Venč Kaskády pri GA, august 2014

Uskutočnené stretávky.

Re: Venč Kaskády pri GA, 7.júla 2014, pondelok

Poslaťod MisheliQ » Str 02.07.2014 22:18

Offtopic: Vikiki choď, len tak sa malá naučí, že sa nie je čoho báť, len keď budeš mať možnosť jej to ukázať. Toto je taká tá typická šteňacia plachosť, ja som s Aronom tiež plachtila kade-tade za psami aj keď sa bál. Socializácia a hlavne s uvedomelými zodpovednými psíčkarmi je na nezaplatenie.
grace over perfection
MisheliQ
Multišampión
 
Príspevky: 7844

Re: Venč Kaskády pri GA, 7.júla 2014, pondelok

Poslaťod Haleth » Str 02.07.2014 22:27

Som tak začala uvažovať, že by sme prišli, až kým som si neprečítala "sme ..., ktorí nenechajú podupať tvoju malú...". Tak nič :heh:
"Some days you're the pigeon, some days you're the statue." David Brent
Haleth
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3553
Bydlisko: BA

Re: Venč Kaskády pri GA, 7.júla 2014, pondelok

Poslaťod Buchťa » Str 02.07.2014 22:43

Haleth, tak to jsme na tom stejně :ach: .

Offtopic: A nějaký BA venč nikdo neplánuje?
KDYŽ BOFINEK, FALDÍK A BONINKA NEODEŠLI DO NEBE, TAK CHCI JÍT JEDINĚ TAM, KAM ONI.
JE MI STRAŠNĚ MOC LÍTO, ŽE NEDOKÁŽI VRÁTIT ČAS.
DALA BYCH ZA TO NAPROSTO VŠE, MÍTI TUTO MOŽNOST.
DROBEČCI, NESKUTEČNĚ MI CHYBÍTE :(
Buchťa
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2491

Re: Venč Kaskády pri GA, 7.júla 2014, pondelok

Poslaťod merri » Str 02.07.2014 22:59

Sice mam tiez neuvedomele hovado, ktore psov lovi a kmase im nohy, ale v pripade pritomnosti maleho krehkeho stenda si ju upracem, aby neotravovala. Ci vy mate neuvedomele aj neupratatelne? :heh:
Where there is a will, there is a way
merri
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1424
Bydlisko: Slovenský Grob

Re: Venč Kaskády pri GA, 7.júla 2014, pondelok

Poslaťod Haleth » Str 02.07.2014 23:03

Offtopic: Ja mám dve dobermanie hovädá, ktoré v zápale dobermanieho hovadenia nevnímajú nič. Ani dvojmetrového chlapa, nieto krehké šteniatko :heh: Takže by museli byť na vodítkach a to je zbytočné :smile: Nehovoriac o tom, že občas niečo malé piskľavé a utekajúce radi lovia :au:
"Some days you're the pigeon, some days you're the statue." David Brent
Haleth
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3553
Bydlisko: BA

Re: Venč Kaskády pri GA, 7.júla 2014, pondelok

Poslaťod Buchťa » Str 02.07.2014 23:15

Offtopic: Tak já mám dvě a púl hovádka, blíže nespecifikovaných plemen :haha: ,částečne neuvědomělé i neupratatelne :heh: . Arpík je vlez riťka a Brunčo golem, který se sem tam nedívá pod nohy :hi: .
KDYŽ BOFINEK, FALDÍK A BONINKA NEODEŠLI DO NEBE, TAK CHCI JÍT JEDINĚ TAM, KAM ONI.
JE MI STRAŠNĚ MOC LÍTO, ŽE NEDOKÁŽI VRÁTIT ČAS.
DALA BYCH ZA TO NAPROSTO VŠE, MÍTI TUTO MOŽNOST.
DROBEČCI, NESKUTEČNĚ MI CHYBÍTE :(
Buchťa
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2491

Re: Venč Kaskády pri GA, 7.júla 2014, pondelok

Poslaťod merri » Str 02.07.2014 23:41

Offtopic: A tak kebyze beriem obe, tak to mam podobne. Roxa sa sama az tak nehecne, ale ked su dve.. :ach:
V zaujme pokludnej atmosfery a pozostatkov mojho dusevneho zdravia tentokrat jedna zostane doma.
Where there is a will, there is a way
merri
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1424
Bydlisko: Slovenský Grob

Re: Venč Kaskády pri GA, 7.júla 2014, pondelok

Poslaťod Vikiki22 » Štv 03.07.2014 5:47

No, takže nakoniec aj tak nemôžem. Nemám šoféra a musím v pondelok do práce. :ua:
Takže sa pokojne pridajte aj s "neuvedomelými a neovládateľnými". Snáď najbližšie sa pridáme. :ahoj:
Vikiki22
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 11060
Bydlisko: Dubník, okr. NZ

Re: Venč Kaskády pri GA, 7.júla 2014, pondelok

Poslaťod Barbor » Štv 03.07.2014 7:18

Offtopic: ludkovia a tam sa da aj kupat???? Dala som to do gugla lebo to nepoznam a naslo mi ze Zugov :lol: ci to je iba rieka a da sa na to iba pozerat? Su tam aj nejake "plaže" ako na štyl Zlate piesky alebo Senecke jazera? Prepacte take otazky ale ja to fakt nepoznam a na nete som sa vela nedočitala...Lebo celkom sa mi to pozdava urobit si niekedy celodenny vylet tak ci sa nam oplati :smile:
Barbor
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1144

Re: Venč Kaskády pri GA, 7.júla 2014, pondelok

Poslaťod sarach » Štv 03.07.2014 10:30

Kaskády je vodná nádrž. Čiže také jazero. Hoď do googla "kaskady galanta" a najde obrázky. Teoreticky sa dá aj kúpať, ale len na vlastné riziko. Asi ako všetko takéto otvorené ... pri brehu je taký trávnatý kus, kde sa dá lebediť na deke. (ak sa to samozrejme nezmenilo, lebo už dávno som tam nebola). Inak super akcia, len ja sa bojím prísť s mojim trulom ... v aute by už vydržal, to pekne cvičíme, ale cudzí ľudia sú problém. :ua: Chňápe ruky, nohy ... a psi ... no neviem ... musel by byť s náhubkom. Mávate tam psi s náhubkom? Či to všetko je také priateľské mojkavé? :ua:
ObrázokObrázok
sarach
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 774
Bydlisko: Od Galanty až po Novú Baňu

Re: Venč Kaskády pri GA, 7.júla 2014, pondelok

Poslaťod vavrena » Štv 03.07.2014 11:32

Kúpať sa tam nikto nekúpe, ale skútristi sa do vody hádžu a nevadí im. Je tam aj piesková pláž. A palmy :joint: .

Psy bývajú všetky v pohode, a hlavne sú na voľno, takže neviem, ako s konfliktným jedincom, trebalo by naňho dávať fakt veľký pozor a stále oči na stopkách, ale to asi na všetky psy, ktoré rýpu alebo tak. Za seba viem povedať, že keď niekto zavrčí na pudla, alebo ho prevalcuje, má proti sebe v sekunde okrem ďalšieho štekajúceho pudla aj nasranú malinu :lol: . Bolo by fajn mať všetky psíky mojkavé a hravé, ale vieme, že to tak nie je, a kto má necitlivého psa alebo provokatéra, tak si naňho obvykle dáva pozor sám, veď ideme oddychovať, nie sa buzerovať navzájom.
vavrena
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2958
Bydlisko: Galanta

Re: Venč Kaskády pri GA, 7.júla 2014, pondelok

Poslaťod majaz » Štv 03.07.2014 11:38

No...google inteligent mi na mape vyhodil na jednom mieste hotel Kaskady a na druhom mesto Galanta... :aaa: ...takze si mozem vybrat... :jupi:
majaz
Snoopy
 
Príspevky: 187

Re: Venč Kaskády pri GA, 7.júla 2014, pondelok

Poslaťod sarach » Štv 03.07.2014 11:56

na maps.google nájdi Galantu, a od GA na východ je tá vodná nádrž...
ObrázokObrázok
sarach
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 774
Bydlisko: Od Galanty až po Novú Baňu

Re: Venč Kaskády pri GA, 7.júla 2014, pondelok

Poslaťod vavrena » Štv 03.07.2014 12:30

Vodná nádrž Kráľová si nájdite, ja prihodím aj mapku, mám vyrobenú...
vavrena
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2958
Bydlisko: Galanta

Re: Venč Kaskády pri GA, 7.júla 2014, pondelok

Poslaťod kasei666 » Štv 03.07.2014 16:34

ide niekdo od smeru NZ ? Ze by som sa prisomrila? :lol:
kasei666
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 188
Bydlisko: Palarikovo - Velka Mana

PredchádzajúciĎalší

Späť na Stretávky v minulosti