Naturediet

Naturediet

Poslaťod Sinuhet » Str 13.01.2010 13:06

Moj psik je po operacii a nemoze dlhsiu dobu papat granule a ako nahrada mi boli odporucane konzervy Naturediet. Ma s touto znacnou niekto skusenost?
http://www.naturediet.co.uk/
Sinuhet
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 191

Re: Naturediet

Poslaťod Sinuhet » Štv 14.01.2010 20:45

Nikto, nic, ziadna skusenost? Nam to vobec davat Sare?
Sinuhet
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 191

Re: Naturediet

Poslaťod Barca » Štv 25.02.2010 18:48

Ja som to raz kupila mojmu psovi a chutilo mu to. Ale viac ti neviem povedat, ci je to lepsie alebo horsie krmivo
Barca
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1211
Bydlisko: Bratislava, Brno

Re: Naturediet

Poslaťod Pierre » Pia 19.03.2010 23:41

Sinuhet, aj ked neskor, ale aspon viem nieco odpovedat. Ja mam s tym krmivom skusenosti. Urcite patri medzi kvalitne krmiva a nie su to dochucovane zbytky, ako mnohe konzervy. Staci pozriet zlozenie ( pripadne ochutnat, ziadna sol ani dochucovadla ). Ja nimi krmim 2 psov a uplna spokojnost. Mladeho od 2 mesiacov spolocne s granulami Firstmate a stareho tiez cca pol roka. Starsi koker mal uz zdravotne problemy, stale hnackoval, ledva vladal chodit. Tak som skusil Naturediet a stav sa uplne zlepsil. Ono sa ta Naturediet da nahradit aj varenym jedlom pre psa, ale nie je vzdy cas. Takze ja mozem len doporucit. Len jedna zla sprava, ktoru mam priamo od dovozcu. Uz sa nebude vozit na Slovensko, comu sa ja osobne vobec netesim. Zial cena je taka aka je a ludia si myslia ze za 1Euro dokazu dostat kilo kvalitnej konzervy plnej kvalitneho masa co samozrejme nemoze byt pravda. A naturediet pri cene cca 1,50 / 390g tomu nedokaze asi konkurovat.
Pierre
Okoloidúci
 
Príspevky: 2

Re: Naturediet

Poslaťod m.lienka » Str 07.04.2010 19:49

ja som dnes naturediet objavila v hornbachu. a plny regal :-)) tak neviem ze ci len dopredaj..
m.lienka
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4


Späť na Konzervy