Doprava zdarma na Barfer.sk MATTPHOTO fotograf Večerné venčenie na Hafshope

Svadba

Sem môžete písať aj to čo sa netýka psov.

Re: Svadba

Poslaťod Klaudiva » Sob 01.02.2014 16:04

CraObs píše:"v poslednom čase"? nebuď ako malá, toto nepozvanie sa môže ťahať celý život potom.. sa zamysli či ti za to teda stoja..

Tak túto istú dilemu riešim aj ja, ale nevidím dôvod obskakovať okolo zadku niekomu, kto mi zo srdca nedopraje. Takže sme zredukovali počet hostí a budem mať tam len ľudí, o ktorých viem, že si to zaslúžia. Neviem sa zo srdca zabávať s niekým za chrbtom kto do mňa očami pichá, len preto, lebo je to rodina.
Čokoľvek živé si pripútaš k sebe, si za to zodpovedný.
Klaudiva
Okoloidúci
Obrázok užívateľa

Barfer.sk

Poslaťod CraObs » Sob 01.02.2014 16:32

tak rozdiel je či je to rodina dlhodobo (odjakživa) debilná, alebo len proste ste poslednú dobu mali nejaké nezhody (ktoré sa proste utrasú)..
havran k papagájovi sadá..
".... challenge accepted !!! " D - 15122014 0025 3770 51 A - 20062017 1430 3650 50 Obrázok
CraObs
Big Dog
Obrázok užívateľa

Poslaťod Klaudiva » Sob 01.02.2014 17:21

Debilní sú striedavo. Sú mesiace, roky keď sú v pohode ( ale vačšinou len vtedy ak vidia nejaký osoh a vedia využiť) a teraz sme v štádiu, že dva roky sa nebavíme ( teraz ma momentálne nepotrebujú využívať).Mám ich rada, neželám im nič zlé, len viem, že oni na to nie sú tak isto. Dokonca mojej mame vyveštili aj to, že ma partner z domu vyhodí a budem bezdomovec :pac: . Aspoň viem čo mi želajú :joint:
Klaudiva
Okoloidúci
Obrázok užívateľa

Poslaťod Ulfheiðr » Sob 01.02.2014 19:54

Darley, každé tie šaty sú úplne z iného súdku. Takže to je ozaj prudko vec vkusu, ale za mňa tiež tie prvé. :jop: Tá krinolína mi mi príde taká, ... hmm. :zz: nepoužiteľná

Inak čo sa týka hostí, sú ludia, ktorí ani len nedostanú oznámenie, nieto že by mali ešte špatiť na svadbe... a to hovorím o blízkych osobách (nie z mojej strany). :ach: V tomto sme nekompromisní, nikoho sme nepozvali so slušnosti, všetko sú to len ludia s ktorými sa navzájom vážime a ctíme a presne ako píšeš, si to zaslúžia. :yes:
“The scuba diver dives to look around. The freediver dives to look inside.
Ulfheiðr
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod weron » Sob 01.02.2014 20:03

Ulfheiðr píše:nikoho sme nepozvali so slušnosti, všetko sú to len ludia s ktorými sa navzájom vážime a ctíme a presne ako píšeš, si to zaslúžia.

:poklona: :jop:
"if we wait until we´re ready, we´ll be waiting for the rest of our lives."
weron
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Tasha » Ned 02.02.2014 11:04

ulf, u nás je to tak isto. Ako mne sú tie osoby veľmi blízke, len za posledný rok uprednostnili zhodou okolností práve rodinu, ktorá nedostane ani len to oznámenie. a ak by sa náhodou aj objavili na svadbe na ich dám odtiaľ vyviesť so zákazom vstupu. no a tí mne blízky pozvaní budú. A ostatné bude záležať už len na nich.
no a šaty, áno sú úplne rozdielne, ale na oboch ma niečo priťahuje. oboje sú krásne. ja to vidím tak, že pôjdem do svadobného salónu vyskúšať si tieto dva typy šiat a uvidí sa ktoré si nakoniec objednám
Tasha
Chovateľ
Obrázok užívateľa

Poslaťod Klaudiva » Ned 02.02.2014 12:37

Ja dokonca plánujem oznámenia v minulom čase pre tých čo pozvaní nebudú, aby ani náhodou nedošli gratulovať a škeriť sa mi tam. :jazyk:
Ak náhodou niekto z vás vie naň dobrý text budem veľmi rada.
Klaudiva
Okoloidúci
Obrázok užívateľa

Poslaťod katkariinka » Ned 02.02.2014 12:48

ked sa uz udalost stala, tak je to sprava :)))

Davame vam na znamost, ze sme sa toho a toho dna vzali. Svadobne dary posielajte na adresu: --- :haha:
Nazory vyjadrene v prispevkoch vychadzaju z mojich skusenosti s vlastnymi psami a zo studia literatury. Nemam zlozene ziadne skusky. Som uplny laik. Kazda rada je bez zaruky a pouzitie na vlastne riziko. Ak mate pochybnosti, vyhladajte odbornu pomoc.
katkariinka
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Klaudiva » Ned 02.02.2014 13:42

katkariinka píše:ked sa uz udalost stala, tak je to sprava :)))

Davame vam na znamost, ze sme sa toho a toho dna vzali. Svadobne dary posielajte na adresu: --- :haha:

dobré.... to druhé asi použijem :jupi: len škoda, že neuvidím tie tváre, ktoré si to prečítajú.
Pravdu povediac myslela som si, že s touto dilemou koho pozvať a koho z toho vynechať som sama. Ale nié :lol:
Klaudiva
Okoloidúci
Obrázok užívateľa

Poslaťod Ulfheiðr » Pon 03.02.2014 17:22

U nás tí čo majú prísť už o všetkom vedia, čiže nič také ako pozvánky nebudeme tlačiť, urobíme iba oznámenie s dátumom pre všetkých ako pamiatku a pre zvyšok iba ako oznámenie, nič viac, nič menej, takže sa tam určite nedostaví niekto neželaný, bo sa na tých oznamkách nebude písať kde to je :ha: ...kokso, to už je skoro kamufláž :prd:
Urobíme len všeobecné niečo na zmysle radostne oznamujeme, bla bla, že dňa xy L+M vstúpia do zväzku manželského, bla bla. :heh: Ako sa dá postrehnúť, text ešte nieje vymyslený :haha:

Offtopic: Inak je to velmi smutné, keď sa rodiny takto do...., že človek musí premýšlať nad tým, koho tam doslova nechce. A ja som aj povedala, že tie osoby nedostanú ani to oznámenie, lebo by ma to urazilo.
“The scuba diver dives to look around. The freediver dives to look inside.
Ulfheiðr
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Silvuch » Pon 03.02.2014 17:41

ja tam mojich bratrancov a sestranice chcem. Chcem aj kamaratov vsetkych, sakra, kto to bude platit všecko?
JSUT*

Dont panic
Silvuch
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod wer » Pon 03.02.2014 18:30

ja sj zaplatim za seba :ha:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Silvuch » Pon 03.02.2014 18:31

ty sedis vedla nevesty, je ti jasne. :lol:
JSUT*

Dont panic
Silvuch
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod janajka » Pon 03.02.2014 19:13

vsak ked aj niektore "rande" boli spolu, tak aj na svatbe spolu, nieee :joint: Prva svatba, kde budem ja, silvuch a wer by to bola. Jupiii.
janajka
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod CraObs » Pon 03.02.2014 19:16

ono poväčšinou sa svadba zaplatí sama :ha: teda čo sa natlačí do hostiny sa "vyberie" na daroch..
havran k papagájovi sadá..
".... challenge accepted !!! " D - 15122014 0025 3770 51 A - 20062017 1430 3650 50 Obrázok
CraObs
Big Dog
Obrázok užívateľa

PredchádzajúciĎalší

Späť na Voľná Diskusia