Victory show - Šampión šampiónov 2012

Výstavy, ktoré už máme za sebou - podeľte sa s nami o vaše výsledky, zážitky a pripomienky

Re: Victory show - Šampión šampiónov 2012

Poslaťod Lea a Stew » Str 20.03.2013 17:35

Je to v hale C, vstupné je pre návštevníkov, takze ak sa chces ísť len pozriet tak na osobu je to 10eur(nad 10 rokov)
Lea a Stew
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 454
Bydlisko: Nitra

Re: Victory show - Šampión šampiónov 2012

Poslaťod lenli » Štv 21.03.2013 8:58

Take vstupne mi len znaci, ze navstevnici nie su vitany. :ua:
lenli
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 591
Bydlisko: Bratislava

Re: Victory show - Šampión šampiónov 2012

Poslaťod majka216 » Štv 21.03.2013 12:50

Neviete niekto, či je povolený vstup aj psom, ktorí sa nevystavujú? Teda či ako návšteník môžem so sebou vziať aj psa? :smile:
majka216
Okoloidúci
 
Príspevky: 2

Re: Victory show - Šampión šampiónov 2012

Poslaťod katkariinka » Štv 21.03.2013 13:05

majka, na vsetky vystavy mozes (s ockovakom a platnymi ockovaniami) - nepredpokladam, ze by sa sem nemohlo.
Nazory vyjadrene v prispevkoch vychadzaju z mojich skusenosti s vlastnymi psami a zo studia literatury. Nemam zlozene ziadne skusky. Som uplny laik. Kazda rada je bez zaruky a pouzitie na vlastne riziko. Ak mate pochybnosti, vyhladajte odbornu pomoc.
katkariinka
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3567
Bydlisko: Žilina

Re: Victory show - Šampión šampiónov 2012

Poslaťod Snezienka123 » Pia 22.03.2013 10:35

Ja som sa tam tak tešila, že pôjdem pozrieť aj so psinou a deťmi, ale ak vravíte, že je to 10€ za vstupenku (neviem to tu otvoriť, musím to doma pozrieť), za parkovanie klasika Incheba 5€, tak teda neviem...dám 35€ len za vstup a kde je všetko to ostatné, nejaké to pitie, občerstvenie, pamlsky...no neviem :ua:
Všetko sa dá vysvetliť...bohužiaľ, nie všetkým.
Kniha je najlepší priateľ človeka len do chvíle, kým si nekúpite psa. Je však naozaj úžasné čítať s malým psom na kolenách.
Snezienka123
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 827
Bydlisko: Bratislava

Re: Victory show - Šampión šampiónov 2012

Poslaťod Lea a Stew » Pia 22.03.2013 11:53

Vstupne nie je nikde uvedene, len na navratke, co ma dosr zaskocilo, ze mohli to aspon do propozic napisat. Myslim, ze toto bol velmi zly tah od usporiadatelov takto sa zbavit navstevnikov, hold, je to na nich
Lea a Stew
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 454
Bydlisko: Nitra

Re: Victory show - Šampión šampiónov 2012

Poslaťod katkariinka » Pia 22.03.2013 12:00

Nazory vyjadrene v prispevkoch vychadzaju z mojich skusenosti s vlastnymi psami a zo studia literatury. Nemam zlozene ziadne skusky. Som uplny laik. Kazda rada je bez zaruky a pouzitie na vlastne riziko. Ak mate pochybnosti, vyhladajte odbornu pomoc.
katkariinka
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3567
Bydlisko: Žilina

Re: Victory show - Šampión šampiónov 2012

Poslaťod moth » Sob 23.03.2013 15:52

Lea a Stew píše:Vstupne nie je nikde uvedene, len na navratke, co ma dosr zaskocilo, ze mohli to aspon do propozic napisat. Myslim, ze toto bol velmi zly tah od usporiadatelov takto sa zbavit navstevnikov, hold, je to na nich

A na co by im boli navstevnici, potrebuju svoju show, pre seba!
Osobne drzim palce aj tomu, co sa tam zucastni a pritom jeho FCI PP nemal byt nikdy vydany, ale preco nie, ved aj jedince vykazujuce len znaky daneho plemena mozu castokrat predstihnut akekolvek ine a FCI PP nic nezarucuje, FCI PP sa zda byt na SK len akymsi odznakom, ktory jeden moze nosit a iny nie...
• Akita Inu / Veľký japonský pes / Americká Akita od 1997 •
• Akita Inu / Great Japanese Dog / American Akita since 1997 •
moth
BANNED
 
Príspevky: 2059
Bydlisko: Bratislava

Re: Victory show - Šampión šampiónov 2012

Poslaťod Lea a Stew » Sob 23.03.2013 16:47

Absolutne sklamana a znechutena, vystava vyzerala ako nejaka oblastna vystava len s tym, ze na okolo bolo asi zo 5 stolov pre VIP. Organizacia nula bodov, minimum miesta. Ak daju takemuto cosi nnazov Victory SHOW, tak by to aspon ako show malo vyzerat. To je moj nazor, velmi neprijemny zazitok
Lea a Stew
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 454
Bydlisko: Nitra

Re: Victory show - Šampión šampiónov 2012

Poslaťod moth » Sob 23.03.2013 16:49

podstatne je, ze ti niektori si to uzasne slovo nalepia na svoje tricko, vsetci dalsi, ktori takuto stupidnu akciu "zasponzorovali" budu mat len zazitok...
• Akita Inu / Veľký japonský pes / Americká Akita od 1997 •
• Akita Inu / Great Japanese Dog / American Akita since 1997 •
moth
BANNED
 
Príspevky: 2059
Bydlisko: Bratislava

Re: Victory show - Šampión šampiónov 2012

Poslaťod mint_blossom » Sob 23.03.2013 17:53

HROZA za 50 eur :ua:
mint_blossom
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 505

Re: Victory show - Šampión šampiónov 2012

Poslaťod Haleth » Sob 23.03.2013 18:07

Zle, celé zle. Organizátori by sa mali schovať niekam ďaleko a hlboko a neozývať sa. Alebo vrátiť peniaze za tento výstavný trapas.
"Some days you're the pigeon, some days you're the statue." David Brent
Haleth
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3553
Bydlisko: BA

Re: Victory show - Šampión šampiónov 2012

Poslaťod bubka » Ned 24.03.2013 17:06

ako citam vase reakcie, som strasne rada, ze som sa nakoniec rozhodla neist :lol:
Obrázok
bubka
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1704
Bydlisko: Košice

Re: Victory show - Šampión šampiónov 2012

Poslaťod Lea a Stew » Ned 24.03.2013 17:23

tak to teda bud, ja keby som vedela, ze to bude takto vyzerat, ze ziadne miesto, nikto nic nevie, male kruhy tak ze stoly padaju na psov, alebo pes zo schodov lebo proste nie je miesto, kde sa zlozit.
Som myslela, ze to bude nieco slavnostne, ale fakt normalna vystava niekde vo Vinicnom, este aj tam su vacsie kruhy
Lea a Stew
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 454
Bydlisko: Nitra

Re: Victory show - Šampión šampiónov 2012

Poslaťod Snezienka123 » Pon 25.03.2013 13:50

Ako tak čítam vaše reakcie na výstavu, som rada, že som sa rozhodla za vstup tých 35€ nedať :lol: ...ja som myslela, že to bude výstava na špičkovej úrovni a vstupné stanovili také preto, aby sa im tam nemotali študáci a kopec bežných smrteľníkov :ach:
Všetko sa dá vysvetliť...bohužiaľ, nie všetkým.
Kniha je najlepší priateľ človeka len do chvíle, kým si nekúpite psa. Je však naozaj úžasné čítať s malým psom na kolenách.
Snezienka123
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 827
Bydlisko: Bratislava

PredchádzajúciĎalší

Späť na Výstavy v minulosti