Odlúčenie majiteľ - pes

Sem píšte to čo neviete nikam zaradiť.
Pravidlá fóra
Pravidlá pre sekciu Ostatné :

1. Nezamieňajte si túto sekciu s voľnou diskusiou. Sekcia ostatné slúži ako poradňa pre vaše problémy. Nepridávajte sem príspevky typu ,,Aké psie mená sa vám páčia ??" to patrí do voľnej diskusie.

2. Zakladajte tu témy ktoré už neviete kam máte pridať tak ich dáte sem a ak sa hodia inam moderátori ich prenesú.

Re: Odlúčenie majiteľ-pes

Poslaťod Margita » Pon 14.01.2013 18:07

ja som bola najviac z domu dva roky posledny polrok Rody byval so mnou a ten rok a pol som chodila domov tak raz za tri mesiace,bol u mamy a v pohode to zvladol,aj maly chodi k mame ked robim cely vikend,aj ked som byvala na intraku tak so psom len cez vikendy,nie je na mne zavislak a ani nechchem aby bol ,aj s Derikom su take typy ze by odisli s hocikym :lol: sice by sa obzerali,ze kde som zmizla,ale za hracku by sli aj na koniec sveta,aj ked som mala dovolenku a sla som do tatier tak Rody bol u mamy,je super,ked je taka moznost psa takto odlozit :lol:
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5654
Bydlisko: Bratislava -Vereknye

Re: Odlúčenie majiteľ-pes

Poslaťod Icebreg » Uto 15.01.2013 17:45

nieco (video) na odlucenie? :lol:
v sekunde co majitel odisiel/zatvoril dvere uz boli v okne :lol:

http://www.youtube.com/watch?v=aqQoD7AhMqU

tie ksichty :ha:

(8:32 pride majitel domov, tie reakcie :ha: :ha: :ha: )
Icebreg
Snoopy
 
Príspevky: 183

Re: Odlúčenie majiteľ-pes

Poslaťod nicole » Uto 15.01.2013 18:34

:haha: u nas je to podobne :lol: ked idem prec tak musim zatvorit dvere na obyvacke, lebo hned su na okne a to este mame zaclonu :pac:
Čím viac poznám ľudí,tým viac milujem psy.
nicole
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 62
Bydlisko: ZV

Re: Odlúčenie majiteľ - pes

Poslaťod extreme » Str 22.05.2013 11:35

Ja budem 3 týždne v Nemecku bez psa :plac:
“In the learning process we need 4000 to 6000 repeats to be almost sure that he understands and carry out the exercise! That's the reason most people cannot train their dogs, too less repeats!” Bart Bellon
extreme
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 522
Bydlisko: Betliar, okr. Rožňava

Re: Odlúčenie majiteľ - pes

Poslaťod wer » Str 22.05.2013 11:43

aspon si oddychne... :jazyk: :ha:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Odlúčenie majiteľ - pes

Poslaťod extreme » Str 22.05.2013 11:49

no dúfam, že nezabudne všetko :ha:
“In the learning process we need 4000 to 6000 repeats to be almost sure that he understands and carry out the exercise! That's the reason most people cannot train their dogs, too less repeats!” Bart Bellon
extreme
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 522
Bydlisko: Betliar, okr. Rožňava

Re: Odlúčenie majiteľ - pes

Poslaťod hruska » Str 22.05.2013 11:52

mam pocit, ze odlucenie casto viac prezivaju ludia a nie psi :heh:
hruska
Multišampión
 
Príspevky: 7379

Re: Odlúčenie majiteľ - pes

Poslaťod extreme » Str 22.05.2013 11:55

jj, aj ja to tak vidím, že ona bude v pohode a ja budem stresovať :haha:
“In the learning process we need 4000 to 6000 repeats to be almost sure that he understands and carry out the exercise! That's the reason most people cannot train their dogs, too less repeats!” Bart Bellon
extreme
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 522
Bydlisko: Betliar, okr. Rožňava

Re: Odlúčenie majiteľ - pes

Poslaťod extreme » Uto 18.06.2013 19:30

už len deň :aaa:
“In the learning process we need 4000 to 6000 repeats to be almost sure that he understands and carry out the exercise! That's the reason most people cannot train their dogs, too less repeats!” Bart Bellon
extreme
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 522
Bydlisko: Betliar, okr. Rožňava

Re: Odlúčenie majiteľ - pes

Poslaťod Lea a Stew » Uto 18.06.2013 19:40

ja idem na mesiac do USA bez psa, tento cely rok som odchadzala max. na 5 dni, potom cez vikend vzdy doma. som zvedava co bude robit, myslim, ze sa bude tesit, ze nebude mat treningy a nebude musiet makat :lol:
Lea a Stew
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 454
Bydlisko: Nitra

Re: Odlúčenie majiteľ - pes

Poslaťod henyinnsbruck » Str 19.06.2013 7:40

My zatial zijeme so svagrinou takze neni problem :lol:

Za tie dva roky co ho mam som bola raz na tyzden prec-nechcel poriadne zrat a raz som bola s manzelom cez noc prec....to je vsetko....

S manzelom nie sme dovolenkove typy, skor jednodnove vyletne :smile:


No a ked sa ide na slovensko tak samozrejme rocky ide tiez....
henyinnsbruck
Nováčik
 
Príspevky: 33

Re: Odlúčenie majiteľ - pes

Poslaťod Domča » Uto 25.06.2013 12:08

raz som kamošovi strážila 2 labradorky (mamu s dcérou, 5 rokov a 6mesiacov) ....... staršia naňho totálne naviazaná, 3 dni mi nechcela žrať, sedela smutná pri bráne. Mladá ako každé hlúpučke šteniatko bola moja po prvom kŕmení :D Po tých 3 dňoch si staršia začala zvykať a zvykla si tak, že keď si pre nich kamoš prišiel po 3 týždňoch tak sa s ním zvítali ako z bežnou návštevou a šli sa hrať ďalej.... on slzy v očiach že ho už neľúbia....... :D
If there are no dogs in Heaven, then when I die I want to go where they went.
Ak v neby niesú žiadne psy, potom keď umriem chce ísť tam, kam ony.
(Will Rogers)
Domča
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 291
Bydlisko: SNW

Re: Odlúčenie majiteľ - pes

Poslaťod Icebreg » Štv 27.06.2013 21:41

ktovie ci si pes dokaze uvedomit, ze to odlucenie je len docasne. (dokaze vobec vnimat-pocitat cas-dni?)
pretoze ak nahodou nie, tak to moze byt psychicky extremne narocne pre psa. (tj. mysli si ze ten koho postrada uz neexistuje?)
alebo nie ?
(len dufam ze nie :) )
Icebreg
Snoopy
 
Príspevky: 183

Re: Odlúčenie majiteľ - pes

Poslaťod Bee House » Štv 27.06.2013 21:51

odlucenie urcite horsie znasaju psi, ktore nie su na to navyknute. Taky pes si potom podla mna mysli, ze prisiel koniec sveta a on uz naveky bude sam. Psi, ktori su zvyknuti, ze sa o nich staraju viaceri ludia, neznasaju podla mna odlucenie tak tazko, resp. mozno si to ani neuvedomia( ako moj pes :heh: )
Bee House
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1968
Bydlisko: Tatry/Bratislava

Re: Odlúčenie majiteľ - pes

Poslaťod hruska » Štv 27.06.2013 22:09

Tazko povedat ako psi vnimaju cas a odlucenie. Ked som.si moju doniesla, v podstate hned bola naucena ostavat doma sama a nikdy nevyvadzala, nepistala, nestekala, ale ktovie, co sa odohravalo v nej. Zasa mozno trocha vyhoda utulkaca, ze od ludi vela necaka :lol:
Aj teraz, ked som doma ju obcas nechavam samu, nech si nezvyka, ze je ktosi stale s nou, a ani po prestahovani sa do noveho bytu nebol najmensi problem. ale ona je strasne dobrucke psica, nenarocne, nic si nikdy nevynucovala, asi mam len stastie :pusa:
hruska
Multišampión
 
Príspevky: 7379

PredchádzajúciĎalší

Späť na Ostatné