Doprava zdarma na Barfer.sk MATTPHOTO fotograf Večerné venčenie na Hafshope

Svadba

Sem môžete písať aj to čo sa netýka psov.

Svadba

Poslaťod Tasha » Pia 24.01.2014 10:58

čo všetko prichystať, na čo nezabudnúť? aké tradície podporujete, aké nie? no jednoducho všetko čo sa svadby týka.
Tasha
Chovateľ
Obrázok užívateľa

Barfer.sk

Re: Svadba

Poslaťod katkariinka » Pia 24.01.2014 11:11

Jaaaj, nasa svadba bola super, perfektná akcia, skveli ludia, dobré jedlo a víno.
Hlavne mat svedkov a občianku :) vsetko ostatne sa vyrieši za pochodu.
Nazory vyjadrene v prispevkoch vychadzaju z mojich skusenosti s vlastnymi psami a zo studia literatury. Nemam zlozene ziadne skusky. Som uplny laik. Kazda rada je bez zaruky a pouzitie na vlastne riziko. Ak mate pochybnosti, vyhladajte odbornu pomoc.
katkariinka
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod sabe » Pia 24.01.2014 11:13

Podla coho si vlastne clovek vybera svedka? Su na to nejake zvyklosti? Alebo ako to funguje? (nebola som na vela svadbach, takze nemam od koho odkukat)
Obrázok
sabe
Junior
Obrázok užívateľa

Poslaťod katkariinka » Pia 24.01.2014 11:19

Niektori si zvyknu brať za svedka birmovnych rodičov, casto vidam surodencov a dobrých kamaratov.
Ja som mala sestru a moj manžel kamarata.
Nazory vyjadrene v prispevkoch vychadzaju z mojich skusenosti s vlastnymi psami a zo studia literatury. Nemam zlozene ziadne skusky. Som uplny laik. Kazda rada je bez zaruky a pouzitie na vlastne riziko. Ak mate pochybnosti, vyhladajte odbornu pomoc.
katkariinka
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Tasha » Pia 24.01.2014 11:24

ja budem mať sestru. zoznam hostí je ešte v riešení. mám tam 3 ľudí (rodina) nad ktorými veľmi uvažujem, či sa na nich nevy :kak: hudba je zatiaľ v riešení, sálu máme vybranú. fotograf je v riešení, kuchára máme vybaveného. svadobnú kyticu a vlastne celkovo farbu svadby riešim. chcem určite slnečnice kombinované s niečím. neviem s čím.
Tasha
Chovateľ
Obrázok užívateľa

Poslaťod Bad » Pia 24.01.2014 11:34

my měli cimbálovku :jop: :jop: :jop:
Bad
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod katkariinka » Pia 24.01.2014 11:35

Cirkevný ci civilny sobáš?
A cca kolko ľudí
katkariinka
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod weron » Pia 24.01.2014 12:08

vsetci chvalia cimbalovku, no ja som sa pri nej strasne nudila :hi:
svedkovia podla toho kto ti je ako blizky , ja som som bola tak nevesta mala najlepsieho kamarata od detstva a zenich tiez kamarata. sesterka mala zasa svoju sestru myslim ...
verim ze zoznam hosti vie byt zapeklity problem, hlavne pri istych clenoch rodiny ... a neznasam pozvania zo slusnosti, lebo sa to patri ... :ach: moja svadba moje prachy tak ja si vyberiem koho tam chcem :heh:
"if we wait until we´re ready, we´ll be waiting for the rest of our lives."
weron
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod katkariinka » Pia 24.01.2014 12:11

My sme mali DJ, okrem toho na hodku terchovsku muziku a cca hodku nam hrali aj kamaráti, co maju kapelu
katkariinka
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Bad » Pia 24.01.2014 12:12

Offtopic:
weron píše:vsetci chvalia cimbalovku, no ja som sa pri nej strasne nudila

neumíš čardáš? :lol:
Bad
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Tasha » Pia 24.01.2014 13:23

Cirkevny. Ja chcem svadbu v kostole ;) mna to tiez viac taha k dj ale ktovie. A ako je to s druzickami u nas. Mne sa paci ako to maju v am.filmoch, niekolko druziciek. A co sa tyla hosti, praveze mi su resp.boli blizky. Ale v poslednom case ma vazne nasrali takze neviem neviem
Tasha
Chovateľ
Obrázok užívateľa

Poslaťod CraObs » Pia 24.01.2014 13:41

"v poslednom čase"? nebuď ako malá, toto nepozvanie sa môže ťahať celý život potom.. sa zamysli či ti za to teda stoja..
havran k papagájovi sadá..
".... challenge accepted !!! " D - 15122014 0025 3770 51 A - 20062017 1430 3650 50 Obrázok
CraObs
Big Dog
Obrázok užívateľa

Poslaťod Bára » Pia 24.01.2014 13:44

A počet hostí? Máte alebo mali ste to rozdelené pol na pol?
Bára
Big Dog
Obrázok užívateľa

Poslaťod Dorotka_01 » Pia 24.01.2014 13:48

Myslíš financne pol na pol?
Inak, co sa týka druziciek, ja osobne by som bola komplet nestastna, ak by ma niekto chcel navliect dosiat urcitej farby a strihu..
Kto chce kráčať cez plamene, musí vedieť, že sa popáli.
Zo všetkého ber si poučenie.
Výhovorka tých, čo prehrali.
Keby šťastie prišlo, keď my chceme, keby láska vzbĺkla na rozkaz, nebolo by šťastia v tepnách zeme, ani lásky nebolo by v nás.
V. Mihálik
Dorotka_01
Hafan
Obrázok užívateľa

Poslaťod Bára » Pia 24.01.2014 13:51

Myslím počtom pol na pol :smile: Viem, že niektorí si dávajú limity, že z jednej strany 50, z druhej strane 50 (napríklad)
Bára
Big Dog
Obrázok užívateľa

Ďalší

Späť na Voľná Diskusia