvorene tak netrieskaju velmi. Ale ked ich zavrela otvorene naplno tak myslim ze suseda uz nežije :ach:
Ako ju naucim tym nufakom???
Barbor
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1144

Re: Originalne a komicke triky nasich psov

Poslaťod Niqi & Kora » Sob 19.07.2014 2:31

Ahojtee :ahoj: strasne dlho som nebola na fore, tak pozdravujem vsetkych sikovnych trickerrov, posielam pusinky psikom**. Po citani Vasich prispevkov mam obrovsky usmev na tvari a chut nieco nove naucit tu moju mrsku :lol: Aj sa Vam pochvalim : Kora vie urobit salto o strom :)
Niqi & Kora
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 494

Re: Originalne a komicke triky nasich psov

Poslaťod aNeMiC » Štv 11.12.2014 22:39

No, u nás vždy na našich "domácich vystúpeniach" (dosť častu ku nám chodia ľudia z dediny sa pozreť, ako robí psica triky... raz som mala 20 ľudí... som sa skoro zbláznila, keď som to uvidela :ach: :pac: ) Každopádne je to povel "aha" ... Carmen sa začne obzerať okolo a hľadať to, na čo ju "upozorňujem" ... vie, že tým aha ... chcem jej niečo ukázať. Nechápem, ako sa to naučila :ha:
...Dream as if you'll live forever. Live as if you'll die today...
aNeMiC
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 554
Bydlisko: ♡ Rajecká dolina ♡

Re: Originalne a komicke triky nasich psov

Poslaťod Nanda » Sob 03.01.2015 16:16

Po 100 rokoch som zamierila do tejto témy a nie je to na škodu, keď čítam vaše príspevky o trikoch..začínam si uvedomovať že som môjho Mikyho trošku zanedbávala v poslednej dobe :ach:
Začnem mu trošku obnovovať pamäť trikmi ktoré vieme a niečo nové by som skúsila s ním. Ale čo? :oo:
Niečo originálne by sa mi páčilo, dali by ste mi nejaké rady? :jop:
Nanda
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1540

Re: Originalne a komicke triky nasich psov

Poslaťod Niqi & Kora » Pon 29.06.2015 1:53

Nanda- ...najnovsi trik co som ju naucila (mimochodom za 5 minut po roku bez novych trikov) je : Balancovat loptu/piskotku na nose a po povele ''OK!'' ju vymrstit do vzduchu tak aby ju chytila. Toto leto dufam ze si najdem cas a naucim nieco obe haviny.
Niqi & Kora
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 494

Re: Originalne a komicke triky nasich psov

Poslaťod aNeMiC » Uto 28.07.2015 16:31

Ja som posledne naucila mavanie hlavou :-) ucit sa to.da.akokolvek, no nam robil pomocnika target :-) (a kliker samozrejme) ... Ucili sme shapingom a olala trik za dva mesiace nauceny :-)

Odoslané z E15i cez Tapatalk 2
...Dream as if you'll live forever. Live as if you'll die today...
aNeMiC
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 554
Bydlisko: ♡ Rajecká dolina ♡

Predchádzajúci

Späť na Triky