hnackovanie z varenej stravy

Sem píšte všetko ohľadne varenej stravy.

Re: hnackovanie z varenej stravy

Poslaťod Amaguk » Uto 04.05.2010 10:08

granule jej radsej nedavaj
a skus tie probiotika, nam sa to velmi osvedcilo :yes:
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Re: hnackovanie z varenej stravy

Poslaťod krista » Uto 04.05.2010 21:02

U nás zaberá jedine ryža :yes: ale dobre uvarená,skoro až rozvarená a dám mu to aj s trochou vody v ktorej sa varila,vtedy nedostane nič iné a účinok zaručený :jop:
Myslíte si, že psy nebudú v nebi? Poviem vám, budú tam skôr ako ktokoľvek z nás.
Robert Louis Stevenson
krista
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1867

Re: hnackovanie z varenej stravy

Poslaťod Molly_Ter » Str 05.05.2010 9:16

no super dnes ráno už mala dobrú stolicu.. žiadne riedke :smile: :smile: neako skoro sa jej to upravilo..či?
Molly_Ter
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 83

Re: hnackovanie z varenej stravy

Poslaťod Amaguk » Str 05.05.2010 9:37

tak to nebolo nic vazne, asi ju len prehnalo z mastneho :smile:
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Re: hnackovanie z varenej stravy

Poslaťod seventeen » Pia 04.06.2010 12:10

môže mať pes hnačku aj z toho, že dostal čiste len varené mäso, keď je zvyknutý, že to dostáva aj s prílohou (ryža/cestovina + zelenina)? nejak extrémne mastné to nebolo, bolo to hovädzie...
seventeen
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 47
Bydlisko: Nitra

Re: hnackovanie z varenej stravy

Poslaťod gabrielik » Pon 07.06.2010 6:58

Mne sa naposledy po :kak: prave po hovedzom. Ja sice krmim surovym ale je zvyknuty na vsetko a takuto kalamitu sposobila hovedzina hrubomleta.
gabrielik
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 81

Re: hnackovanie z varenej stravy

Poslaťod rischa » Ned 01.01.2012 14:46

Naša hnačkuje z varenej cestoviny, i keď je neochutená. Z vareným mäsom nemá problém, a miešame ho s ryžou.
Smutný, nudný či beznádejný deň - Všetko sa to odrazu zmení, keď sa na teba vrhne chlpatá guľa, ktorá ti vyšteká ako sa teší že si konečne doma :)
rischa
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 94
Bydlisko: Michalovce

Re: hnackovanie z varenej stravy

Poslaťod sasaalex » Uto 24.01.2012 19:25

pri prechode na varenú stravu skuste zlievat vyvar - a davať len to tuhe co ostava , po granulach je varena strava dost prudka zmena . Respektive napriek vsetkym odporucaniam o nemiesani predsa len ciastocne miesat s granulami - s bifidus, ak nedas rovno probiotika.


Vylejes s vyvarom aj tuk , vacsinou ten sposobuje problemy
sasaalex
Okoloidúci
 
Príspevky: 9

Hnacka z varenej stravy

Poslaťod Peso » Ned 17.03.2013 19:36

Chcem sa opytat, co by som mala robit ked moj pes ma z varenej stravy redsie :kak: . neviem ci je to hnackovanie lebo chodi tolko ako ked ma kak pekny pevny. len teraz miesto pevnej stolice ma riedku. davame mu bravcove rebra, varene moracie/kuraie maso, zeleninu, cestoviny, vlocky, kridla, bravcove koleno. neviete v com moze byt problem? on bol do roka na varenej strave kvoli klbom, potom sme presli na granule, ale z nich strasne vychudol, naozaj si myslim ze je to celkom odpad. teraz sme mu zacali davat opat varene a pribera len ma riedku stolicu. neviem ci to moze byt zmena stravy, lebo tato to je uz tyzden. skor nieco co mu v nej vadi? viete mi poradit?
dakujem
Peso
Okoloidúci
 
Príspevky: 13

Re: Hnacka z varenej stravy

Poslaťod Bad » Pon 18.03.2013 6:33

Může to být z tučného z kolene. Obecně stolici zahustí kosti (syrové).
Bad
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5691

Re: Hnacka z varenej stravy

Poslaťod ladybird22 » Ned 07.04.2013 22:06

ja som mojmu davala sem tam varene maso s prilohami (popri granuliach) ale zistila som ze mal redsie z cestoviny tak som s tym skoncila, sme na rovnakych granuliach odkedy ho mame a je v poriadku, ja by som poradila prestat varene a davat psovi surovu stravu (doporucujem BARF) alebo kupit poriadne granule lebo ak pes je taku gramaz asko ma a kvalitnych granul nie je dovod na to aby chudol, pokial ovsem nema zdravotne problemy alebo alergiu na nejaku zlozku stravy.
ladybird22
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 20
Bydlisko: od NR

Predchádzajúci

Späť na Varená Strava