Labahoula (Labrador x Catahoula)

Re: labahoula

Poslaťod Sally&Fanky » Štv 19.03.2009 7:18

Ahoj no tie foto co mas z mojej stranky jj to su stenata z kosic ale od cloveka co s tym danym chovatelom sa nemaju radii viem ze to vypada rovnako ty chovatelia su rodina tak mozno stavali mu koterec a vypada to tak....neboj to je kontrolovanee tie stence maju uplne inu farbu tiez som si zistovala veci.....inak dam sem jeden link:D

http://zvierata.bazos.sk/inzerat/148614 ... php....tak na toto sa kuknite:D
Sally&Fanky
Okoloidúci
 
Príspevky: 14
Bydlisko: Bratislava

Re: labahoula

Poslaťod Silwuska » Štv 19.03.2009 9:02

Je tu nutna takato tema?? :ach: ked sa to tu uz raz riesilo?? :nwm:
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Re: labahoula

Poslaťod Offca » Štv 19.03.2009 19:05

Silwi, ano, je... dáva možnosť pre polemiku o nových perfektných plemenách. To ja rada. Napríklad navrhujem dať dokopy labahoulu s europskym sanovym psom. Aaa vznikne bud:

-„euromerický saňový super labahoula“ (plemeno schopné indiánskymi obradnými piesňami vymodlikať na obzor huf kačíc, vystaviť ich, strelené vytiahnuť z jazera, nahodiť SLED a rýchlosťou hurikanu Katrina ich privliecť pánovi aj s predsadnutím. Následne prehodiť postroj na trošku iný a pána z krčmy osleplého odviesť domov...keď to preženie so zapíjaním majiteľstva toho gigasuper psa)

-Basťoš

:ha: :angel:
Offca
V.I.P.
 
Príspevky: 3581
Bydlisko: Modranské lesy

Re: labahoula

Poslaťod Donna » Štv 19.03.2009 19:32

offca to je pekne napisane ... presne si vystihla myslienku uzasneho superspojenia este excelentnejsich plemien ako ho "chovatelia" prezentovali
Obrázok
Donna
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1022
Bydlisko: Bratislava

Re: labahoula

Poslaťod windy » Štv 19.03.2009 20:24

Offca píše:Silwi, ano, je... dáva možnosť pre polemiku o nových perfektných plemenách. To ja rada. Napríklad navrhujem dať dokopy labahoulu s europskym sanovym psom. Aaa vznikne bud:

-„euromerický saňový super labahoula“ (plemeno schopné indiánskymi obradnými piesňami vymodlikať na obzor huf kačíc, vystaviť ich, strelené vytiahnuť z jazera, nahodiť SLED a rýchlosťou hurikanu Katrina ich privliecť pánovi aj s predsadnutím. Následne prehodiť postroj na trošku iný a pána z krčmy osleplého odviesť domov...keď to preženie so zapíjaním majiteľstva toho gigasuper psa)

-Basťoš

:ha: :angel:


Zjova, co to mas za matros? Nepodelis sa? :joint:

Ale pointu si vystihla, to musim uznat. :poklona:
Outside of a dog, a book is man's best friend. Inside of a dog it's too dark to read.
- Groucho Marx

A man walks into a zoo. The only animal in the entire zoo is a dog. It's a shitzu.

http://myfellowkennel.tumblr.com
windy
Chovateľ
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1282
Bydlisko: Bratislava

Predchádzajúci

Späť na Krížence