Dávkovanie

Sem píšte všetko ohľadne granúl.

Dávkovanie

Poslaťod katka15 » Pon 06.10.2008 10:27

Ahojte, vie mi niekto poradit kolko mame davat steniatku ( 1 kilo a 11 tyzdnov) granul Trainer Baby Mini? Na krmive to je nejake neprehladne...Dakujem...

Totiz na obale je napisane pre 2-mesacneho psika 155g (cize cca 80g pre 1mesacneho) zda sa mi to nejak vela... pretoze ked som pozerala Trainer Natural tak tam bolo 30g na den. Moze to byt taky rozdiel? tych 80g na den sa mi zda vela, neviem, ale nechcem to zanedbat...
Naposledy upravil katka15 dňa Pon 06.10.2008 10:54, celkovo upravené 1
katka15
Okoloidúci
 
Príspevky: 6

Re: Trainer baby Mini - aka davka za den?

Poslaťod Casey » Pon 06.10.2008 10:52

...pozri si v tabulke vahu psika v dospelosti a aktualny vek steniatka.....kde sa ti to v tabulke stretne tak to je spravna davka :lol:

Obrázok
Casey
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 354
Bydlisko: Bratislava - Vrakuňa

Re: Trainer baby Mini - aka davka za den?

Poslaťod katka15 » Pon 06.10.2008 10:57

casey, dik, takze ta vaha to je v dospelosti? ja som myslela ze aktualna vaha...
katka15
Okoloidúci
 
Príspevky: 6

Re: Trainer baby Mini - aka davka za den?

Poslaťod Casey » Pon 06.10.2008 11:00

....ano je to vaha v dospelosti....na niektorych vrecach to neni uvedene a novacik to potom nevie a krmi podla aktualnej vahy :no:
pockaj ty mas este povodny trainer ? ta tabulka odomna je na natural....takze si pozri tu na vreci
Casey
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 354
Bydlisko: Bratislava - Vrakuňa

Re: Trainer baby Mini - aka davka za den?

Poslaťod katka15 » Pon 06.10.2008 11:02

Casey, este jednu otazocku :)a ta tabulka je pre Trainer Baby Mini alebo vseobecne?

ved prave, pre Trainer baby Mini to vychadza ovela viac gramov na den...preto neviem, ci tam maju nejaku chybu alebo co :(
katka15
Okoloidúci
 
Príspevky: 6

Re: Trainer baby Mini - aka davka za den?

Poslaťod Casey » Pon 06.10.2008 11:06

nerozumiem otazke....ako vseobecne ? kazde granule maju ine davkovanie....a tabulku maju na vreci uvedenu :lol:
Casey
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 354
Bydlisko: Bratislava - Vrakuňa

Re: Trainer baby Mini - aka davka za den?

Poslaťod katka15 » Pon 06.10.2008 11:09

casey, myslela som vseobecne pre Trainer...
pretoze u Trainer |Natural to vychadza takych 40g a Trainer Baby Mini 80g...
katka15
Okoloidúci
 
Príspevky: 6

Re: Trainer baby Mini - aka davka za den?

Poslaťod Casey » Pon 06.10.2008 11:11

neexistuje univerzalna tabulka...nakolko kazde granule maju ine zlozenie = kazde granule maju ine davkovanie
Casey
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 354
Bydlisko: Bratislava - Vrakuňa

Re: Trainer baby Mini - aka davka za den?

Poslaťod katka15 » Pon 06.10.2008 11:22

Casey a odkial mas tu tabulku? chcela by som najst tabulku pre to moje krmivo...
katka15
Okoloidúci
 
Príspevky: 6

Re: Trainer baby Mini - aka davka za den?

Poslaťod Casey » Pon 06.10.2008 11:26

ake to mas ? ...tieto ?

Obrázok

....lebo tie sa uz nevyrabaju a distributor ich stiahol zo stranky :ua:
Casey
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 354
Bydlisko: Bratislava - Vrakuňa

Re: Trainer baby Mini - aka davka za den?

Poslaťod katka15 » Pon 06.10.2008 11:29

ano, mam tie, ved prave, ze som nikde nenasla taku tabulku ... Objednala som to zo zvieratka.sk, tam este nemaju natural granule...ale myslim ze nabuduce kupim tie Natural
katka15
Okoloidúci
 
Príspevky: 6

Davkovanie...

Poslaťod WarLord » Uto 28.07.2009 8:27

Mam 7 mesacneho staforda... Veterinar mi odporucil dennu davku 30g pre psa... Mne sa to zda velmi malo... Aky je Vas nazor? Je to v poriadku alebo davat mu viac?
ObrázokObrázok
ObrázokObrázok
WarLord
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 29
Bydlisko: Košický kraj

Re: Davkovanie...

Poslaťod elienka » Uto 28.07.2009 8:28

asi myslel 130 gramov nie?
elienka
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 264
Bydlisko: Senica

Re: Davkovanie...

Poslaťod lara » Uto 28.07.2009 8:55

:pac: :pac: už len zdravý rozum ti hovorí že 30g je žalostne malo.. v podstate nič.. aj 130 g je malo pre staforda.. na každých granuliach je davkovanie podla veku a hmotnostnej kategorie, aj to je však len orientačne a presne to už musíš zistiť ty.. ak kupuješ nejaké ine balenie, kde nie je uvedene davkovanie, tak si pohladaj na internete..
If it's not a Doberman it's just a dog.
lara
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1946
Bydlisko: Galanta

Re: Davkovanie...

Poslaťod bullmastiff » Uto 28.07.2009 10:49

lara píše::pac: :pac: už len zdravý rozum ti hovorí že 30g je žalostne malo.. v podstate nič.. aj 130 g je malo pre staforda.. na každých granuliach je davkovanie podla veku a hmotnostnej kategorie, aj to je však len orientačne a presne to už musíš zistiť ty.. ak kupuješ nejaké ine balenie, kde nie je uvedene davkovanie, tak si pohladaj na internete..

presne tak :jop: :yes: , 30 g :oo: ak si to skusil tak si si už musel všimnúť že chudne ne???je to strašne málo a to je štena vo vývoji, ten doktor je riadny k____t :ha: , ešte že sa apoň pýtaš :no: :jop:
bullmastiff
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 269

Ďalší

Späť na Granule a konzervy