Furminator a ine kefy

Sem píšte ohľadne psích potrieb(kefy,šampóny,hrebene...).

Re: Furminator a ine kefy

Poslaťod Ivanka.P » Pia 03.05.2013 8:49

Ja mám na čivavu aj na RTW ten najväčší. V podstate tam nieje nijaký rozdiel vo velkosti zubov alebo čo ale iba v šírke tej plochy takže ja by som na tvojom mieste radšej ten väčší kúpila, lebo s menším sa na labíkovi dosť narobíš :no:
Ivanka.P
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2735
Bydlisko: Bratislava

Re: Furminator a ine kefy

Poslaťod Tinka123 » Uto 02.07.2013 9:42

Ahojte, aké skúsenosti máte s furminátorom? Chcem ho kúpiť ale neviem či sa mi to oplatí za tie peniaze. A je vhodný aj pre krátkosrsté psy?
Naposledy upravil Tinka123 dňa Uto 02.07.2013 9:50, celkovo upravené 1
Tinka123
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 485

Re: Furminator a ine kefy

Poslaťod hruska » Uto 02.07.2013 9:49

zasa idem byt za zlu :hi: o com si myslis, ze je cela tema s nazvom furminator...? :lol: mas tu popisane skusenosti, pozitivne i tie negativne a nie raz, treba citat :no:
ale rychlo, nie, za tie prachy za original to nestoji.
hruska
Multišampión
 
Príspevky: 7379

Re: Furminator a ine kefy

Poslaťod Tinka123 » Uto 02.07.2013 9:54

Viem máš pravdu. Ospravedlňujem sa. :hi: Neskôr som si všimla že jedna sa toto už pýtala a prečítala som si to.
Tinka123
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 485

Re: Furminator a ine kefy

Poslaťod laski52 » Štv 12.09.2013 9:28

Chcem sa opytat na pouzitie furminatora u Border terriera. Ma hustu podsadu a je potrebne ho trimovat minimalne 2 x do roka. Precital som celu tuto temu a jedina vec co mi to trosku priblizila bola skusenost s pouzitim furminatora na parson r. Teriera ktory bol drsnosrsty. Tak ak ma niekto skusenost s drsnosrstymi alebo drodosrstymi plemenami napiste ci sa oplati tuto vec kupit a ci berie aj kryciu odumretu srst to by zjednodusilo trimovanie. Aj ked trimovanie je pre mna aj psa fascinujuca vec.
laski52
Okoloidúci
 
Príspevky: 5

Re: Furminator a ine kefy

Poslaťod Ivanka.P » Pia 13.09.2013 8:12

Opýtaj sa ešte v téme viewtopic.php?f=80&t=2795&p=1028742&hilit=border+teri%C3%A9r#p965562
Neviem ako je to pri psoch ktorí sa trimujú. :nwm:
Ivanka.P
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2735
Bydlisko: Bratislava

Re: Furminator a ine kefy

Poslaťod iiivetka » Ned 15.09.2013 17:10

No ja mám Border teriéra.
Kvôli nemu som zháňala Furminátor.
Celé roky som ho dávala trímovať, potom neskôr holiť, a teraz už má 15rokov, tak ho len raz - dva krát do týždňa prečešem furmíkom.
Ja by som kombinovala furminátor s trímovaním a s vystrihaním bruška, a ušiek. Trímovanie na brušku nie je pre psa príjemné. Trímovaním sa vytrháva vrchná srsť, ale tá podsada moc nie, na to je dobrý furmíček. Keď ho cca raz za mesiac pretrímujete (stačí to vidieť pár krát a ľahko sa to dá naučiť) a potom každý týždeň (podľa potreby) ho vyčešete furíkom, nebude Vám ani toľko pĺznuť.
:ahoj:
iiivetka
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 313
Bydlisko: Nitra - Klokočina

Re: Furminator a ine kefy

Poslaťod laski52 » Pia 20.09.2013 18:07

Dakujem mne plznutie nevadi je len chcem aby mal peknu a zdravu srst a zdalo sa mi ze furminator by mohol vziat nieco aj z krycej srsti. Mam ho vonku a mam ho vyhradne ako polovneho psa. To ale samozrejme neznamena ze nemoze vyzerat k svetu. A na druhej strane je to fantasticky spolocnik.
laski52
Okoloidúci
 
Príspevky: 5

Re: Furminator a ine kefy

Poslaťod kiwi3 » Pon 23.09.2013 16:16

kiwi3
Okoloidúci
 
Príspevky: 1

Re: Furminator a ine kefy

Poslaťod Ivanka.P » Str 25.09.2013 14:27

To je super, ja ho mám tuším zo zlavy dňa :no: nejakých 9€ stál velký aj s poštovným. Tu to vychádza narovnako :no:
Ivanka.P
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2735
Bydlisko: Bratislava

Re: Furminator a ine kefy

Poslaťod Mackie » Str 25.09.2013 14:31

vsetko do 10€ kludne brat, lacnejsie to uz nebude
ta tu je tota tuja
Mackie
Multišampión
 
Príspevky: 10425
Bydlisko: PO/KE (mon)

Re: Furminator a ine kefy

Poslaťod helenus » Sob 19.10.2013 12:55

Zatupia sa po čase na Furminátore zuby?
helenus
Junior
 
Príspevky: 205

Re: Furminator a ine kefy

Poslaťod Mackie » Ned 20.10.2013 22:11

na mojom ano, resp. ta cepel je z takeho divneho makkeho kovu, ktory sa opotrebuvava
ta tu je tota tuja
Mackie
Multišampión
 
Príspevky: 10425
Bydlisko: PO/KE (mon)

Re: Furminator a ine kefy

Poslaťod Miška111 » Pia 14.02.2014 13:21

Ahojte chcem sa spýtať, má niekto furminator odtiaľ? :) http://www.oplatisa.to/index.php?id=585
Miška111
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 18

Re: Furminator a ine kefy

Poslaťod sarach » Ned 16.02.2014 19:56

Miška111 píše:Ahojte chcem sa spýtať, má niekto furminator odtiaľ? :) http://www.oplatisa.to/index.php?id=585


Ja ho mám z takéhoto niečoho ... funguje ako má. :yes: Len ho nenechaj v horúčave na slnku. Rúčka sa dosť zohreje a vnútro rúčky sa mi zlomilo. Ale sekunďák to vyriešil. :lol:
ObrázokObrázok
sarach
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 774
Bydlisko: Od Galanty až po Novú Baňu

PredchádzajúciĎalší

Späť na Potreby pre psy