TopStein

TopStein

Poslaťod mima5 » Uto 17.07.2012 14:44

Čítala som na stránke http://vata-pes.sk/, že ponúkajú konzervy TopStein, kde garantujú 100% mäsovú zložku. Zaujímavé je aj zloženie a cena. Máte niekto skúsenosti s týmito konzervami?
mima5
Okoloidúci
 
Príspevky: 2

Re: TopStein konzervy

Poslaťod Marco Varhol » Uto 17.07.2012 16:29

že ponúkajú konzervy TopStein, kde garantujú 100% mäsovú zložku... To je pekne len podiel masa neuvadzaju a vzdy 1/3 vyplnia tzv.odpadom. Takze aky mame podiel kuracieho masa v konzerve? Aha nevieme no nic hlavne ze je to v plechu.
Marco Varhol
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2455
Bydlisko: Bratislava, Nottingham

Re: TopStein konzervy

Poslaťod Puk » Uto 17.07.2012 22:03

Marco Varhol píše:že ponúkajú konzervy TopStein, kde garantujú 100% mäsovú zložku... To je pekne len podiel masa neuvadzaju a vzdy 1/3 vyplnia tzv.odpadom. Takze aky mame podiel kuracieho masa v konzerve? Aha nevieme no nic hlavne ze je to v plechu.


Ja som o týchto konzervách písal dávnejšie na inom mieste. Marco, myslím, že v tomto konkrétnom prípade si neobjektívne zaujatý. Písané je : štvrťka kuraťa. Neviem, aká je váha mäsa štvrťky kuraťa a váha kostí zo štvrťky kuraťa. Pre mňa je podstatné, že to kura (mäso i kosť) tam skutočne je a je jasne štruktúrovaná. Nie je to žiadna namletá nedefinovateľná zmes, ako ju vidieť v iných konzervách - i v tých vyhlásených, povedzme z Thajska (žeby potkany? :no: ) :jazyk: Rybacia konzerva - sú tam skutočne narvané doplna kusové biele ryby. Kura s hovädzím vemenom - nuž kura tam je a len naozaj laik nerozozná kus vemena vcelku... Fakt neviem, o čom v tomto prípade točíš. Myslím, že kvalita a cena je konkrétne tu viac ako priaznivá. Žiadne konzervanty, žiadne iné perly ako hrášok, či mrkva... Jasné - ostáva otázka - pôvod mäsa. A vieš ho u iných? Lebo hádam sám neveríš termínu : mäso z kurčiat z biofarmy ako to niektorí radi píšu.... :ahoj: Skús konzervu kúpiť, otvoriť a potom daj komentár. Na chvíľu zabudni na teoretizovanie....
PS. Prečo Ti u tohto druhu vadí plechovka? Applaws, Schesir, Animonda a vlastne všetci ostatní balia do skla? :no:
Puk
Big Dog
 
Príspevky: 1833

Re: TopStein konzervy

Poslaťod hriva » Uto 17.07.2012 22:11

Ja som tuto konzervu raz náhodou niekde kúpila a teda som zirala po otvorení. Tam normálne kuracie stehno aj s kostou bolo.
Those we love don't go away, they walk beside us every day.
Unseen, unheard, but always near; still loved, still missed and very dear.
hriva
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4825

Re: TopStein konzervy

Poslaťod Marco Varhol » Str 18.07.2012 11:42

Fakt neviem, o čom v tomto prípade točíš. Myslím, že kvalita a cena je konkrétne tu viac ako priaznivá...
To myslis fakt vazne? Ked chcem stanovit cenu ci je realna k tomu co je vo vnutri tak ma zaujima masova svalovina a jej podiel.
Tato konzerva je predrazena. Nechapem ako mozes nad nou polemizovat. 2,5 eur v akcii za 855g kura na kosti a vemeno. :lol:

Thajsko nema namlete konzervy aspon nie tie co patria medzi kvalitu. Maso dovazaju hlavne z Japonska.
Prečo Ti u tohto druhu vadí plechovka?
Mne nevadi plechovka ja sa len smejem nad tym nazvom.
Toto mohol napisat len fakt cesky umelec: Kure a vemeno v plechu
Marco Varhol
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2455
Bydlisko: Bratislava, Nottingham

Re: TopStein konzervy

Poslaťod Puk » Štv 19.07.2012 22:02

[quote="Marco Varhol"]To myslis fakt vazne? Ked chcem stanovit cenu ci je realna k tomu co je vo vnutri tak ma zaujima masova svalovina a jej podiel.

Myslím. U iných konzerv nevieš čo je vnútri, pretože je to nedefinovateľná zmes. Ak veríč tomu, čo je na etikete, OK. Ja verím radšej tomu, čo vidím.
Tato konzerva je predrazena. Nechapem ako mozes nad nou polemizovat. 2,5 eur v akcii za 855g kura na kosti a vemeno. :lol:
Predražené je dnes všetko. Ako som napísal, radšej dám za túto konzervu dva a pol eura, ako za podstatne horšiu presne taký istý peniaz.

Thajsko nema namlete konzervy aspon nie tie co patria medzi kvalitu. Maso dovazaju hlavne z Japonska.
Kuracinu? ... :smile:

Prečo Ti u tohto druhu vadí plechovka?
Mne nevadi plechovka ja sa len smejem nad tym nazvom.
Je predsa úplne jedno, ako to nazvú.
Ešte raz - nehodnoť od stola, "vedecky". Kúp, pozri a uvidíš.
quote]
Puk
Big Dog
 
Príspevky: 1833

Re: TopStein konzervy

Poslaťod Marco Varhol » Sob 21.07.2012 10:39

Puk ja tu pisem o cene nie co je vo vnutri.
Mne staci ze si za 2,5 eura kupim 1,5kg chladeneho kurcata ci 0,5kg kacacich stehien pre bezneho kupujuceho.
Marco Varhol
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2455
Bydlisko: Bratislava, Nottingham

Re: TopStein konzervy

Poslaťod mima5 » Pon 03.09.2012 15:44

Dala som na názor tích, ktorí konzervy Top Stein aj otvorili a som spokojná. :jop: Naozaj tam boli celé kusy masa a nielen niečo namleté a neidentifikovateľné. Vyskúšala som všetky, a najviac psom chutila ryba a kura s vemenom. :winner:
mima5
Okoloidúci
 
Príspevky: 2

Re: TopStein konzervy

Poslaťod zuzkabluzka » Pon 03.09.2012 20:03

My sme mali - kura voňalo tak krásne, žeby som aj ja ochutnala. :lol:

PS: treba si vychovať vlastné kura na bio obilí a potom riešiť "predraženú" cenu... a prirátať čas, energiu, starostlivosť a čistenie slepačincov...
Koniec dobrý, všetko dobré. :)
zuzkabluzka
Big Dog
 
Príspevky: 1719

Re: TopStein konzervy

Poslaťod margot » Pon 03.09.2012 21:21

u nás sú veľmi obľúbené :lol:

psica zbožňuje všetky druhy, nemáme problémy a mám ich vždy doslova po ruke. :joint:
Takže jej tak spestrujeme jedálniček a TopStein zmizne najrýchlejšie zo všetkých konzerv, ktoré sme kedy testovali.
margot
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 898

Re: TopStein konzervy

Poslaťod krista » Uto 04.09.2012 20:58

mima5 píše:Čítala som na stránke http://vata-pes.sk/, že ponúkajú konzervy TopStein, kde garantujú 100% mäsovú zložku. Zaujímavé je aj zloženie a cena. Máte niekto skúsenosti s týmito konzervami?

mne sa tie konzervy páčia,a v podstate si myslím že tá cena nie je prehnaná,čo sa mi zdá prehnané je poštovné v tomto eshope http://vata-pes.sk/index.php/doprava-a-platba 8 evri je sila... :ach:
Myslíte si, že psy nebudú v nebi? Poviem vám, budú tam skôr ako ktokoľvek z nás.
Robert Louis Stevenson
krista
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1866

Re: TopStein konzervy

Poslaťod margot » Uto 04.09.2012 21:07

krista, tie konzervy sa dajú kúpiť aj v iných eshopoch, lacnejšie ako 2,5€ síce nie, ale lepšie poštovné nájdeš určite :smile:
margot
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 898

Re: TopStein konzervy

Poslaťod hriva » Uto 04.09.2012 22:00

ja som tu konzervu kupila normalne v chovatelskych
Those we love don't go away, they walk beside us every day.
Unseen, unheard, but always near; still loved, still missed and very dear.
hriva
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4825


Späť na Konzervy