Doprava zdarma na Barfer.sk MATTPHOTO fotograf Večerné venčenie na Hafshope

A teraz predstavme SEBA

Sem píšte vaše nápady a postrehy ako vylepšiť toto fórum.

Re: A teraz predstavme SEBA

Poslaťod Mac Gie » Ned 09.09.2012 18:19

Offtopic:
<3 Snowy <3 píše:No,ono je to dosť zložité,pretože strašne často sa to mení.Chodím po podnájmoch a striedam ich ako na bežiacom páse.
Aktuálne bývam v Sabinove.

WOW zrazu koľko ľudí zo Sabinova :lol: kde sa všetci schovávate?? :ua: teraz keď odchádzam tu je toľko ľudí z okolia :plac:
“If you don’t own a dog, at least one, there is not necessarily anything wrong with you, but there may be something wrong with your life.” - Roger Caras
Mac Gie
Big Dog
Obrázok užívateľa

Barfer.sk

Poslaťod wakaleo » Štv 19.06.2014 19:52

Tak sa teda predstavím :lol:
Volám sa Nikola(priezvisko netreba), som študent na gymku teraz idem do 5.ročníka(maturita,maturita) :ach: .Svoju fotku sem nedám,vážne nie,moja krása je na bode mrazu a neviem kam sa podeli všetky moje dobré fotky :heh: .Neviem čo napísať tak len toto no. :ach:
Neexistuje zlý pes, zlý môže byť iba majiteľ
wakaleo
Šteniatko
Obrázok užívateľa

Poslaťod Noreeen » Ned 13.07.2014 10:20

Ahojte, dlho som sem chodila citat rozne temy tak som sa dnes konecne pridala medzi Vas. :smile:
Psika nemam, tak dufam,ze ma odtialto nevykopnete. Uz viac ako 10 rokov sa marne snazim, ale zvysok domacnosti nezdiela moj zaujem a psa nechce :hmm: Odmalicka som chodievala vencit psikov lenivym susedom alebo ludom, ktory nevladali ist na dlhsie prechadzky so psom. Momentalne si obcas poziciam jednu havinu od susedy....ale nejako mi to v poslednej dobe nestaci. Som z Trencina a nemame tu utulok,kde by som chodila vencit psikov :plac: Na vystavach som pravidelny divak, animal planet a rozne dokumenty o vychove psa uz poznam naspamat :lol:
Dufam, ze tu spoznam fajn ludi a aspon takto virtualne sa budem moct venovat svojej zalube...
Noreeen
Okoloidúci

Poslaťod lulu » Pon 04.08.2014 1:04

V Trenčíne je Karanténna Stanica :no:
*One way-my way*
lulu
Junior
Obrázok užívateľa

Poslaťod Noreeen » Pon 04.08.2014 8:08

Ano viem, pisala som im, ale preto, ze su KS a nie utulok nesmu sa tam vencit psy.
Noreeen
Okoloidúci

Poslaťod Cathie » Štv 28.08.2014 20:27

Noreeen píše:Ano viem, pisala som im, ale preto, ze su KS a nie utulok nesmu sa tam vencit psy.

Offtopic: smutne a potom sa stazuju, ze im nikto nepomoze a nikto sa nevenuje.. ked su tam taketo odveci pravidla :ua:
Obrázok
Cathie
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod merri » Štv 28.08.2014 20:38

Offtopic: Na stranke (http://www.utulok-trencin.sk/info.htm) maju info, ze uvitaju ludi na vencenie. :nwm:
A inak tomuto nerozumiem, som myslela, ze KS su len zariadenia mestskej policie, nie OZ-tiek, aky je potom rozdiel medzi KS a utulkom? Ak to spravuje OZ, preco by sa nemohlo vencit, len kvoli tomu, ze "sme KS"? To je niekde napisane, ze v KS sa vencit nesmie? :nwm:
Where there is a will, there is a way
merri
Big Dog
Obrázok užívateľa

Poslaťod Noreeen » Pon 01.09.2014 8:25

merri: ano na zaklade toho som im aj pisala. Ale preto,ze su stale KS pes nesmie opustit areal. Coskoro uz by mali byt utulok,ale to mi napisali uz aj par rokov dozadu. Neviem aky je problem,ze to tak dlho trva :( asi je treba splnit kopu podmienok alebo co...
Mame tu aj OZ,ale to je nieco ine. Tam su vsetci psikovia u docasnych majitelov tak ma s nimi kto chodit von.
Aspon, ze fenka,ktoru si poziciavam od susedky zacala mna aj panicku trosku viac posluchat aj na zaklade rad z tohoto fora. :jop:
Velmi by som sa chcela venovat este nejakemu psikovi, ale okolie nerozumie, ze chcem vencit psov len tak. Ono ti majitelia to beru asi skor ako povinnost, ze idu s tym psom von.
Noreeen
Okoloidúci

Poslaťod Cathie » Str 03.09.2014 23:16

Noreeen píše:Mame tu aj OZ,ale to je nieco ine. Tam su vsetci psikovia u docasnych majitelov tak ma s nimi kto chodit von.

By si sa divila, skus im napisat ako OZtku, ze by si chcela vencit a venovat sa psom - je mozne, ze sa najde docaskar, ktory ma u seba psika, ktory potrebuje viac casu, nez mu dokaze dat :no: Vzdy plati, ze cim viac toho ma pes zvladnuteho vo vychove, vycviku, nejake triky a tak, tym lahsie je ho adoptovat.

Ja sa obcas psom v docaskach venujem a casto je tam situacia, ze ma docasku u seba niekto, kto je sice ochotny a ma miesto doma, ale realne nema cas sa psovi venovat, pripadne tych psov ma aj vlastnych viac a jednoducho sa nemoze kazdemu venovat osobitne :smile: Vyskusaj, za pokus nic nedas.
Obrázok
Cathie
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Noreeen » Ned 07.09.2014 9:27

OZtku som pisala, ešte tuším skôr ako KS. Odpísali, že všetky psíky sú u dočasných majiteľov a tí sa o nich starajú.
Skôr by potrebovali ľudí čo by si vzali psíkov na dočasku....čo by som strasne rada, ale mama sa veľmi bojí psov a psa mi dovoliť nechce už vyše ako 10 rokov :hmm:
Noreeen
Okoloidúci

Poslaťod Puk » Štv 15.10.2015 11:01

merri píše:Offtopic: Na stranke (http://www.utulok-trencin.sk/info.htm) maju info, ze uvitaju ludi na vencenie. :nwm:
A inak tomuto nerozumiem, som myslela, ze KS su len zariadenia mestskej policie, nie OZ-tiek, aky je potom rozdiel medzi KS a utulkom? Ak to spravuje OZ, preco by sa nemohlo vencit, len kvoli tomu, ze "sme KS"? To je niekde napisane, ze v KS sa vencit nesmie? :nwm:

Ak pochopíš zmysel slova KARANTÉNA, potom pochopíš aj rozdiel. Naštuduj si pojem! :ahoj:
Puk
Big Dog

Poslaťod lukky1988 » Str 30.12.2015 11:12

V TN sa venčit dá.... aspon v tejto dobe nie je problem.
lukky1988
Šteniatko
Obrázok užívateľa

Predchádzajúci

Späť na Pripomienky a Nápady