Miesta na kúpanie ľudí a psov

Sem píšte to čo neviete nikam zaradiť.
Pravidlá fóra
Pravidlá pre sekciu Ostatné :

1. Nezamieňajte si túto sekciu s voľnou diskusiou. Sekcia ostatné slúži ako poradňa pre vaše problémy. Nepridávajte sem príspevky typu ,,Aké psie mená sa vám páčia ??" to patrí do voľnej diskusie.

2. Zakladajte tu témy ktoré už neviete kam máte pridať tak ich dáte sem a ak sa hodia inam moderátori ich prenesú.

Re: Miesta na kúpanie ľudí a psov

Poslaťod hriva » Pia 21.06.2013 7:24

Esteze mám starý dobrý kopac, 15 minút od domu :lol:
Those we love don't go away, they walk beside us every day.
Unseen, unheard, but always near; still loved, still missed and very dear.
hriva
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4816

Re: Miesta na kúpanie ľudí a psov

Poslaťod tinka227 » Pia 21.06.2013 8:41

tak uz som z toho fakt debko kam ist :lol: a to som mala zajtra v plane rano ist no takto tazko ked neviem kam.A smerom Marianka,Stupava?
tinka227
Junior
 
Príspevky: 316
Bydlisko: Bratislava-Dúbravka

Re: Miesta na kúpanie ľudí a psov

Poslaťod hisham » Pia 21.06.2013 9:27

Ja som chodievala minulý rok na Čunovské. V extrémnych teplách síce dosť ľudí, ale nejaké miestečko sa dalo nájsť vždy a nikto nikomu nevadil. Tento rok som ešte nebola, lebo som nemala čas ani chuť trepať sa tam mhd-čkou. Neviete niekto o niečom bližšom (Karlovka, Dúbravka, Lamač, ...) ?
Nothing's ever lost forever, it's just caught inside the cushions of your couch
and when you find it you'll have such a nice surprise.

______
@haku.groen
hisham
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1189

Re: Miesta na kúpanie ľudí a psov

Poslaťod tinka227 » Pia 21.06.2013 9:41

No ved aj mne by sa zislo daco blizsie aby sme sa netrepali na druhu stranu :no: a zajtra by to bolo fakt super doobedu :no: len otazka je kam ist :lol: ked sa ta vyriesi pekny den to bude :jop:
tinka227
Junior
 
Príspevky: 316
Bydlisko: Bratislava-Dúbravka

Re: Miesta na kúpanie ľudí a psov

Poslaťod wer » Pia 21.06.2013 9:48

dievcata, trosku narocne ste.. :ha: na ten smer nie je ziadne jazero. najblizsie tak v plaveckom stvrtku.. a tam je chatova oblast - tam som nebola hooodne davno, takze neviem. potom priehrada v lozorne, v kuchyni. ale tak tam by som sa osobne nekupala.. potom vam ostava dunaj - ja som sa chodila kupat pri devine - su tam plaze, ale po tych zaplavach teraz neodporucam.
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Miesta na kúpanie ľudí a psov

Poslaťod Priscilla » Pia 21.06.2013 9:55

V tej časti BA ako je Dúbravka, Karlovka, Lamač, DNV nie je vôbec žiadne jazero vhodné na kúpanie aj pre ľudí. Všetko je opačnom konci mesta.

Smerom na Záhorie sa dá kúpať v Plaveckom Štvrtku (kedysi sme tam chodili z DNV vlakom, ale voda je dosť bahnitá a keď som tam bola naposledy pred dvomi rokmi bol tam dosť smetia a humusu + teda občas dáky cigáni), dáke jazerá sú pri Vysokej pri Morave, to ale neviem, či sa tam dá kúpať a najbližšie potom asi až Jakubov (nie rybníky, ale jazero smerom na Suchohrad, raz sme sa tam kúpali a celkom fajn) a Rudava (tam sme tiež raz boli, dosť ľudí inak fajn), ale to už je od BA pekne ďaleko.

Celý henten smer od BA na Záhorie je na tom dosť zle, čo sa kúpania týka, z DNV museli chodiť buď na Vajnory, Čunovo, Rusovce, prípadne ten Plavecký Štvrtok. V tomto ohľade je teraz bývanie v okrese Senec dosť fajn, je tu veľa dobrých štrkovísk na okolí.
Priscilla
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1078
Bydlisko: Nová Dedinka

Re: Miesta na kúpanie ľudí a psov

Poslaťod tinka227 » Pia 21.06.2013 10:01

tak nevadi musime sa prisposobit tomu co je :no: a teda nech sa uz rozhodnem kam sa pojde bo som otrasna :pac: kde by ste doporucovali s malou shitzackou aby sa dalo aj na deke trochu polezat bo rada aportuje vo vode ale aj odych treba a aby sa dalo najst dake miesto aby sme neboli medzi kopou ludmi,pytam sa jak debko lebo niesme z tadeto no uz tu byvame no takto to tu moc nepozname :ach:
tinka227
Junior
 
Príspevky: 316
Bydlisko: Bratislava-Dúbravka

Re: Miesta na kúpanie ľudí a psov

Poslaťod wer » Pia 21.06.2013 10:04

nikde :jazyk:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Miesta na kúpanie ľudí a psov

Poslaťod tinka227 » Pia 21.06.2013 10:06

:jop:
tinka227
Junior
 
Príspevky: 316
Bydlisko: Bratislava-Dúbravka

Re: Miesta na kúpanie ľudí a psov

Poslaťod Priscilla » Pia 21.06.2013 10:10

Nikde a všade. Len treba vystihnúť správny čas. Ideálny čas na kúpanie so psom je skoro ráno a neskoro večer, vtedy nie je nikde nikoho. Prípadne si nájsť dáku odľahlú časť jazera s neupraveným brehom a dá sa aj cez víkend uprostred dňa.
Priscilla
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1078
Bydlisko: Nová Dedinka

Re: Miesta na kúpanie ľudí a psov

Poslaťod soletka » Pia 21.06.2013 10:15

My sme boli minuly rok na Zlatych Pieskoch, z tej opacnej neplatenej casti. Ale isla by som tam jedine skoro rano alebo neskoro vecer, inak je to tam hlava na hlave a ja by som mojho psa v tom najvacsom teple aj tak nebrala.
Este by som mozno skusila Vajnorske jazero, ale tipujem, ze to tam vyzera rovnako ako na Zlatych.
A to plati asi na vsetky miesta..
a Priscilla ma predbehla :lol:
soletka
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 90
Bydlisko: Bratislava

Re: Miesta na kúpanie ľudí a psov

Poslaťod wer » Pia 21.06.2013 10:17

Priscilla píše:Prípadne si nájsť dáku odľahlú časť jazera s neupraveným brehom a dá sa aj cez víkend uprostred dňa.


to som si myslela aj ja - vid moj vylet na zlate... :heh: (vonku 20 stunpov, studeny vietor, cez tyzden po 19-tej - kopa ludi, ale fakt, ze KOPA)
ja inak myslim, ze toto je hlavne taky prvotny naval - to po tej zime ludia nevedia, co so sebou... :heh: potom sa to utlmi - dovolenky budu, ludi to prestane bavit.. :ha: to ako na jar - prve slnko vyjde a ludia su VSADE. aj tam, kde nikdy nikoho nestretavam - kdesi uprostred poli v zemi nikoho :ha:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Miesta na kúpanie ľudí a psov

Poslaťod pigie » Pia 21.06.2013 10:20

Bodaj by... My najnovsie chodime do Velkeho bielu, pretoze vsade zle,ale tam z toho zle je najlepsie :pac:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Miesta na kúpanie ľudí a psov

Poslaťod hriva » Pia 21.06.2013 10:34

Záhorie-Tomky. Mali sme tam chatu, pre psa super jazero. Ináč hrozne plytke na plávanie, tam je 50 metrov voda po pas.
Those we love don't go away, they walk beside us every day.
Unseen, unheard, but always near; still loved, still missed and very dear.
hriva
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4816

Re: Miesta na kúpanie ľudí a psov

Poslaťod tinka227 » Pia 21.06.2013 10:37

tak my asi teda vyskusame Vajnorske alebo Cumovo :smile:
tinka227
Junior
 
Príspevky: 316
Bydlisko: Bratislava-Dúbravka

PredchádzajúciĎalší

Späť na Ostatné