Switch to full style
Odoslať odpoveď

Re: Aljašský husky / Alaskan husky

Uto 26.02.2013 18:30

Ona sedi. To nie je alaskan. :joint:

Re: Aljašský husky / Alaskan husky

Štv 28.02.2013 7:47

No jo,este sa jej obcas podari aj sediet a vyjavene pozerat,ale cim dalej tym menej casto :smile: a najlepsia je,ked sa vonku nudi a nikto si ju nevsima,to zacne "pindat" a vydava nieco medzi stekotom a vytim :ha:

Re: Aljašský husky / Alaskan husky

Štv 28.02.2013 7:48

Sunny píše:Vieme. Keď to hodím na staré peniaze, od nejakých 3000 do 50000. A možno aj viac. Záleží od rodičov, línie a schopností jednotlivých psov.


Kua,my sme za nasu dali 500 eur :hmm:

Re: Aljašský husky / Alaskan husky

Štv 28.02.2013 8:40

:oo:

Re: Aljašský husky / Alaskan husky

Pia 05.04.2013 18:55

Silvuch pocuj, pytam sa takto verejne nech vedia aj ostatni. Kedy je pes alaskan a kedy je pes ESP? Napriklad taka Nira, vyzorovo ako ESP ale teda je to alaskan. Naopak LL (toto nie je nick z dogfora) o nej tvrdila, ze to ESPcko, lebo alaskani vyzeraju inak - su taky huskoidnejsi a ti polovnicko vyzerajuci su pleskace. Takze uved to prosim na pravu mieru. :smile:

Re: Aljašský husky / Alaskan husky (DRA)

Štv 09.01.2014 11:36

ide o podiel krvi. Každý účelovo krížený záprahový pes má v rodokmeni uvedený podiel plemien koľko čoho.

Co sa tyka Nirusi, je 60 percent AH a zbytok pointer a nemecky kratkosrsty stavac. Keby videli jej rodicov, nepochybovali by, ze je to cisty alaskan. Europsky sanovy pes nema v sebe krv aljaskeho huskyho. Ide o krizenca stavacov, pointrov a greyhounda, aby sa docielila vysoka hyperaktivita, rychlost. Je podla mna ovela viac citlivejsi. Alaskan je taky nezmar a perfektny pes na dlhe trate. ESP je skor vysoky, stihly a svalnaty. Ked sa dostane do treningu, vyzera ako kulturista.. Alaskan je sirsi pojem. Lebo ten moze byt chlpaty, krakrosrsty, maly, velky, zalezi od genov.. Nira sice vyzera ako ESP, ale nie je ani tak vysoka, a ani nedosiahnem u nej takeho stavu kulturistu... Zato je strasne hyper (mozno tym, ze je taka mala) a neunavitelna.

Re: Aljašský husky / Alaskan husky

Štv 23.01.2014 23:34

Fuha? Zaujímavé :yes: hotová alchýmia.

Re: Aljašský husky / Alaskan husky

Str 01.06.2016 11:10

Starí rodičia.majú.
Ešte keď bola malá.
Prílohy
DSC_0069.JPG

Re: Aljašský husky / Alaskan husky

Str 01.06.2016 11:12

Dospelácku foto nemáš? :smile:

Re: Aljašský husky / Alaskan husky

Str 01.06.2016 22:34

Ona má zatiaľ len 5 mesiacov
Prílohy
DSC_0061.JPG

Re: Aljašský husky / Alaskan husky

Štv 02.06.2016 8:43

A odkiaľ je, nevieš náhodou?

Re: Aljašský husky / Alaskan husky

Štv 02.06.2016 8:49

a STARI RODICIA vedia, co maju? :joint:

Re: Aljašský husky / Alaskan husky

Štv 02.06.2016 11:12

Sú to priatelia, a videl som že sú V dobrých podmienkach. Kŕmia ich granulami brit, v sobotu a nedeľu majú varené mäso ( bravčové a hovädzie).
Majú obrovský dvor, pravidelne s nimi chodia na túry. A potom majú šteniatka o ktoré sa tiež dobre starali a jedno dali mojej sestre na narodeniny stena. Lenže V byte je malamut vylúčený. Tak išiel na dvor, kde každý deň chodím sa o ňu starať, vodu a jedlo jej dá aj dedo ale chodím s ňou na vychádzky behám s ňou učíme ju povely ( sadni, ľahni, ostan, príď, daj labku a učíme chôdza pri nohe) dostáva granule čo kúpil dedo V takom dobrom petshope a tam mu také odporučili. Neviem o nich veľa tak preto jej varíme mäso a dávame každý druhý deň, potom dostáva varenu ryžu, zemiaky a cestoviny. Ale PP nemá takže úplne čistokrvna nieje, no ja ju mám rád.

Re: Aljašský husky / Alaskan husky

Štv 02.06.2016 11:12

Sú to priatelia, a videl som že sú V dobrých podmienkach. Kŕmia ich granulami brit, v sobotu a nedeľu majú varené mäso ( bravčové a hovädzie).
Majú obrovský dvor, pravidelne s nimi chodia na túry. A potom majú šteniatka o ktoré sa tiež dobre starali a jedno dali mojej sestre na narodeniny stena. Lenže V byte je malamut vylúčený. Tak išiel na dvor, kde každý deň chodím sa o ňu starať, vodu a jedlo jej dá aj dedo ale chodím s ňou na vychádzky behám s ňou učíme ju povely ( sadni, ľahni, ostan, príď, daj labku a učíme chôdza pri nohe) dostáva granule čo kúpil dedo V takom dobrom petshope a tam mu také odporučili. Neviem o nich veľa tak preto jej varíme mäso a dávame každý druhý deň, potom dostáva varenu ryžu, zemiaky a cestoviny. Ale PP nemá takže úplne čistokrvna nieje, no ja ju mám rád.

Re: Aljašský husky / Alaskan husky

Štv 02.06.2016 11:27

No, len tu trošku motáš jedno cez druhé :no: Aljašský malamut je niečo iné než Aljašský husky a ten psík na fotke rozhodne nie je malamut (a dám ruku do ohňa za to, že ani aljašský husky to nebude :smile: ). AH ani PP nemajú, sú to pracovné psy do záprahu a nechovajú sa väčšinou len tak na dvore, ale majú ich musheri na robotu a na závody.
Odoslať odpoveď