Agility cvičák

Konkrétne agility cvičáky a kluby

Agility cvičák

Poslaťod Tinka123 » Uto 12.03.2013 20:58

Ahojte, nepoznáte nejaký cvičák s agility dráhou v okolí Žarnovice?
Môj pes má veľmi dobré (no akoby som to povedala) ide mu agility. A na to sme prišli tak že je rýchli a z nejakých vecí
napr. tribúna sme spravili prekážky na preskakovanie, viem čudné ale nemali sme čo alebo na škôlke.
Sú tam hojdačky atď. proste všeličo z čoho môžu byť prekážky. Tak že nemáme kde cvičiť. :plac:
Nemali by ste nejaké nápady? S jednou čo som sa stretávala bola to cvičiteľka povedala že Laki by mohol aj vyhrať. :winner:
A ešte jedna vec on je kríženček tak zase na tie súťaže s PP a neviem čím všetkým by sa samozrejme nedostal. :ua:
Prosím pomôžte mi prísť na nejaký dobrý nápad.
Tinka123
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 485

Re: Agility cvičák

Poslaťod šeltie » Uto 12.03.2013 21:23

Banska Bystrica alebo Nitra ... v žarnovici nie je asi nič
Obrázok
šeltie
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1033
Bydlisko: Nitra

Re: Agility cvičák

Poslaťod Tinka123 » Uto 12.03.2013 21:48

No Nitra je dosť ďaleko keď že tam chodievame sa pozrieť na výstavy. A Banská Bystrica je tiež ďaleko nie až tak ale je a keď som si aj niečo o nej pozerala bolo tam všetko prijatie nováčikov ale na rok 2012 čo už bolo. :ua:
A doprava by bola tiež zložitejšia. Ale ďakujem za radu. :no: :jop:
Tinka123
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 485

Re: Agility cvičák

Poslaťod AgiKokre » Str 13.03.2013 9:27

alebo potom prievidza a lazany :no: len to tiež neni bohvie ako blízko :ua:
AgiKokre
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 192
Bydlisko: prievidza

Re: Agility cvičák

Poslaťod Tinka123 » Str 13.03.2013 10:06

áno tiež to nie je najbližšie a nejakú tú hodinku tá cesta aj trvá a to je dosť dlho alebo pol hodinku. :ua:
Niečo už musím vymyslieť lebo jeho to tak baví. Niečo sa určite nájde. Dúfam. :plac:
Tak držím palce ostatným ktorý majú to šťastie a môžu ten to úžasný šport cvičiť so psíkom. :aplause: :jop:
Tinka123
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 485


Späť na Cvičáky agility