strihaci strojcek

Sem píšte ohľadne psích potrieb(kefy,šampóny,hrebene...).

Re: strihaci strojcek

Poslaťod jopal » Uto 07.08.2012 11:16

Vdaka za odpoved, ak by sa este niekto ozval na ten Pet Clipper, predsa len je o cosi lacnejsi...a myslim, ze aj tak najhlavnejsie su hlavice, nie?
jopal
Okoloidúci
 
Príspevky: 2

Re: strihaci strojcek

Poslaťod pespespes » Pia 24.08.2012 14:43

Je lepšie mať radšej kvalitný strojček ktorý si kúpiš raz. :nie: Ako ked ti tento lacný odíde a aj tak si potom kúpiš drahší a kvalitnejší strojček :yes: .Radšej investuj iba raz.Je pravda,že záleží na hlavici.Odporučil by som ti strojček "BROFA animal set" Je to stroj 45W a vydrží ti určite dlhšie ako ten lacný.Dá sa kúpiť už za 95 euro. :jop: Ja používam už 6 rokov strojček WAHL.ten je asi za 160 euro. :jop: Strihám vela psov a dosial som nemal žiaden problém.Ale odporučam kupiť k stojčeku aj chladiaci a mazací sperj.Predávaju ho spolu ako mazací,chladiaci a dezinfekčný sprej.Stojí okolo 20 euro.
Ak budeš mať kvalitne veci ver tomu,že ti vydržia dlho a budeš nadmieru spokojný. :aplause:
pespespes
Okoloidúci
 
Príspevky: 2
Bydlisko: bratislava

Re: strihaci strojcek

Poslaťod vlastimildurcik » Str 07.11.2012 11:21

Dobrá správa pre strihačov. Kamarát bol vyškolený vo Francúzku na brúsenie hlavíc do strojčekov. Stroj aj prípravky dovezené z FR. Brúsi obe strany a presne tak, ako sa má. Nie len jednu. Nastaví aj správnu vzdialenosť. Uvádzacia cena je 5,-€. Na brúsenie netreba čakať veľa dní. Ak niekto potrebuje, prosím do e-mailu otázočky. Kontakt dám .
Prajem Vám pekný deň. :smile:
Človek žije preto, aby mohol mať rád, aby prijímal a rozdával lásku. " Psa si vie zadovážiť každý primitív, ale inteligenta možno spoznať podľa toho, čo vie urobiť pre zviera, keď je zle!" ( Frýbová: ROBIN )
vlastimildurcik
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 161

Re: strihaci strojcek

Poslaťod Rauke » Str 16.01.2013 13:44

ahoj Vlasto , mala by som záujem o nabrúsenie hlavíc. písala som ti mail no neprišla mi odpoveď. možno tu to skôr nájdeš.
ďakujem :-)
Čím viac poznávam ľudí okolo seba, tým viac si vážim svojho psa.
Rauke
Big Dog
 
Príspevky: 1212

Re: strihaci strojcek

Poslaťod Tina30 » Pon 18.02.2013 12:06

Prosím Vás, neviete kde sa dá kúpiť nahradný kábel na strihací strojček Andis??? Ďakujem za info
Tina30
Okoloidúci
 
Príspevky: 1

Velmi husta srst

Poslaťod Mattmih » Ned 03.03.2013 9:49

Co poviete na tento storjcek ? Pes ma velmi hrubu srst, je stale vonku pri dome. na niektorych miestach ma az tak zbitu srst dokopy ako "dredy". Hladam nejaky dobry strojcek ktory mi ho ostriha tak do 50e. Myslite ze tieto by to zvladli ?
Obrázok
Obrázok
Dakujem za rady
Mattmih
Okoloidúci
 
Príspevky: 1

Re: strihaci strojcek

Poslaťod martinkaaa4 » Pon 27.05.2013 18:06

Ahojte takže prečítala som si celú tému keďže zháňam trošku kvalitnejší na domáce strihanie strojček :no:. Predtým som mala ...no vlastne ešte mám Moser 1400 z chováku za do 2000 Sk a musím poklopať vydržal asi 4 roky :yes: lenže teraz už nejako nejde. Minule som sa bála či vôbec malého dostriham ale poradilo sa. Takže obzerám sa po novom a vlastne už som rozhodnutá, že beriem Andis AGC 2 ale chcela by som poradiť čo sa týka hlavice. V balení je hlavica 10 (1,5 mm). Mám psa plemena shih-tzu čiže jemná hustá srsť s podsadou tak či to bude stačiť :no:. Ďalej nadstavce by som chcela kúpiť tieto http://www.profikozmetika.sk/index.php/ ... gory_id=40 čo na nich poviete? či mám sa obzrieť po iných?
Neexistuje zlý pes, zlý môže byť iba jeho majiteľ
martinkaaa4
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1251

Re: strihaci strojcek

Poslaťod zujana » Pia 26.07.2013 10:31

Ahojte, chcela by som kupit strojcek na strihanie pre moju malu maltezacku, ma taku jemnu trochu redsiu srst, neviete nahodou, ci strojcek andis rac-d strojcek je tichy pripadne ma niekto skusenost?? neviem to nikde najst :))) chcem taky tichsi, lebo sa boji strojceka... alebo je lepsie si zaobstarat andis agc2?? dakujem :no:
zujana
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1

Re: strihaci strojcek

Poslaťod Sendy* » Ned 29.09.2013 21:30

Vedel by mi niekto poradiť k tomuto strojčeku http://www.sewing.sk/sk/katalog-produktov/strihacie-strojceky/pre-psov/brofa-max45-furminator.html bol by vhodný pre shih-tzu alebo zvoliť radšej andis racd? Vďaka
Obrázok
Sendy*
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 99
Bydlisko: Prešov

Re: strihaci strojcek

Poslaťod Simona280 » Ned 15.06.2014 12:13

Ahoj, už niekoľko mesiacov si strihám psíka sama doma, nakoľko iba samé zlé skúsenosti majú ľudia so psími holičmi, tak ak máte doma Yorkšíra, alebo niečo podobné odporúčam Vám Strihací strojček Pet Clipper CP-7010, ostrihala som s ním aj Border coliu X čuvač, a to je už poriadna hustota srsti :) zatiaľ funguje ako hodiny a stál ma okolo tých 25 euro, bol lacný, má pomerne tichý chod tak ani zvieratko tak nestresuje :D len doporučujem :)
Obrázok
Simona280
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 43
Bydlisko: Nitra

Re: strihaci strojcek

Poslaťod Margita » Sob 21.06.2014 20:54

zvazujem kupu strojceka,na take to domace strihanie,dvaja psy,jeden cely a druhy len kusok :lol: som trochu zgrlos na taketo veci,nasla som toto http://www.profikozmetika.sk/index.php/ ... gory_id=38

na predoslych stranach som nasla nejaku recenziu,ma niekto aj aktualnejsie spokojnosti?alebo nejaky typ cena/vykon na take domace strihanie
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5654
Bydlisko: Bratislava -Vereknye

Re: strihaci strojcek

Poslaťod Buchťa » Ned 22.06.2014 14:11

KDYŽ BOFINEK, FALDÍK A BONINKA NEODEŠLI DO NEBE, TAK CHCI JÍT JEDINĚ TAM, KAM ONI.
JE MI STRAŠNĚ MOC LÍTO, ŽE NEDOKÁŽI VRÁTIT ČAS.
DALA BYCH ZA TO NAPROSTO VŠE, MÍTI TUTO MOŽNOST.
DROBEČCI, NESKUTEČNĚ MI CHYBÍTE :(
Buchťa
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2491

Re: strihaci strojcek

Poslaťod Margita » Ned 22.06.2014 15:57

nad tym som tiez uvazovala,aj strihacie hlavy tam pasuju oster a moser,ze keby to co tam je odislo,
by ma zaujimalo ci je lepsie kupit lacnejsi strojcek a poriadnu hlavu,ci ako,lebo zas nestriham 20 psov denne,ale tak nemienim kupovat kazdy rok novy,chcem jeden a mat ho do konca svojho zivota :lol:
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5654
Bydlisko: Bratislava -Vereknye

Re: strihaci strojcek

Poslaťod Buchťa » Ned 22.06.2014 16:03

Margit, vše je lotérie. Múžeš koupit lacinější a budeš s ním spokojena (no jestli Tebe přežije, tak to nevím :ach: - mě by možná přežil :heh: ), ale múžeš koupit Oster nebo Moser, a za chvíli ho budeš reklamovat. Prostě i to se múže stát.
Ano, pasují tam hlavice z O. nebo M., jen to nemá nástavce :nie: (pokuď je potřebuješ).

Offtopic: Dostala jsem ho od drahého k narodkám na Bonu (tu znáš). Jen jsem ho ještě nezkoušela.
KDYŽ BOFINEK, FALDÍK A BONINKA NEODEŠLI DO NEBE, TAK CHCI JÍT JEDINĚ TAM, KAM ONI.
JE MI STRAŠNĚ MOC LÍTO, ŽE NEDOKÁŽI VRÁTIT ČAS.
DALA BYCH ZA TO NAPROSTO VŠE, MÍTI TUTO MOŽNOST.
DROBEČCI, NESKUTEČNĚ MI CHYBÍTE :(
Buchťa
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2491

Re: strihaci strojcek

Poslaťod Margita » Ned 22.06.2014 16:08

tak sup sup vyskusaj :lol: Rodyho striham celeho,a zas nejako extra hustu srst nema,a na Derika len brucho,trochu pod bradou a zadok
mala som pozicany jeden strojcek,podarilo sa s tym Rodyho ostrihat a to bol teda uplny lacak,sice som ho musela najprv dost s noznicami ostrihat a potom strojcek,ale tak chcem nieco trochu lepsie,co len zapnem a vžum vžum a pes ostrihany
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5654
Bydlisko: Bratislava -Vereknye

PredchádzajúciĎalší

Späť na Potreby pre psy