Výstavy v Maďarsku

Sem píšte všetko ohľadne výstav.

Re: Výstavy v Maďarsku

Poslaťod drymarchon » Ned 26.01.2014 17:27

taka otazka. do madarskeho komaroma sa neda dostat vlakom? hladala som na cp, ale stale mi vyhadzuje ze spojenie neexistuje. a pritom do komarna na SK ide. planujem ist tento rok vystavovat a teraz neviem :nwm:
ZAMARATAN FCI - chovateľská stanica československých vlčiakov
http://www.csv.wbl.sk
drymarchon
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2924
Bydlisko: Liptov

Re: Výstavy v Maďarsku

Poslaťod Vikiki22 » Pon 27.01.2014 6:55

Do SK Komárna vlak ide, do H nie. Väčšinou, ak niekto nemá auto, pešo sa tam dá za 30-45 minút dostať. Alebo taxíkom, ak si bez psa.
Vikiki22
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 11060
Bydlisko: Dubník, okr. NZ

Re: Výstavy v Maďarsku

Poslaťod drymarchon » Str 05.02.2014 23:22

dakujem za odpoved
ZAMARATAN FCI - chovateľská stanica československých vlčiakov
http://www.csv.wbl.sk
drymarchon
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2924
Bydlisko: Liptov

Re: Výstavy v Maďarsku

Poslaťod Ingarka » Str 23.04.2014 9:03

Prosím vás, vie mu niekto poradiť ako je to teraz po novom..... môj pes teraz na výstave v Maďarsku spravil JCH. ale potrebujem im poslať všetky papiere aby mi následne oni poslali JCH.
či to ide elektronicky a pod. som z toho magor :-)
Ďakujem
Ingarka
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 640
Bydlisko: Marianka (Slovakia)

veterinárne podmienky na výstave vHU

Poslaťod Arogancia » Pon 12.05.2014 8:28

Prosím o radu.Je potrebné potvrdenie od veterinára o zdravotnom stave psa ak sa zúčastníme výstavy v Maďarsku? Alebo stačí splniť podmienky ako na našich výstavách?( platný očkovací preukaz -očkovanie proti besnote platné 1 rok, 30 dní.......očkovanie psinka, parvoviróza, leptospiróza ).Ďakujem.
Arogancia
Okoloidúci
 
Príspevky: 1

Re: Výstavy v Maďarsku

Poslaťod eváčik » Uto 13.05.2014 22:04

Ja idem 7.6. do Komároma vlakom EN Metropol o 5:36 z Bratislavy. V Nových Zámkoch sa prestupuje na osobák, ktorý je v Komárne o 7:22. Ďalej sa dá ísť taxíkom, príp. peši, ale je to vraj dosť ďaleko. Ide ešte niekto? Vie niekto, kedy začína posudzovanie? Neviem to nikde nájsť. Budú posielať aj pozývací list? Mala by som si asi overiť, či im prišla prihláška a platba, čo som posielala poštou, ale neviem po maďarsky. Vie niekto ich email? Text si dám preložiť, to nie je problém. Idem prvýkrát do Maďarska, preto toľko otázok. Ak sa mi niekto ozve, budem povďačná. :smile: :ahoj: Len nech sa vydarí počasie.
eváčik
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 22
Bydlisko: Bratislava

Re: Výstavy v Maďarsku

Poslaťod Vikiki22 » Str 14.05.2014 9:06

Z vlakovej stanice KN na miesto konania výstavy je pešo naozaj ďaleko, my sme šli asi 40 minút pešo (aj keď prechádzka popri Dunaji bola pekná).
Posudzovanie sa začína o 10:00. Ak je nejaký problém okolo prihlasovania, tak im môžeš napísať tu: http://www.nevezes.dogshow.hu/index.php ... f=&lang=en (vpravo "Contacs us")
Snáď som aspoň trošku pomohla. :smile:
Vikiki22
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 11060
Bydlisko: Dubník, okr. NZ

Re: Výstavy v Maďarsku

Poslaťod eváčik » Str 14.05.2014 16:42

Ďakujem veľmi pekne za radu :ahoj:
eváčik
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 22
Bydlisko: Bratislava

Re: Výstavy v Maďarsku

Poslaťod wawusha » Pon 16.06.2014 13:21

Ahojte, ponukam moznost odvozu psa na vystavu v Debrecine (19.-20.7.2014) z Ba a blizkeho okolia. Ponuka plati iba pre mensie a stredne plemena, so zvladnutou povahou. Popr. viem odviest 1osobu so psom. V pripade zaujmu ma prosim kontaktujte na 0901777502.
wawusha
Okoloidúci
 
Príspevky: 1
Bydlisko: Rajka

Re: Výstavy v Maďarsku

Poslaťod Leila Tobrok » Ned 31.08.2014 8:21

ahojte, prosím, kde nájdem podmienky na JCH a CH pre HU? Ďakujem
http://www.tobrok.sk
Plánujeme šteniatka, vrh "I" - Leonberger - zima 2022 / jar 2023
Leila Tobrok
Chovateľ
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5940
Bydlisko: terra Illmer castri Zolgagyeriensis

Re: Výstavy v Maďarsku

Poslaťod Vikiki22 » Ned 31.08.2014 8:42

Je tu téma s podmienkami šampionátov, tam to nájdeš. :smile:
EDIT: viewtopic.php?f=7&t=1137&start=600#p1061471
Vikiki22
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 11060
Bydlisko: Dubník, okr. NZ

Re: Výstavy v Maďarsku

Poslaťod aponi » Str 17.09.2014 16:15

Neviete mi povedať, že či na výstave 11-12.10 sa dá získať titul šampión, ked tam bude aj klubovka ?
aponi
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 848
Bydlisko: Rastislavice

Re: Výstavy v Maďarsku

Poslaťod Leila Tobrok » Pon 27.04.2015 9:58

Ahojte, v piatok ideme na klubovku do Budapešti, Hungexpo, počas trojdňovej výstavy. Nejaké rady ako sa tam dosť a čomu sa vyhnúť? Čítam rôzne názory, najmä na dopravu na výstavisko... Niečo aktuálne máte?
http://www.tobrok.sk
Plánujeme šteniatka, vrh "I" - Leonberger - zima 2022 / jar 2023
Leila Tobrok
Chovateľ
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5940
Bydlisko: terra Illmer castri Zolgagyeriensis

Re: Výstavy v Maďarsku

Poslaťod misha.421 » Pon 27.04.2015 19:48

Ahoj,my sme boli tam svetovke :no: jedine asi by som este pred vstupom prestudovala v ktorej hale budes vystavovat ,je to tam fakt obrovske a podla toho by som aj nasla parking,my ideme v sobotuuu,budeme drzat palce :no:
misha.421
Snoopy
 
Príspevky: 122

Re: Výstavy v Maďarsku

Poslaťod Petula » Pon 04.05.2015 11:53

Ahojte,
nechystá sa niekto na výstavy v Maďarsku, konkrétne Székesfehervár 20. a 21.6. a Szombathely 12.7. sobota?
Hladám spolucestujúcich, buď by som vzala auto, alebo by sme sa k niekomu pridali. Mám jednu nekonfliktnú fenku kólie. Sme z Bratislavy a môžme sa niekam priblížiť, prípadne niekoho vyzdvihnúť.
A ešte jedna otázka, nemá niekto skúsenejší nejaký tip na ubytovanie v Székesfeherváry?
Vďaka :smile:
Petra a Clarity
Petula
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8

PredchádzajúciĎalší

Späť na Výstavy