Zoznam Výcvikových Stredísk - Žilinský Kraj

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Žilinský Kraj

Poslaťod SilviaGSD » Ned 04.11.2012 22:12

Pozerám a hľadám po googli .. vyhľadávam všetky napísané žilinské cvičáky v tejto téme a nenašlo mi to skoro nič! :nwm: :ua:
Obrázok •Deutscher Schäferhund/Max von Stephanitz/1899/ Germany•Obrázok
Facebook: .com/pages/Nemecký-Ovčiak-je-moja-láska/225587770842135
SilviaGSD
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 169
Bydlisko: Rosina,Žilina

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Žilinský Kraj

Poslaťod matushka » Ned 04.11.2012 22:40

Môžeš ešte skúsiť napísať sem http://www.peszachranar.sk/ , neviem koľko to tam stojí, mne neodpísali ani na jeden mail a keď idem okolo tak som ich tam ešte ani raz nevidela :zz:
matushka
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 124
Bydlisko: Žilina

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Žilinský Kraj

Poslaťod Legantiss » Pon 05.11.2012 9:16

Najlacnejšie a najlepšie je ísť do Martina , kde sa venujú športovej kynologii. Cvičák je tam lacný ! a keď si zoberieš cestovné tak aj tak ťa to víde lacnejšie ako ísť do ZA.
Legantiss
Snoopy
 
Príspevky: 181

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Žilinský Kraj

Poslaťod SilviaGSD » Pon 05.11.2012 18:48

matushka - kamatar tam bol jeden jediný krát sa pýtať a že oni nemajú absolutny zaujem na to aby sa tam cvičilo ale ak chceš budiš ale $$$ pekne ta oškubu a ešte ti ani neporadia! :pac:
Jessi- hľadám dakujem za tip! sice som ešte nenašla vobecc nič o cvičáku na ŠK ale hadam niečo ale cesta na dosti trápi ...
Obrázok •Deutscher Schäferhund/Max von Stephanitz/1899/ Germany•Obrázok
Facebook: .com/pages/Nemecký-Ovčiak-je-moja-láska/225587770842135
SilviaGSD
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 169
Bydlisko: Rosina,Žilina

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Žilinský Kraj

Poslaťod Legantiss » Pon 05.11.2012 19:45

Keď ti môžem poradiť tak tu : http://vycvik.sk/ . Chodila som tam a naozaj som bola spokojná ale je to v MT ale sú kolekt.hodiny a jedná vide na cca 3€ ! Alebo choď tu : http://www.alfonz.sk/ 250€ je veľa ale keď si zoberieš, že to máš na pol roka tak jeden deň ťa víde na cca 10€ a máš v tom aj individ.lekcie + pán je veľmi ochotný a keď bude vidieť záujem , že chceš ísť aj na nejakú skúšku tak ťa bez problémov pripraví . Aj keď mne sa jeho výcvik.metódy moc nepáčili lebo ja preferujem skôr za pamlsky ako silou ale každému pasuje niečo iné. O lacnejšom výcviku ja neviem.
Legantiss
Snoopy
 
Príspevky: 181

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Žilinský Kraj

Poslaťod hruska » Pon 05.11.2012 20:24

Ak by mohol byt MT, vela ludi si chvali Janka http://www.kynolognapady.eu.sk/kontakt.htm
hruska
Multišampión
 
Príspevky: 7379

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Žilinský Kraj

Poslaťod Bára » Pon 05.11.2012 21:42

hruska píše:Ak by mohol byt MT, vela ludi si chvali Janka http://www.kynolognapady.eu.sk/kontakt.htm

Určite odporúčam :jop: :jop:
Bára
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1938
Bydlisko: Bratislava

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Žilinský Kraj

Poslaťod Nyssa » Pon 05.11.2012 22:15

ja tiež :jop:
"Nie vždy dostaneme psa, akého chceme, ale vždy dostaneme psa, akého potrebujeme"
Cesar Millan
Nyssa
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5077

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Žilinský Kraj

Poslaťod SilviaGSD » Uto 06.11.2012 22:23

Jan Dírer je skvelý! :)
Ďakujem vám všetkým ale bohužiaľ do MT to je síce blízko ale v mojom pripade náročné.. každopádne díks! :king:
Obrázok •Deutscher Schäferhund/Max von Stephanitz/1899/ Germany•Obrázok
Facebook: .com/pages/Nemecký-Ovčiak-je-moja-láska/225587770842135
SilviaGSD
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 169
Bydlisko: Rosina,Žilina

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Žilinský Kraj

Poslaťod SilviaGSD » Pon 10.12.2012 18:51

*KK Žilina 1*
Našla som cvičák, nemáte s ním niekto skúsenosti??? Ja o ňom zatiaľ veľa neviem :nwm:
Obrázok •Deutscher Schäferhund/Max von Stephanitz/1899/ Germany•Obrázok
Facebook: .com/pages/Nemecký-Ovčiak-je-moja-láska/225587770842135
SilviaGSD
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 169
Bydlisko: Rosina,Žilina

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Žilinský Kraj

Poslaťod kikaku » Ned 20.01.2013 23:21

Ahojte, zacali sme chodit do Martina sem: http://vycvik.sk/ a zatial sa nam paci :no: chodime v nedelu na 8:00 a chcela by som aj stvrtky na 18:00 tak ak by chcel niekto posharovat s nami auto piste mi ss :no:
podmienka: prepravka pre psa :ahoj:
"Není dobré stádo bez dobrého ovčáka – a není dobrý ovčák bez dobrého psa"
kikaku
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 238
Bydlisko: Rajecké Teplice

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Žilinský Kraj

Poslaťod terik » Str 06.02.2013 20:15

:ahoj: my tam chodíme už dlhšie, dobrý cvičák ste si vybrali :yes:
terik
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 122
Bydlisko: Žilina

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Žilinský Kraj

Poslaťod yanei » Pia 22.03.2013 13:11

Ahojte, zamestnanci vzdelávacej organizácie (menovať je asi proti pravidlám), sú psíčkari, občas robia aj dočasné opatery, prišli s nápadom vytvoriť kurz aj pre psy, resp. ich majiteľov.

Veľa ľudí má so psom konkrétny problém (bojazlivosť, výbušnosť, zavíjanie atď.) alebo špecifický záujem (BARF, dogdancing atď. - hlavne pre začiatočníkov) na čo často nie je priestor v klasických základných výcvikoch poslušnosti alebo je ťažké niečo také vôbec na SK nájsť.

Pre takéto špecifické požiadavky by vedeli zorganizovať kurz/výcvik/seminár, myslím že kdekoľvek na SK, ale pôsobia hlavne v Žiline. Myslíte, že by bol o to záujem? resp. uvítali by ste niečo konkrétne vy?
Obrázok
yanei
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 165
Bydlisko: Žilina

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Žilinský Kraj

Poslaťod kikaku » Pia 22.03.2013 16:35

neviem ako konkretne to myslis ze by to fungovalo, ci by to byvalo nejako pravidelnejsie alebo tak, ale co sa seminarov tyka, tak tie sa cas od casu robia, takisto na to sluzia tabory alebo intenzivky, myslim, ze ten kto ma konkretny problem alebo hlada konkretnu oblast (dogdancing, agility atd...) tak si to aj sleduje kedy a kde je nejaka akcia a nie je pre nich problem si na seminar zajst aj do ineho mesta...myslim ze skor rozhoduje to KTO seminar vedie, skusenosti, referencie...atd

terik píše::ahoj: my tam chodíme už dlhšie, dobrý cvičák ste si vybrali :yes:

a terik cvicak je super...len straaasne dalekoo :ua: keby bol blizsie, chodili by sme castejsie, takto sa nam podari len raz za cas :ach:
"Není dobré stádo bez dobrého ovčáka – a není dobrý ovčák bez dobrého psa"
kikaku
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 238
Bydlisko: Rajecké Teplice

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Žilinský Kraj

Poslaťod yanei » Pon 25.03.2013 12:58

Presne tak, kto ma zaujem si najde :smile: , tiez cestujem hore dole, za tym co chcem/potrebujem. Prave preto vznikol tento napád urobit nieco co tu nie je a chcelo by byt a kto by to viedol - o tom rozhoduju prave aj ludia co by mali zaujem
Obrázok
yanei
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 165
Bydlisko: Žilina

PredchádzajúciĎalší

Späť na Stredné Slovensko