POMOC! Fenka babka a jej zavislost na steniatkach dcery

Sem píšte to čo neviete nikam zaradiť.
Pravidlá fóra
Pravidlá pre sekciu Ostatné :

1. Nezamieňajte si túto sekciu s voľnou diskusiou. Sekcia ostatné slúži ako poradňa pre vaše problémy. Nepridávajte sem príspevky typu ,,Aké psie mená sa vám páčia ??" to patrí do voľnej diskusie.

2. Zakladajte tu témy ktoré už neviete kam máte pridať tak ich dáte sem a ak sa hodia inam moderátori ich prenesú.

POMOC! Fenka babka a jej zavislost na steniatkach dcery

Poslaťod Kejtie » Str 08.01.2014 21:38

Ahojte,

strazim na tyzden Strelku, dceru mojej fenky Ester. Strelka ma mesiac stare steniatka a tie su tu samozrejme tiez. Lenze babka - Ester chytila velmi silne materinske pudy. Stale sa snazi dostat ku stenatam, skrabe na dvere, zavyja a knuci za nimi. Ked ju ku steniatkam pustime, nechava sa od nich cucat, aj ked samozrejme ziadne mlieko nema, a co je najhorsie, nechce chuda mamu Streku ku steniatkam pustit. Cucat uz velmi nepotrebuju, Streka uz ich ani skoro nechce kojit, ale skor ma trapi, aka je Ester az obsesna na tie steniatka... Stalo sa vam nieco podobne, alebo ste o niecom takom poculi, pripadne ako ste to riesili?

Dakujem pekne za odpovede.
Kejtie
Okoloidúci
 
Príspevky: 1


Re: POMOC! Fenka babka a jej zavislost na steniatkach dcery

Poslaťod Ivanka.P » Pia 10.01.2014 12:09

Aj moja 8r. fena mala mlieko pri cudzích šteňatách, ale nikdy nebola nijako na ne majetnícka. Toto je možno trochu extrém a možno aj rozmaznanosť staršej, to neviem posúdiť. Každopádne nezávidím, lebo musia byť z toho na nervy aj feny, aj štence aj majitel. :ua:
Ivanka.P
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2735
Bydlisko: Bratislava

Re: POMOC! Fenka babka a jej zavislost na steniatkach dcery

Poslaťod Ulfheiðr » Pia 10.01.2014 16:08

Ahojček,
toto nieje vec, čo dokážeš vyriešiť za deň-dva, aby bol do konca týždňa pokoj. Ak ich máš doma len na týždeň, tak to proste nejak vydržte, starú k nim nepúšťaj a hotovo. Chápem,že ten týždeň nebude jednoduchý, ale. :no:
“The scuba diver dives to look around. The freediver dives to look inside.
Ulfheiðr
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6089
Bydlisko: riečny kilometer 1852


Späť na Ostatné