Albian

Sem píšte všetko ohľadne granúl.

Albian

Poslaťod kikusqua » Pia 15.03.2013 9:36

Prosím Vás máte niekto osobné skúsenosti s krmivami Albian ?? poprípade Gosbi.. poprosím len osobné skúsenosti vypisovať
kikusqua
Okoloidúci
 
Príspevky: 6

Re: Albian

Poslaťod Margita » Pia 15.03.2013 9:47

"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5654
Bydlisko: Bratislava -Vereknye

Re: Albian

Poslaťod katkariinka » Pia 15.03.2013 9:53

ja som chcela kuknut aspon zlozenie, a narazila som na eshop expresgranule so sloganom:
Ponúkame granule pre psov a granule pre mačky v absolútne najvyššej strednej triede
Nazory vyjadrene v prispevkoch vychadzaju z mojich skusenosti s vlastnymi psami a zo studia literatury. Nemam zlozene ziadne skusky. Som uplny laik. Kazda rada je bez zaruky a pouzitie na vlastne riziko. Ak mate pochybnosti, vyhladajte odbornu pomoc.
katkariinka
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3567
Bydlisko: Žilina

Re: Albian

Poslaťod bela2001 » Pia 15.03.2013 15:24

Gosbi su velmi zle granule,pes po nich zerie vlastne :kak:
ako sa zmenilo krmivo,tak je vsetko ok
takze NIKDY!
bela2001
Hafan
 
Príspevky: 613

Re: Albian

Poslaťod Marco Varhol » Pia 15.03.2013 16:44

Margita píše:albian a gosbi odporucaju tito
http://vykupsteniat.webnode.sk/ :ach:

a gosbi mas tuto
http://www.dogforum.sk/viewtopic.php?f= ... bi#p832613


Naša firma sa zaoberá výkupom a predajom šteniatok a mačiatok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dakujem neprosim odbornici sa vyjadrili dostatocne nad :kak:
Marco Varhol
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2455
Bydlisko: Bratislava, Nottingham

Re: Albian

Poslaťod kikusqua » Pia 15.03.2013 17:22

No ja mám labradora a krmim ju s Gosbi a :kak: má krásne :lol: ... Na Gosbi som prešla z Royal Caninu, a je všeobecne známe že labradory sú pažravé, ale pri RC sa mi stalo že ich vôbec nechcela jesť... a ako som prešla na Gosbi, tak nemáme žiadny problém a ešte sa jej zredukovali aj zdravotné problémy
kikusqua
Okoloidúci
 
Príspevky: 6

Re: Albian

Poslaťod bela2001 » Pia 15.03.2013 17:31

ved ano,zatial nema ziadne problemy aale neskor uvidis ake problemy bude mat
prislo k nam stena s tymto krmivom,ze oni ich s tym krimli a to bolo nieco otrasne :plac:
bela2001
Hafan
 
Príspevky: 613

Re: Albian

Poslaťod kikusqua » Pia 15.03.2013 19:21

Aké problémy ??? a prečo myslíš že to je krmivom ?? ja bývam na dedine a veľa ľudí tu žije pôvodným dedinským životom a psy boli od malička kŕmené iba zvyškami z obedu, takže sladké, slané, kopec korenia, zemiaky atď a dnes majú 13 rokov, vyzerajú spokojne a sú v skvelej forme a nikdy nemali nejaké výrazné zdravotné problémy.... jeden takýto 13 ročný mi robieva občas aj partnera pri behaní a má skvelú formu....

a ty akým krmivom kŕmiš ??? lebo ako tak to tu čítam tak je tu skritizované každé jedno
kikusqua
Okoloidúci
 
Príspevky: 6

Re: Albian

Poslaťod Marco Varhol » Pia 15.03.2013 20:00

kikusqua keby si trochu viac citala tak velmi rychlo pochopis co za posledne roky sposobilo nespravne krmenie. Toto nie je o jednom jedincovi.
Marco Varhol
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2455
Bydlisko: Bratislava, Nottingham

Re: Albian

Poslaťod kikusqua » Pia 15.03.2013 20:23

Čo máš konkrétne na mysli ???
kikusqua
Okoloidúci
 
Príspevky: 6

Re: Albian

Poslaťod bela2001 » Pia 15.03.2013 21:33

ano,kritizuju sa tu krmiva preto,lebo su naozaj take strasne-obsahuju sami bordel
Ja krmim Trainerom,aj Acana je dobra a chcem vyskusat Forzu 10,lebo ma problemy so srstou
bela2001
Hafan
 
Príspevky: 613


Späť na Granule a konzervy