povel úsmev :)

povel úsmev :)

Poslaťod Kendorka » Pia 11.04.2014 16:22

Ahojte.... moc sa ospravedlňujem ak už tu je takáto téma.... :angel: ja som zatiaľ nič o tomto nenašla.... :angel:
Strašne by som chcela naučiť moju fenku niečo takéto :lol:

https://www.youtube.com/watch?v=xu9GV1gfB2s

No naozaj nemám ani najmenšiu fantáziu ako sa do toho pustiť :nwm: nemáte niekto dáke návrhy??? Hladala som aj v knižke 101 psích kouskú.... niektoré triky tam stoja fakt za to :lol: a Perdi sa strašne rada učí niečo nové.... len teraz naozaj netuším ako na to....

Za každú radu moc, moc ďakujem :yes:
Kendorka
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 54
Bydlisko: Trnava

Re: povel úsmev :)

Poslaťod vavrena » Pia 11.04.2014 16:49

Zachytením.. odmeníš, keď to pes spraví náhodne a budeš sa snažiť zopakovať situáciu, aby to znova vykonal. Myslím, že toto je správanie, ktoré ak pes sám nerobí v určitých situáciách, tak ho nenaučíš.
vavrena
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2958
Bydlisko: Galanta

Re: povel úsmev :)

Poslaťod Barbor » Pia 11.04.2014 16:54

Mne sa toto paaaci :aaa: on je taky zlatyyyyyy :heh: nasa sa ale nikdy tak netvari-aspon som nevidela takze ja mam smolu a toto ju asi nenaucim...

Barbor
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1144

Re: povel úsmev :)

Poslaťod Kendorka » Pia 11.04.2014 17:08

barborka123 :lol: :lol: :lol: tak toto je tiež brutálne :lol:

vavrena moja sa tak tvárieva keď si "vykusuje" kožúšok.... neviem či sa tak čistí.... alebo ju len tak občas zasvrbí kožúšok a nevie sa tam inak poškrabkať.... tak vtedy má tiež tak pokrčený čumáčik :lol: robieva to ráno keď sa zobudí.... len neviem či si potom nebude odmenu spájať s "hygienou" :nwm:
Kendorka
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 54
Bydlisko: Trnava

Re: povel úsmev :)

Poslaťod AlicaGGG » Pon 21.04.2014 15:40

moja sa tak usmieva ked spravi nieco, co nema, alebo ked sa na nieco moc tesi :) ci sa to da naucit psa, ktory toto nerobieva :nwm: asi skor len naucit psa cerit zuby na povel
AlicaGGG
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3765
Bydlisko: Nové Mesto nad Váhom

Re: povel úsmev :)

Poslaťod Kendorka » Pon 21.04.2014 15:48

a to sa ako učí???? :lol:
Kendorka
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 54
Bydlisko: Trnava

Re: povel úsmev :)

Poslaťod straka17 » Uto 22.04.2014 10:13

Napadlo ma psovi namazať ďasno niečím, čo mu chutí (napr. pamlsková pasta) a keď si ju začne zlizovať a "škeriť sa" kliknúť + odmena
straka17
Big Dog
 
Príspevky: 1157

Re: povel úsmev :)

Poslaťod Kendorka » Ned 27.04.2014 8:28

pokial by som jej tam nieco natrela tak by mi asi zjedla ruku :ha: :ha:
Kendorka
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 54
Bydlisko: Trnava

Re: povel úsmev :)

Poslaťod chvd » Str 07.05.2014 15:51

Nechci Vám kazit radost.
To první video dle mne neukazuje nic, co by pes dělal na povel.
A to druhé je sestřihené tak nehorázně lajdácky, že je to až trapné. To jste snad ani nemohli přehlídnout, že je to fake.
chvd
Okoloidúci
 
Príspevky: 10

Re: povel úsmev :)

Poslaťod Barbor » Str 07.05.2014 16:11

chvd píše:Nechci Vám kazit radost.
To první video dle mne neukazuje nic, co by pes dělal na povel.
A to druhé je sestřihené tak nehorázně lajdácky, že je to až trapné. To jste snad ani nemohli přehlídnout, že je to fake.


Akoze co ty riesis? Co tym chces povedat? Zalezi na tom? Ze ci je video fake alebo original? Nemeni to nic na tom ze sa to da naucit. Bol to iba priklad ako to ma vyzerat...
Barbor
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1144

Re: povel úsmev :)

Poslaťod Angie a Mia » Str 07.05.2014 19:53

Ahojte

zaujala ma táto téma lebo aj moja GR to robí presne tak ale vtedy keď ju otravuje naše šteňa a ja som si myslela že je to prejav nejakého hnevu. Čo to vlastne znamená keď cerý iba predné zuby tak ako to bolo na videu. Neviem či je to úsmev. Bolo by zaujímavé ju to naučiť na povel ale tiež si myslím že je to prejav nejakého pocitu a urobia to iba ak to cítia.
Angie a Mia
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 93
Bydlisko: Viničné

Re: povel úsmev :)

Poslaťod Margita » Str 07.05.2014 20:04

je to take pohrozenie,ze daj pokoj,ludia sa smeju chi chi chu chu ake je to mile,pes pritvrdi, k "usmevu" prida este vrcanie,chi chi chu chu ludia sa smeju ake je to milene,pes prida stekanie,a potom kusne, a vtedy smiech kazdeho prejde...
za psi usmev ja teda povazujem nieco uplne ine,skor uvolneny postoj,usi normalne vpredu a siroko otvorenu papulu

na tom videju mne to prislo to druhe skor ako by hrozil fotaku,moc usmevne mi to teda neprislo :nwm:
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5654
Bydlisko: Bratislava -Vereknye

Re: povel úsmev :)

Poslaťod Barbor » Str 07.05.2014 20:14

Ja nie som odbornik ale tak videla som video ked sa pes takto tvaril ked sa tesil, brutalne zametal chvostom isiel vyskocit z koze od radosti ked dosli domov :nwm:
Ale samozrejme, videla som vonku aj psov u ktorych to znamenalo presne to co ty pises.
Barbor
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1144

Re: povel úsmev :)

Poslaťod Angie a Mia » Str 07.05.2014 21:07

no ja si to tiež myslím že vycerené predné zuby nebude úsmev, naša Angie sa smeje presne ako si opísala šťastný výraz a doširoka otvorená papulka. Tuším mám aj nejaké foto pohľadám
Angie a Mia
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 93
Bydlisko: Viničné

Re: povel úsmev :)

Poslaťod chvd » Štv 08.05.2014 16:16

barborka123 píše:
chvd píše:Nechci Vám kazit radost.
To první video dle mne neukazuje nic, co by pes dělal na povel.
A to druhé je sestřihené tak nehorázně lajdácky, že je to až trapné. To jste snad ani nemohli přehlídnout, že je to fake.


Akoze co ty riesis? Co tym chces povedat? Zalezi na tom? Ze ci je video fake alebo original? Nemeni to nic na tom ze sa to da naucit. Bol to iba priklad ako to ma vyzerat...

Jasný, tak ho mlať kovovou tyčkou, to ho podobný "úsměv" naučiš rychle. Možná ještě lepší.
Jak víš, že se to dá naučiš, když sama píšeš, že to svého psa asi nikdy nenaučiš?
chvd
Okoloidúci
 
Príspevky: 10

Ďalší

Späť na Pokročilý výcvik