VETAMIX-SLOVENSKO

Spoločné objednávky mäsa a potrieb pre psy
Pravidlá fóra
1. Pre každú novú objednávku je potrebné vytvoriť novú tému.
2. Pred vytvorením témy alebo položením otázky si prečítajte Sprievodcu objednávaním.
3. Ak zakladáte tému, použite názov vo forme Eshop - lokalita.
4. Ak zakladáte tému, v prvom príspevku uveďte (aspoň približný) dátum, kedy chcete objednávku realizovať, či chcete byť jej iniciátor, alebo hľadáte niekoho, ku komu by ste sa pripojili.
5. Ak budete objednávku realizovať vy, stanovte si podmienky, za akých sa môžu ostatní k objednávke pripojiť (miesto odberu, množstvo tovaru, možnosť "kiloviek", poštovné, a podobne).
6. Ak sa chcete pripojiť k inej objednávke, berte prosím ohľad na to, ako je tovar dodávaný (napr. mäso v kartónoch), a snažte sa rozumne prispôsobiť (nevyberať si z 20 položiek po jednom kg).
7. Pokúste sa v príspevkoch týkajúcich sa konkrétnej objednávky zadávať od začiatku konkrétne čísla a množstvá, nepripájajte sa k objednávke formou "aj ja by som vzala, ozvi sa, keď budeš objednávať" a podobne.

Re: VETAMIX-SLOVENSKO

Poslaťod SWEET DOGS LIFE » Pon 17.06.2013 21:59

Plánovaný rozvoz na stredu 26.6.2013

Žilina,Vrútky,Ružomberok,Liptovský Mikuláš,Poprad,Levoča,Prešov ,Košice,Sečovska Polianka,Rožňava,Banská Bystrica,Turčianske Teplice
SWEET DOGS LIFE
Nováčik
Obrázok užívateľa

Barfer.sk

Poslaťod SWEET DOGS LIFE » Pon 23.09.2013 23:18

Vážení chovatelia,chceme dať do pozornosti že od 24.9.2013 výrazne znižujeme ceny produktov, tak aby mohli byť dostupné komukoľvek, medzi produktami pribudnú aj lisované krmivá od nemeckej firmy cdVet. Minimálna hodnota objednávky zostáva,tak ako predtým,čiže 50 kg alebo 50 €.V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať na telefónnych číslach ktoré máme uvedené na stránke.
SWEET DOGS LIFE
Nováčik
Obrázok užívateľa

Poslaťod lenka_1705 » Pia 04.10.2013 7:42

hovadzie kusky z vetamixu (1 kg), 3.2 €/kg :hmm:

Obrázok
The easy day was yesterday
lenka_1705
Big Dog
Obrázok užívateľa

Poslaťod sarach » Pia 04.10.2013 7:49

A to nieje nejaké extra bledé na hovädzie? Či to preto zlacňovali produkty???
ObrázokObrázok
sarach
Hafan
Obrázok užívateľa

Poslaťod lenka_1705 » Pia 04.10.2013 7:57

to je bordel...
The easy day was yesterday
lenka_1705
Big Dog
Obrázok užívateľa

Poslaťod Mackie » Pia 04.10.2013 10:54

to su slachy, pluca, a podobne, ze? by som im to vratila, za taku cenu :ach:
gone (421 to go)
<-- mail, FB
Mackie
Multišampión

Poslaťod Buchťa » Pia 04.10.2013 12:48

Leni,

tak to je opravdu strašný humus :hmm: . Naprosto souhlasím s Mackie, je potřeba to reklamovat. Slovenský Vetamix je v tom asi, do určité míry, nevinně. Takto mu to bylo dodáno z českého Vetamixu.
Já, na Tvém místě, bych poslala foto, reklamaci a žádost o nové kvalitní zboží na slov.V., a ještě i na český (tam, mám pocit, nás asi považují za blbce), přímo na vedoucího nákupu a prodeje - soukup@vetamix.cz , ale i na majitele (neboť se domnívám, nebudu psát proč, že ten tak úplně o všem neví) - pavel.brejcha@vetamix.cz
Určitě bych to tak nenechala. Moc držím palce :ahoj:
KDYŽ BOFINEK, FALDÍK A BONINKA NEODEŠLI DO NEBE, TAK CHCI JÍT JEDINĚ TAM, KAM ONI.
JE MI STRAŠNĚ MOC LÍTO, ŽE NEDOKÁŽI VRÁTIT ČAS.
DALA BYCH ZA TO NAPROSTO VŠE, MÍTI TUTO MOŽNOST.
DROBEČCI, NESKUTEČNĚ MI CHYBÍTE :(
Buchťa
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod denktenk » Pon 19.10.2015 1:17

no zaujimalo by ma preco zase tito zdieraci z vetamixu slovenskeho zdrazuju. nakup oproti ceskemu vetamixu sa mi predrazil o 30%... uz som napisal sprosty mail do ceskeho vetamixu nech si tychto zdieracov upracu, ale napiste im aj vy nech to ma vacsi ucinok...
denktenk
Okoloidúci

Poslaťod Nisus » Pon 19.10.2015 22:59

My uvedomelí odtiaľ nekupujeme :lol:
Ja dokážem nakúpiť lacnejšie, kvalitovo niekde úplne inde a s oveľa väčším výberom. Dnes je na trhu si myslím už dosť veľká konkurencia a teda ja som mäso z Vetamixu mala iba raz a naposledy. Tým, že ja mletiny nedávam, tak pre mňa majú absolútne nezaujímavý sortiment a ako sorry, ale ked je v Lidli akcia, tak kura kúpim za 1,69 v potravinovej kvalite :lol:
Ži a nechaj žiť...
Nisus
Big Dog
Obrázok užívateľa

Poslaťod Buchťa » Pia 30.10.2015 14:23

Nisus píše:My uvedomelí odtiaľ nekupujeme :lol:

Offtopic: Nisuska, mám ráda Tvé hlášky :haha: :haha: :haha: - hlavně to slúvko - uvedomelí :heh: :jazyk:
KDYŽ BOFINEK, FALDÍK A BONINKA NEODEŠLI DO NEBE, TAK CHCI JÍT JEDINĚ TAM, KAM ONI.
JE MI STRAŠNĚ MOC LÍTO, ŽE NEDOKÁŽI VRÁTIT ČAS.
DALA BYCH ZA TO NAPROSTO VŠE, MÍTI TUTO MOŽNOST.
DROBEČCI, NESKUTEČNĚ MI CHYBÍTE :(
Buchťa
Šampión
Obrázok užívateľa

Predchádzajúci

Späť na Objednávky