Nero Gold

Sem píšte všetko ohľadne granúl.

Nero Gold

Poslaťod OSTRIHAJPSA SK » Ned 27.01.2013 11:16

Dobry den,
Mam otazku poznate niekto granule znacky Nero Gold ??? Nikde som nenasiel o nich nejaku diskusiu ...
a chcel by som poradit co su to za granule ci ich niekto davate svojmu psovi...
Obrázok
http://www.nerogold.sk
Dakujem velmi pekne za radu :poklona: a dufam ze globalny administrator uz nezablokuje moju otazku a dufam ze som to napisal do spravnej sekcii ..... :plac:
OSTRIHAJPSA SK
BANNED
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 43
Bydlisko: Jungmannova 14, 851 01 Bratislava - Petržalka

Re: Nero Gold

Poslaťod bela2001 » Ned 27.01.2013 14:35

Ahoj,podla mna dost lacne a pravdepodobne chem. konzervovane
bela2001
Hafan
 
Príspevky: 613

Re: Nero Gold

Poslaťod OSTRIHAJPSA SK » Ned 27.01.2013 14:44

ale pises ze iba PRAVDEPODOBNE ... cize ani ty 100 perc. nevies ...
a myslis ze len drahe granule musia byt dobre ? idem hladat na nete ci nenajdem nejaky pokec o nich .... myslim diskusiu.
OSTRIHAJPSA SK
BANNED
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 43
Bydlisko: Jungmannova 14, 851 01 Bratislava - Petržalka

Re: Nero Gold

Poslaťod bela2001 » Ned 27.01.2013 15:12

lebo nie som taky odbornik ako Marco,ale nemas tam ani udanu konzervaciu,iba napisane,ze obsahu antioxidanty a seriozne krmiva,ktore nie su chem. konzervovane radi vypisu cim su konzervovane narozdiel od takychto granul,ktore sa nemaju cim chvalit,ani percento mäsa tam nie je napisane,ani kukurice,nicoho, Je tam skryta konzervacia co potvrdzuje aj Marcova odpoved viewtopic.php?f=4&t=5&start=1950
ano len drahsie krmiva su lepsie,pretoze v tych drahsich je lepsia kvalita tych surovin,preto su aj drahsie
bela2001
Hafan
 
Príspevky: 613

Re: Nero Gold

Poslaťod OSTRIHAJPSA SK » Ned 27.01.2013 15:16

no mozno mas pravdu. skusim este nieco pokukat na nete lebo ako sa vravi nie je vsetko dobre co je drahe ... :no:
OSTRIHAJPSA SK
BANNED
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 43
Bydlisko: Jungmannova 14, 851 01 Bratislava - Petržalka

Re: Nero Gold

Poslaťod bela2001 » Ned 27.01.2013 15:25

to nie je,ale o granulach to väcsinou tak plati
bela2001
Hafan
 
Príspevky: 613

Re: Nero Gold

Poslaťod OSTRIHAJPSA SK » Ned 27.01.2013 19:00

ako pisem neni vsetko drahe dobre :no: ale ok diky za radu :jop:
OSTRIHAJPSA SK
BANNED
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 43
Bydlisko: Jungmannova 14, 851 01 Bratislava - Petržalka

Re: Nero Gold

Poslaťod aylin » Ned 27.01.2013 23:22

Podla toho čo som sa tu naučila, tak je toto krmivo chemicky konzervované...keď tak pozerám na množstvo E vitamínu... :ua:
aylin
Snoopy
 
Príspevky: 129
Bydlisko: DS

Re: Nero Gold

Poslaťod OSTRIHAJPSA SK » Ned 27.01.2013 23:35

tak to potom neni bohvie ake krmivo ... :ua:
OSTRIHAJPSA SK
BANNED
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 43
Bydlisko: Jungmannova 14, 851 01 Bratislava - Petržalka

Re: Nero Gold

Poslaťod johnypx » Pon 28.01.2013 16:00

Ja krmim Nero Gold a som spokojny :lol:
udajne je tam E320 na nete je o tom popisane kopec napr:

Nežádoucí účinky

Přestože je v Evropské Unii povolena a její používání podporováno, existují jisté pochybnosti o jejích účincích na lidský organismus. BHA proniká do tukových tkání organismu, může mít příznivý - protirakovinotvorný - vliv na funkci jater a ledvin. Na druhou stranu, při pokusech na zvířatech byly prokázány i opačné – rakovinotvorné účinky. U krys se vyskytly známky rakovinotvorného bujení předžaludku. Pokusy stále probíhají, ale literatura obecně uvádí BHA jako látku pro člověka bezpečnou. Citlivým osobám může vyvolat kopřivku a jiné reakce, zejména přímým stykem s pokožkou prostřednictvím kosmetických přípravků.



b]Ja som krmil podobnym krmivom aj moju boxerku a dozila sa v zdravi 13 rokov ( kto pozna plemenno tak vie ze je to vysoky vek) a odislo jej srdiecko :-(
Ja ho povazujem za prijatelny kompromis kedze nemam na krmenie v kategorii Barking Heads [/b]
johnypx
Okoloidúci
 
Príspevky: 11

Re: Nero Gold

Poslaťod bela2001 » Pon 28.01.2013 16:25

ale mozes krmit aspon Trainerom,ten nie je taky drahy
bela2001
Hafan
 
Príspevky: 613

Re: Nero Gold

Poslaťod harexkal » Štv 14.03.2013 18:34

trainer neni drahy? 45 e za 12 kg :} podla mna dost :}
Staff/pitt krizenec Tyson 4,5 mesciaca sikula je to :}
harexkal
Snoopy
 
Príspevky: 103
Bydlisko: Nitra-DOlne Obdokovce

Re: Nero Gold

Poslaťod bela2001 » Štv 14.03.2013 18:54

podla mna to nie je dost a inak nestoji 45 e,ale 39,90e
pre psa by so kupila podla moznosti vsetko,len aby sa mal dobre a nie ze ci to je drahe alebo lacne,ale urcite taketo granule su poriadny humus a zbytocne ho budes kupovat,ked pes z toho nic nema a este za toto cudo vyhadzujes peniaze,ved to je ako srot,zrovna mu to mozes davat
bela2001
Hafan
 
Príspevky: 613

Re: Nero Gold

Poslaťod dedo jožo » Pia 24.05.2013 9:13

ja som vyskusal garnule NG a zatial (4. mesiac) som spokojny, predtym som daval RC a Propplan
samozrejme ze su na trhu lepsie garnule ale tu sa mi zda prijatelny pomer kvalita/cena.
chuti + pekna srst :yes: tak zatial neriesim zmenu granul
dedo jožo
Okoloidúci
 
Príspevky: 15

Re: Nero Gold

Poslaťod Faya » Štv 05.09.2013 16:36

Od Nero Gold máme doma vzorku (divina) rozmyšlam že ju priamo pojdem i kupit, nakoľko ked uvazim ze sme vyskusila XY znaciek, (od drahych a drahsich po lacne) si dovolim tvrdit, ze ak to chuti psovi, ktorý moze byt vyberavy tak preco nie. Teraz krmim svoju bestiu kombináciu drahých granuly a "šmejdov" (ako sa tu podaktorý vyjadrili) lacnými granulami, na ktore su hrozne recenzie a nie je problem. Vzdy som hladala granule s vysokym obsahom mäsa (nie kuracie) a je s tym problem, nemožem chciet mat stale granule s 50%-60% mäsa ked to pes nechce...Takze k tomu to si dovolym tvrit, ak psovi chutia, ma krasnu srst, kozuch, nema ziadne riedke :kak: tak preco nie...Vzdy je predsa moznost sa vratit k drahym znackam za cca 60e....a viac
Či bol jeho pes vycvičený, alebo nie, vždy bol na úrovni. Carol Lea Benjamin
Nie vždy dostaneme psa, akého chceme, ale vždy dostaneme psa, akého potrebujeme. Cesar Millan

Obrázok

Obrázok

vlcica → Faya 14.6.2013
Faya
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 575
Bydlisko: Bratislava

Ďalší

Späť na Granule a konzervy