Switch to full style
Odoslať odpoveď

Re: Európsky saňový pes - ESP

Str 25.01.2017 9:58

lebo krásne to behá agi. a rýchlo. Šikovný psík. Také atletické krátkosrsté psy ja môžem :jop:
baba má niekde že kríženec huskyho a pointera či čoho. Ale tá úplne hladká srsť, neviem, husky mi tam nesedí nejako, ani tá stavba tela...

Re: Európsky saňový pes - ESP

Str 25.01.2017 10:03

Aj nira je pointer Alaskan husky

Re: Európsky saňový pes - ESP

Str 25.01.2017 10:33

to sa cielene tak kríži? ja že to už je nejaké plemeno, čo sa kríži už len medzi sebou. V tomto som blbá a hlavne v zlej téme už

Re: Európsky saňový pes - ESP

Str 25.01.2017 11:07

stano269 píše:pridám pár fotiek pre mňa úplne dokonalých esp



to sú Bánociho ? :smile:

moschino píše:to sa cielene tak kríži? ja že to už je nejaké plemeno, čo sa kríži už len medzi sebou. V tomto som blbá a hlavne v zlej téme už


áno :lol: stale su to križence ... na to, čo sa s čím skríži má vlastne vplyv len pracovná funkcia - minimum ľudí rieši povahu, a príbuzenské kríženie sa svojím spôsobom do istej línie dá sa povedať že aj toleruje ... ako veľký magori z toho potom vzídu je síce otázne, ale je to tak ... Potom už ide len o marketing a predajnosť daných šteniat - lebo sa proste ide po kvalite ...
Väčšine ľudí by tiež bolo jedno či sú adidasky s 3 alebo 4 pásikmi keby behali tak, že v nich hocikto vyhrá olympiádu ... :fizel:

Re: Európsky saňový pes - ESP

Str 25.01.2017 11:25

chcela by som to vidieť naživo behať agi. Podľa fotiek na ig to vyzerá byť úplne fajn psík, žije v byte, behá si agi... :smile: asi to ale nemá kúpené ako alaskána, tvrí že je to kríženec. Možno alaskána :lol:
zlaté psíča (toto by som presne chcela vidieť na IMCA :aaa: )

Re: Európsky saňový pes - ESP

Str 25.01.2017 11:25

Tak Alaskan husky nikdy nebolo plemeno ako take... A nira by bola tiez sikovna na agility. Ju ohodnotili ako prirodzeny talent... Len panička.

Re: Európsky saňový pes - ESP

Str 25.01.2017 12:24

my sme agi radšej neskúšali ... ale inak pohodovy psik v byte ... 2ks ... na gauči :lol: pohoda jahoda :ha:

- ale treba ich naučiť oddychovať a treba ich vedieť unaviť - ako každého pracaka ...

poznam par ludi čo s nimi behaju agi ... skusim ziskať nejake videa :yes: ale viem, že to všetci robia len ako vyžitie pre psa aj panika v dobe kedy sa nejazdi sezona :smile:

https://www.facebook.com/marie.sevelova ... 145655429/

nejake video zo začiatkov v agi :smile: pes je inak majster Europy z anglicka v SC2

Re: Európsky saňový pes - ESP

Str 25.01.2017 17:57

Moshino. Môžem ti doniesť niekedy ukázať niru, bude nejak podobna na agi ako hento si myslím

Re: Európsky saňový pes - ESP

Str 25.01.2017 18:38

Joj :love: ja chcem v dalekej buducnosti velkeho psa ked uz malinu, ale ked vidim toto... :aaa:
Este ze si netrufam :heh:

Re: Európsky saňový pes - ESP

Str 25.01.2017 19:26

x_mary píše:stano269 píše:
pridám pár fotiek pre mňa úplne dokonalých esp



to sú Bánociho ?


Ano :heh:

moschino píše:Joj ja chcem v dalekej buducnosti velkeho psa ked uz malinu, ale ked vidim toto...
Este ze si netrufam


Ani ja si netrúfam, i keď vraj, že dalo by sa s tým cvičiť :heh: .

Re: Európsky saňový pes - ESP

Str 25.01.2017 20:33

Niee, to preco chcete robit tym psikom? :ua: Ucelovo slachtene plemena? :plac:

Re: Európsky saňový pes - ESP

Štv 26.01.2017 10:02

Offtopic: Ja napríklad nechcem, mne bolo ponúknuté, že keby som chcela. Odmietla som aj SH stavača, a na zatiaľ aj NO. Keď chcú chovatelia propagovať plemeno alebo svoju CHS, tak športový pes s výsledkami je najlepšou vizitkou, nie? U mňa by napríklad ESP ťahal určite, ale to by sme zrejme nijak nebodovali :heh: , ale potom "ešte niečo" k tomu, v čom by som bola viac doma. Ale to už radšej toho NO by som vzala :lol:

Re: Európsky saňový pes - ESP

Štv 26.01.2017 10:46

Offtopic: co maju bocky povedat? ucelovo slachtene na pasenie a hen - agi, ob, zachrana...

Re: Európsky saňový pes - ESP

Štv 26.01.2017 10:59

Boc je ovciak.

Re: Európsky saňový pes - ESP

Štv 26.01.2017 11:10

Offtopic: tiez by rad pasol ovce ( a niektori si schvalne beru vystavaka aby nepasol, iny zase ku detom rodinneho psa) - nechcem to tak ani ja
Odoslať odpoveď