Prekážky a ich výroba

Sem píšte všetko ohľadne agility.

Re: Prekážky a ich výroba

Poslaťod Tinka123 » Pia 11.10.2013 14:40

Ahojte, neviem kam to mám dať tak to napíšem sem keď že to súvisí s prekážkami. Tak že z kade máte agility tunel. Chcela by som nejaký keď že sme celkom úspešne prekonali prekážky tak by som chcela začať s tunelom. Aby som aspoň mohla mať agi. dráhu.
Tinka123
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 485

Re: Prekážky a ich výroba

Poslaťod kikus16 » Ned 27.10.2013 15:28

http://www.heureka.sk/?h%5Bfraze%5D=agility+tunel tu máš niekolko tunelov k dispozici :) bohuzial nie su najlacnejsie :(
kikus16
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 58

Re: Prekážky a ich výroba

Poslaťod Tinka123 » Pon 28.10.2013 13:51

Nenašlo by sa aj niečo lacnejšie? :lol: Alebo sa nedá kúpiť v nejakom kamennom obchode??
Tinka123
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 485

Re: Prekážky a ich výroba

Poslaťod Tina a Aňa » Uto 19.11.2013 18:54

Ahoj, predám staršiu, pevnú, železnú kladinu na agility. Vhodné domov, alebo začínajúcemu klubu. My sme sa konečne dočkali novej :smile: Info : 0905253121
Tina a Aňa
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 16

Re: Prekážky a ich výroba

Poslaťod tera » Str 27.11.2013 9:29

Tina a Aňa píše:Ahoj, predám staršiu, pevnú, železnú kladinu na agility. Vhodné domov, alebo začínajúcemu klubu. My sme sa konečne dočkali novej :smile: Info : 0905253121

dáka fotka by sa nenašla? my už kladinu máme, ale pre ostatných :smile:
tera
Big Dog
 
Príspevky: 1916
Bydlisko: Horná Streda

Re: Výroba agility skočiek

Poslaťod Slausa » Sob 08.02.2014 13:57

vyrobene, fotka je este z leta, teraz ich mam natrete na cerveno. bocnice su trojuholnikove, peso sa nezmesti
skladne. su z dreva zo stareho regala vietor neprevraca, drzia :jop:
Prílohy
DSCI0130.JPG
Slausa
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1479

Re: Prekážky a ich výroba

Poslaťod dadulienka66 » Ned 01.06.2014 21:12

Ahojte,nemate niekto na cvicaku nepotrebne prekazky? Najlepsie acko, kladina, hojda, pripadne pevny tunel (kludne aj s dierami). Mozu byt aj pokazene. Za symbolicku cenu,pripadne len za odvoz :-)
dadulienka66
Okoloidúci
 
Príspevky: 1

Re: Prekážky a ich výroba

Poslaťod pedrofuture » Štv 10.07.2014 21:57

ahoj, mame nad vory taky starsi tunel, ktory uz nepouzivame. Odkial si?
Pisem blog o psikoch na http://www.svetpsov.sk/blog-o-psoch/c2. Mam maleho psa, ktory sa kamarati s velkym :)
Obrázok
pedrofuture
Okoloidúci
 
Príspevky: 8

Re: Prekážky a ich výroba

Poslaťod Tina a Aňa » Pon 08.09.2014 14:39

Ahoj, predám staršiu, pevnú, železnú kladinu na agility. Vhodné domov, alebo začínajúcemu klubu. :smile: Info : 0905253121, cena 120€ plus odvoz
Tina a Aňa
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 16

Re: Prekážky a ich výroba

Poslaťod aNeMiC » Str 10.12.2014 17:36

Obrázok

My máme doma takúto :-) Oco vyrobil <3 Sú to len trubky, na nich nejaké držiaky a na držiakoch ďalšia trubka, skočka je bojužiaľ pevne v zemi :-D Takže na nej trénujeme a dolaďujeme skoky a obiehanie ... no, nemá bočnice. Ak niekedy trénujem bočníce, pridám si tam kartón, ktorý som vystrihla do tvaru bočníc :-)
...Dream as if you'll live forever. Live as if you'll die today...
aNeMiC
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 554
Bydlisko: ♡ Rajecká dolina ♡

Ako poviť agility skočku?

Poslaťod Baška a psi » Pia 17.04.2015 22:39

Prosím vás .. Ako a z čoho si mám vyrobiť Agility skočku?
Ďakujem za rady :no:
Baška a psi
Okoloidúci
 
Príspevky: 1

Prenášanie prekážok

Poslaťod Emížek96 » Pia 29.05.2015 17:54

Ahojte! :ahoj:
Nedávno sme začali s agility. Cvičili sme na provizórnych skočkoch a teraz by som ich chcela vyrobiť. Problém je však ten, že keď ich vyrobím, tak ako ich budem prenášať, napr. z domu na tréningový plac. Vedeli by ste mi prosím poradiť, ako to zmontovať tak, aby sa dali rozobrať a dať do tašky?
Ďakujem za vaše skoré nápady, rady a odpovede :)
Emížek a Bobi :smile:
Emížek96
Okoloidúci
 
Príspevky: 3

Re: Prekážky a ich výroba

Poslaťod aNeMiC » Pia 29.05.2015 21:13

Hi ^^ reagujem príliš neskoro no aj tak :smile:
Mne ocino vyrobil z takých plynárenských trubiek. Tam dal také držiatka, na ktoré sa pokladá trubka cez ktorú sa preskakuje (urobil tam dva páry) - tie "držiatka" sa dajú vyrobiť aj doma. Oblepil izolačkou a bolo to :smile: foto je vyššie, hneď nad tvojim príspevkom. Nevyhodá je, že je skočka zahlobená v zemi, takže sa nedá presúvať.
...Dream as if you'll live forever. Live as if you'll die today...
aNeMiC
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 554
Bydlisko: ♡ Rajecká dolina ♡


Re: Prekážky a ich výroba

Poslaťod Soni a Ivka » Str 14.10.2015 9:57

Máte tu niekto prekážky z pvc ? Potrebovala by som pár rád napr. či sú tieto tyčky vhodné http://tvarovky-trubky.heureka.sk/ppr-rura-20x2_8-pn16/ a daju sa takéto materialy kúpiť aj napr. v moutfilde , hormbachu ? Lebo poštvné na e-shopoch je dosť drahé :ua:
Soni a Ivka
Snoopy
 
Príspevky: 103

PredchádzajúciĎalší

Späť na Agility