Danube Duo CACIB Bratislava, 26.-27.10.2013

Výstavy, ktoré už máme za sebou - podeľte sa s nami o vaše výsledky, zážitky a pripomienky

Re: Danube Duo CACIB Bratislava, 26.-27.10.2013

Poslaťod drymarchon » Pon 28.10.2013 13:19

lenli píše:
a inak ako ste dopadli? :smile:


V1,CAC, res. CACIB oba dni :jupi:


a šak to je super. gratulujem :aplause:
ZAMARATAN FCI - chovateľská stanica československých vlčiakov
http://www.csv.wbl.sk
drymarchon
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2924
Bydlisko: Liptov

Re: Danube Duo CACIB Bratislava, 26.-27.10.2013

Poslaťod Norby » Štv 31.10.2013 23:43

Inak sukromne fotky by si mohli usporiadatelia v oficialnej galerii na oficialnej webstranke odpustit!!!
Norby
Okoloidúci
 
Príspevky: 13

Re: Danube Duo CACIB Bratislava, 26.-27.10.2013

Poslaťod Nia » Pia 01.11.2013 9:28

Súkromné fotky? ja tam žiadne také nevidím. Sú tam oficiálne fotky zo záverečných súťaží a fotky z diania na výstave, ktoré nevyzerajú ako súkromné...
Obrázok
Nia
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3073
Bydlisko: Levice

Re: Danube Duo CACIB Bratislava, 26.-27.10.2013

Poslaťod Vikiki22 » Pia 01.11.2013 17:08

Norby, ak si na nejakej fotke a vadí ti to, tak im napíš. Myslím, že nebude problém, aby tú danú fotku odtiaľ stiahli.
Vikiki22
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 11060
Bydlisko: Dubník, okr. NZ

Re: Danube Duo CACIB Bratislava, 26.-27.10.2013

Poslaťod Norby » Sob 02.11.2013 22:26

nie kazdemu je dovolene po vystave sa fotit na stupni vitazov a uz vobec nie kazdeho fotka sa dostane do oficialnej galerie z vystavy, ale niekomu sa to preda len podari :ha:
Nia píše:Súkromné fotky? ja tam žiadne také nevidím. Sú tam oficiálne fotky zo záverečných súťaží a fotky z diania na výstave, ktoré nevyzerajú ako súkromné...
Norby
Okoloidúci
 
Príspevky: 13

Re: Danube Duo CACIB Bratislava, 26.-27.10.2013

Poslaťod simba606 » Ned 03.11.2013 7:48

Norby píše:nie kazdemu je dovolene po vystave sa fotit na stupni vitazov a uz vobec nie kazdeho fotka sa dostane do oficialnej galerie z vystavy, ale niekomu sa to preda len podari :ha:
Nia píše:Súkromné fotky? ja tam žiadne také nevidím. Sú tam oficiálne fotky zo záverečných súťaží a fotky z diania na výstave, ktoré nevyzerajú ako súkromné...


Ty musis mať tých organizátorov strašne v žalúdku, čo prispevok to kritika a to hlave čo sa týka výstav organizovaných týmito organizátormi ... viď tvoje všetky príspevky ... 90% z nich je na Prešovské výstavy a teraz na BA .. a tie organizoval rovnaký človek ak mám dobre info .....
]Je to váš priateľ, partner, ochranca, váš pes. Vy ste jeho život, jeho láska, jeho pán. bude patriť vám, bude vám verný a spoľahlivo vám bude slúžiť do posledného úderu srdca. Vašou úlohou je byť hodný jeho oddanosti.
simba606
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 128
Bydlisko: Prešov/Pezinok

Re: Danube Duo CACIB Bratislava, 26.-27.10.2013

Poslaťod Nia » Ned 03.11.2013 10:01

Norby píše:nie kazdemu je dovolene po vystave sa fotit na stupni vitazov a uz vobec nie kazdeho fotka sa dostane do oficialnej galerie z vystavy, ale niekomu sa to preda len podari :ha:
Nia píše:Súkromné fotky? ja tam žiadne také nevidím. Sú tam oficiálne fotky zo záverečných súťaží a fotky z diania na výstave, ktoré nevyzerajú ako súkromné...

Neviem ako to myslíš, no viem, že výstava mala aj svojho oficiálneho fotografa, ktorý fotil KAŽDÉHO kto bol na stupni víťazov. Asi sa ti nepáči že tam nie si ty..
Btw. Podľa mňa sa výstava vydarila, celkovo bola dobre organizovaná, veľké kruhy, veľa priestoru okolo nich ( teda aspoň hore) a záverečkový bol tiež veľmi pekný.
A keď sa ti nepáči, nikto ťa nenúti na výstavy chodiť
Obrázok
Nia
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3073
Bydlisko: Levice

Re: Danube Duo CACIB Bratislava, 26.-27.10.2013

Poslaťod JCD » Sob 09.11.2013 15:31

Mne sa vystava velmi pacila,organizacia ,kruhy,rozhodcovia,pre mna super :jop: :yes: (sice taka prkotina,ale - dokonca na toaletach bol papier aj poobede :aaa: :smile: ,co som naposedy zazila cez leto v Krajnom )
Neriesim malickosti a slovicka,komu sa nepaci,nech sedi doma a kritizuje pocasie :jazyk:
JCD
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 22

Re: Danube Duo CACIB Bratislava, 26.-27.10.2013

Poslaťod Norby » Štv 14.11.2013 23:17

snad kazdy moze mat nazor, mozno oficialny fotograf fotil aj inych, ale na stranke ich nie je vidno... preco asi? a nikde necitam, ze by som napisal, ze vystava sa mi nepacila, nastastie tuto organizoval roznorodejsi tim a viedol ho Ing. Jursa, ale on nemal potrebu natrepat sa do galerie, kam nepatri... komu sa nepaci iny nazor moze citat len prispevky kt. sa mu pacia, alebo?

simba606 píše:
Norby píše:nie kazdemu je dovolene po vystave sa fotit na stupni vitazov a uz vobec nie kazdeho fotka sa dostane do oficialnej galerie z vystavy, ale niekomu sa to preda len podari :ha:
Nia píše:Súkromné fotky? ja tam žiadne také nevidím. Sú tam oficiálne fotky zo záverečných súťaží a fotky z diania na výstave, ktoré nevyzerajú ako súkromné...


Ty musis mať tých organizátorov strašne v žalúdku, čo prispevok to kritika a to hlave čo sa týka výstav organizovaných týmito organizátormi ... viď tvoje všetky príspevky ... 90% z nich je na Prešovské výstavy a teraz na BA .. a tie organizoval rovnaký človek ak mám dobre info .....
Norby
Okoloidúci
 
Príspevky: 13

Predchádzajúci

Späť na Výstavy v minulosti