Natural Dog Food

Sem píšte všetko ohľadne granúl.

Natural Dog Food

Poslaťod eniwen » Štv 14.03.2013 21:38

Ahojte
Robím taký prieskum...hľadala som granule pre psov, ktoré by boli čisto na prírodnej báze a našla som.
Ak máte záujem kŕmiť svojho psa naozaj zdravými granulami, pozrite si túto stránku:
http://www.naturaldogfoodcompany.com
Len by ma zaujímalo, či by bol záujem o tieto granule aj na slovenskom trhu.
eniwen
Okoloidúci
 
Príspevky: 3

Re: Natural dog food company

Poslaťod Marco Varhol » Pia 15.03.2013 17:42

Tychto anglickych privatov, ktore maju spolocne balenie do papierovych pytlov je uz tolko pod roznymi nazvami, ze uz mi to pripada, ze sa pri vyrobe menia len vrecia. S basnickymi textami a 15kg hmotnostou (stare krmiva) nesplna podmienky EU o zlozeni avsak podla UK normy je to ok. Osobne by som to nikdy nekupi, ale mozno nieco tu predas. Predrazene krmivo s privat labelom.
Marco Varhol
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2455
Bydlisko: Bratislava, Nottingham

Re: Natural dog food company

Poslaťod eniwen » Ned 17.03.2013 16:05

dakujem za prispevok. Chccem sa spytat, ktore krmiva mas na mysli? Aby som to vedela porovnat. Neviem totiz o ziadnych dalsich anglickych granulach v papierovych pytloch, ktore by sa dovazali na Slovensko. A ake normy nesplna pre trh EU?
Dakujem za odpoved :-)
eniwen
Okoloidúci
 
Príspevky: 3

Re: Natural dog food company

Poslaťod Marco Varhol » Ned 17.03.2013 19:46

Tak napr. Barking heads alebo Nutrix. UK sa neriadi nariadenim EU o oznacovani krmiva. Podobne je to aj s vahou. Uz 2-roky plati norma, ze vyrobca kazdeho zareg.krmiva predklada aj balenie a to je max.12,5kg.
No ak sa rozhodnes dovazat caka ta registracia na UPSUP-e potom na ministerstve hospodarstva a nakoniec registracia vybercu recyklacneho fondu. No a samozrejme najst zakaznikov.
Marco Varhol
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2455
Bydlisko: Bratislava, Nottingham

Re: Natural dog food company

Poslaťod bela2001 » Ned 17.03.2013 20:16

ja som myslela,ze Barking Heads je dobre krmivo,aj ta cena je vyssia
bela2001
Hafan
 
Príspevky: 613

Re: Natural dog food company

Poslaťod lenli » Pon 18.03.2013 10:17

Toto ma teda zaujima, co Barking heads nesplna v zlozeni podla noriem EU? Barking heads je max v 12 kg pytloch + 12kg balenie teda nie je papierove, iba to mensie 2kg ma take celkom prakticke papierove uska. Ale fakt Marco ak nieco vies, ze tam Berking heads dava co nie je dobre, tak prosim daj vediet.
lenli
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 591
Bydlisko: Bratislava

Re: Natural dog food company

Poslaťod eniwen » Pon 18.03.2013 17:47

Ano, Barking heads poznam, ale vyrabaju krmiva len pre psov velkych plemien. Ale inak je to na tom istom principe bez pridavania farbiv, konzervantov...
A mozu mi nepovolit distribuciu krmiva ked nie je v 12.5 kg baleni, ale 15kg? To som nevedela...
eniwen
Okoloidúci
 
Príspevky: 3

Re: Natural dog food company

Poslaťod lenli » Pon 18.03.2013 17:49

Ano, Barking heads poznam, ale vyrabaju krmiva len pre psov velkych plemien


Offtopic: Verzia pre velke plemena prisla len nedavno, inak maju aj pre mensie plemena i ked nie specializovane na male plemena.
lenli
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 591
Bydlisko: Bratislava


Späť na Granule a konzervy