Krizence a bastardiky

Re: Kríženci a bastardíky

Poslaťod Domca » Ned 03.08.2014 0:39

Nanda ano presne tu :hi: Modra s bielou.....Ja som nosila len ked bolo relativne dobre pocasie, alebo pod dalsiu mikinu, je dost dlha, tak sa dobre nosila na vrstvy :lol: aj tie vrecka su super, ked som potrebovala len vybehnut ked niekto prisiel som tam smarila mobil/kluce a pohoda :jop: Len som si mohla vziat S-ko, namiesto M-ka trochu v tom plavam ale nevadi :lol:

Ach a my zas zajtra/dnes s Kikou na veterinu......vracala, ocividne ma bolesti brucha (stale sa vytahuje ako keby si chcela ulavit), slinta, neustale mliaska a oblizuje sa,brucho si lize a skrabe, raz sa vystrie potom zas skruti do klbka, triaska..... vcera vyvracala aj tu ryzu s kuracinou co mala ako dietu :pac: (stvrtok u nej bol vet, prehmatal ju a ze nic zvlastne, dostala 2 injekcie...) Chuda inak je hladna jak kon, v podstate od stredy poriadne nejedla, dnes mala len cistu ryzu zatial v nej aj ostala..... :prd: Avsak dnes poobede mala nieco ako zachvat.....mala som ju na kolenach, zrazu jej zacalo klepat hlavou, stratila koordinaciu, padala do boku, nevedela sa udrzat na nohach, (ako pes co sa zobudza z narkozy) oci jej strasne rychlo behali zboka na bok, vobec na mna nereagovala......trvalo to asi 10-15 sekund cele ale no vystrasilo ma to poriadne uz som videla ako mi pes kolabuje :plac: Tak som zvedava co zistime.....drzte laby
The reason people find it so hard to be happy is, that they always see the past better than it was, the present worse than it is, and the future less resolved than it will be.
Domca
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1875
Bydlisko: Brno/Liptov

Re: Kríženci a bastardíky

Poslaťod Nanda » Ned 03.08.2014 0:55

Lebo uvažujem nad tou mikinou :lol:

Kikiny mi je ľúto, držíme labky :plac:
Nanda
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1540

Re: Kríženci a bastardíky

Poslaťod Tinka123 » Ned 03.08.2014 9:15

Nanda super fotky :jop:
Domca držím palce
Tinka123
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 485

Re: Kríženci a bastardíky

Poslaťod Domca » Ned 03.08.2014 18:46

Dakujeme dievcata :ahoj:

akurat sme sa vratili.....prezrel ju, ponatahoval, okrem ineho zistil ze ma aj kolena v zlom stave, hlavne lava patela..... :pac: Zobral krv na pecenove a mocovinove testy....no a dostala zas lieky, plus aj diazepam ak by sa zachvat v priebehu mesiaca znova objavil, samozrejme padlo aj slovko epi..... :ua: Ach.....pes sa mi rozpadava asi.....Tak sme na diete kuracina + ryza, uvidime ako dalej.....

Nanda - urcite ju ber, je super :yes: :no: ja som si ju minuly rok na Vianoce pre seba vzala ked este bol limitovany pocet :lol:
The reason people find it so hard to be happy is, that they always see the past better than it was, the present worse than it is, and the future less resolved than it will be.
Domca
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1875
Bydlisko: Brno/Liptov

Re: Kríženci a bastardíky

Poslaťod Tinka123 » Ned 03.08.2014 21:24

Domca tak dúfam, že všetko dopadne dobre. :smile:

Nanda a z kade máš to pekné tričko ak sa smiem spýtať? :angel:
Tinka123
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 485

Re: Kríženci a bastardíky

Poslaťod Domca » Ned 03.08.2014 21:32

Tinka :no: http://psiadusa.sk/obchodik/index.php?r ... _61&page=2

je tam plno krasnych veci uz mam 3 tricka plus tu mikinu odtial :angel: :lol:
The reason people find it so hard to be happy is, that they always see the past better than it was, the present worse than it is, and the future less resolved than it will be.
Domca
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1875
Bydlisko: Brno/Liptov

Re: Kríženci a bastardíky

Poslaťod Tinka123 » Ned 03.08.2014 21:36

jéj ďakujem, tuším spravím veľký nákup :lol:
Tinka123
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 485

Re: Kríženci a bastardíky

Poslaťod Nanda » Pon 04.08.2014 14:40

Ja som chcela ešte to tričko "NO DOG NO SMILE" :hi: ale nemali moju veľkosť... skoro ma ******* :prd:
Podľa všetkého ju beriem :no:

Rozhodla som sa Mikyho od základov cvičiť, základnú poslušnosť, hlavne k nohe a ku mne. Lebo milostivý si robí zo mňa dobrý deň, potom sa začnem aj trikom venovať :smile:
Nanda
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1540

Re: Kríženci a bastardíky

Poslaťod Domca » Pon 04.08.2014 16:23

Skus neskor pozriet mozno budu mat :no: vzdy beru urcity pocet a ked sa vypreda, tak potom treba pockat zasa kym sa daju urobit dalsie, ale zalezi to hlavne od zaujmu.....

No a nam dnes prisiel ortopedicky peliesok :hi: teda skor taky gauc/postel :lol: Hned ako som ho vybalila, tak don skocila a nepohla sa odtial :pusa: je uplne skvely, by som si kludne aj ja kupila ten najvacsi :lol: :lol:

Obrázok

Obrázok

len tie farby nejak zblbli na tych fotkach :prd: on je hnedy ale na foto vyzera kus do fialova :pac:
The reason people find it so hard to be happy is, that they always see the past better than it was, the present worse than it is, and the future less resolved than it will be.
Domca
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1875
Bydlisko: Brno/Liptov

Re: Kríženci a bastardíky

Poslaťod Nanda » Str 06.08.2014 23:12

Domca - Aj vo fialovom vyzerá super :angel:

Keby ja kúpim Mikymu pelech tak sa mi na to :kak: , akurát tak. :lol: On si lofne na kachličky a je spokojný, aj na chalupe má deku a leží na betóne. :smile:

Inak čo máte nové? Ja som bola s Mikym a s Ajkom u veta. Miky má na nohe niečo čo si nesmie oblizovať - lebo ak mu to neprejde ide na antibiotiká a zasa € do luftu :ua: a máme mu to zakazovať.
Ajko ma moc nepotešil tiež, vraj ten šedý zákal nemá zo staroby ale od nejakého zranenia, vraj keby to má zo staroby tak by mal to oko rovnako otvorené ako aj to normálne. :plac:
A Miky ma nahneval, pohrýzol Ajka, tak bude asi ďalšia jazva na hlava, strašne ma nahneval.
Neviete prečo pes zmenil strašne rýchlo povahu?? (Ajko), pár dní dozadu bol úplne suprový, behal bez vodítka aj popri mne stále navoľno, a teraz? Na vodítku ledva ledva, začína aj utekať - dnes mi tiež stihol újsť. A včera alebo predvčerom sa triasol ako keby mu bola zima a popritom svietilo slnko a doma sme mali teplo :ua:
Nanda
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1540

Re: Kríženci a bastardíky

Poslaťod Aris » Str 06.08.2014 23:29

Nanda, lebo si u vás zvykol a oťukal sa :no:
Všichni se můžou přetrhnout, aby zachránili Hitlerův mozek, ale když ho člověk voperuje žraloku lidožravému, tak to najednou zašel příliš daleko!
Pazuzu, you ungrateful gargoyle!
Aris
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2682
Bydlisko: Kysuce

Re: Kríženci a bastardíky

Poslaťod Nanda » Str 06.08.2014 23:34

Aris - Myslíš že preto robí hovadiny?? Akože ukazuje svoje pravé JA? :lol:
Ale všetci čo ho v útulku poznali mi hovoria že ako ožil ale ožil až moc :pac:
Nanda
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1540

Re: Kríženci a bastardíky

Poslaťod Aris » Str 06.08.2014 23:58

Nanda, myslím, že to môže byť aj kvôli tomu. Peso sa oťukal, zoznámil sa s prostredím, nabral sebavedomie tak začal vystrkovať rožky :smile:
Všichni se můžou přetrhnout, aby zachránili Hitlerův mozek, ale když ho člověk voperuje žraloku lidožravému, tak to najednou zašel příliš daleko!
Pazuzu, you ungrateful gargoyle!
Aris
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2682
Bydlisko: Kysuce

Re: Kríženci a bastardíky

Poslaťod Ceko » Štv 07.08.2014 0:11

Bresto píše:Zdravím,
som nový na fóre, doma máme od 24.7. pribl. jednoročného kríženca borderkólie a bradáča.
Tohoto: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.532961053485284.1073742031.162216013893125&type=3

Popis presne sedí, pomaly si u nás zvyká. Veľmi ochotný učiť sa, od príchodu domov už stihol zvládnuť sadni aj ľahni.
Doma zaštekal až na tretí deň, keď sa hral s našim kocúrom :lol:
Cudzích ľudí sa zatiaľ bojí, postačí ho brať na prechádzky, kde je viac ľudí alebo ich mám aj osloviť, či sa s ním nechcú trochu pomazliť, poškrabkať...? Aby si zvykol na kontakt aj s cudzími ľuďmi.
Pekný deň všetkým


pokiaľ nechceš mať doma "zabijáka" ktorý nedôveruje ľudom a každého vyzuruje, ale práve naopak, chceš mať úplne priateľského a kontaktného psa, tak jasne, treba ho čo v najväčšej miere dávať do kontaktu s vyrovnanými ľuďmi, aj cudzími.. veľmi pomáha, keď sa bojazlivým psom prihovárajú cudzí ľudia veselým, "radostným" a prístupným tónom a pokiaľ sa tento pes nechá od takýchto ľudí nakoniec vyhladkať, vyškrabkať, bude to postupne len a len lepšie.. lebo čím viac bude mať peso pozitívnych kontaktov s ľudmi, tým rýchlejšie si na nich zvykne a prípadná prehnaná bojazlivosť postupne značne pominie..
Ceko
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 31

Re: Kríženci a bastardíky

Poslaťod Nanda » Štv 07.08.2014 9:03

Aris - Tak takto dedek bude vylomeniny robiť ... :lol:
Nanda
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1540

PredchádzajúciĎalší

Späť na Krížence